Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#570) Pala válasza ML320 (#548) üzenetére


Pala
veterán

Na igen... nem kommentálnám részletesen a leírtakat, mert én is ugyanezekkel / ugyanilyenekkel találkozom + a véleményem is hasonló róluk:)

Rokonéknak is megmondtam, mikor gépet akartak vásárolni az én tanácsomat kérve, hogy - mivel tudtam, hogy egyikük sem tud angolul és szgépet se nagyon használtak még életükben, csak (hogy őket idézzem) ''havernál láttuk hogy ezt, meg ezt hogyan kell'' - ehhez bezony nyelvtudás kell és a biztonságos géphasználathoz (főleg nettel!!!!!) hozzáértés is. Rögtön jött a sértődés, meg hogy hülyének nézem őket, megalázom őket, lenézem őket, váhh.
Picit utalni akartam rá, hogy ok, megveszem a gépet, beállítom, de akkor onnantól kezdve tudják is használni én nem fogok rendszeresen rohangálni hozzájuk, mert valamit kiírt a cucc.

Az a legfőbb gond tényleg, hogy az abszolúte hozzá nem értők mikor látnak másokat csak úgy játszogatni, netről letöltögetni vagy éppen képet / videót szerkeszteni, akkor azt képzelik, hogy ehhez semmi sem szükséges, néhány laza egérkattintással elintézhető minden (aki vágja a dolgokat, annál valóban így is van).

Ja meg másik (nálam örökzöld) téma: ECDL
Évfolyamtársam letette, és azután teljes meggyőződéssel ült le a gép elé, hogy ő már bezony szakértő. No, a frissen vásárolt otthoni konfigját elsőre bekapcsolva számára megemészthetetlen és érthetetlen ''hibaüzenet'' fogadta, miszerint rossz rendszerlemez van betéve ->nem volt oprendszer a gépen:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.