Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#643) djtoomi


djtoomi
addikt

ma majdnem kiestem az ablakon a röhögéstől:
szól a telefon
halö xy számitógép szaküzlet?
igen az
van maguknak a régebbi nagy méretű floppyjuk?
mondom van még pár darab raktáron.
ok egy óra múlva ott leszek veszek pár darabot.

egy óra múlva itt is van a papi ilyen 75 év körüli csákó személyében:
jó napot én telefonáltam a nagy floppykért
jó napot hozom is őket.hány darab kéne?
6 darab
hozom rögtön előállok 6 darab nagy méretű floppyval de biztos ami biztos mivel dobozban voltak kinyitottam megmutiltam papának hogy ezt keresi-e
itt vannak.ezt keresi?
nem maga hülyének néz?ennyire én is értek a géphez!azt a kerek nagy méretű floppyt keresem.
mutatok neki eg cd-t.ez az?
igen ez
magának ez mitől nagy?attó hogy az unokám mostanság megfordult pár kis floppyval is itthon(eközbe rámutat egy mini dvd-re arra az 1.5 gigásra)
mondom neki hogy az a kicsi az mini dvd ez meg cd-nek hivják.
elmegy egy fél óra múlva itt van laptop a kezébe.azt mondja hogy vagy én adtam rosszat neki vagy rossz a laptopja.
mi a probléma?nem megy be a nagy floppy izé cd a gépbe.
megnézem egy pilanat.fogom a nagy floppyt(cd) :DDD beteszem a cd meghajtóba beveszi.
megszólal papi hogy ezt meg hogy csináltam hogy hirtelen a jobb oldalról a bal oldalra tettem az olvasót
mondom mi?
kiveszem a nagy floppyt :DDD a meghajtóból papi elveszi és próbálja betuszkolni a floppy(eredti floppy)meghjatóba.mondom az a kis floppy amibe akarja tenni az meg a cd meghajtó amibe kell tenni.aligvártam hogy elhúzzon sétrögötem magam :DDD :D :R :)) :Y :DD :C

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.