Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#565) HavocS válasza finest (#563) üzenetére


HavocS
senior tag

Na, én pont a fentebb említettek miatt jutottam el oda, hogy azt mondom, hogy nem értek hozzá, ötletem sincs, stb. Múltkor is hív egy csaj, akinek összeraktam a gépét (sőt, francokat, összeÍRTAM, kompletten hozta haza) kb 9 hónapja, hogy bekapcsolja, és csak sípol. Jólvan mondom, vagy ram, vagy vga. Természetesen a vga volt kicsúszva a foglalatból, pontosabban olyan szar a ház, hogy alig lehet úgy becsavarozni, hogy érintkezzen rendesen, ráadásul ahogy megfigyeltem, az AGP foglalatok különösen kényesek erre (számtalan alkalommal szívtam már). No, gép bepöccint, hálálkodás ezerrel, akkor még mutassak neki photoshopot, meg dvd írást meg mindent... jó, végülis ráértem.

Másnap írja az sms-t (na ez a másik halálom. csináljak meg valamit, és sms-t ír, hogy írjak vissza. bazzeg, a számládra ne utaljak át pénzt? :o ), hogy megint csak pittyeg a gép. Visszaírtam neki, hogy kapja fel, és vigye vissza a boltba, erre van a garancia... én a két szép szeméért senki miatt nem kapok ideggörcsöt.

A másik kedvencem szintén csaj, az meg hetente beszop valami msn vírust, ami random küldözget linkeket vírushoz. És akkor mondjam meg miért, meg csináljam meg, de ne magyarázzak bonyolultan, mert ő nem érti (start menü, futtatás, services.msc-nél akadt ki... hozzá kell tennem, szoftverüzemeltető papírja van, és annyit tud, hogy felrakja az msn-t. Bár erről az OKJ-s tanfolyamról is sokat beszélhetnék... gyönyörűen formáz szöveget wordben mind, de a videokártya driverre néz, hogy mivan, milyen sofőr?), és persze hetente összeszedi újra. Amikor meg mondom, hogy használjon inkább webes messengert, vérig van sértődve. Hát *nyád!

Mivel én a pult másik oldalán állok általában, ezért féloffban egy sztori: múltkor bementem crosslink kábelt venni, és egyből rám akartak sózni egy tft monitort :DD Látszott a srácon hogy teljesen síknak néz, úgyhogy úgy gondoltam, játsszunk egyet, elkezdett szövegelni a monitorról, én meg megkérdeztem, hogy ez pixel shader 1.0-t vagy 2.0-t is támogat-e, mert az otthoni csak 1.0-sat, és megvenném simán, ha ez 2.0-t is tudna. Na mit gondoltok: azt mondta, hogy 2.0-t támogat! :D Megköszöntem szépen, hogy valamikor majd visszajövök megvenni, azzal kifordultam a boltból röhögni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.