Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#548) ML320 válasza Pala (#544) üzenetére


ML320
aktív tag

Nekem csak egyet magyarázzatok meg:
Az egész világon elfogadott, hogy levizsgázol, kapsz egy jogosítványnak nevezett vackot, ami felhatalmaz arra, hogy kocsit vezess. Az hogy egy ilyen fecnid van, egyáltalán nem jelenti azt, hogy TUDSZ is vezetni. Ráadásul a kocsi még külön téma. Megveszed, kiismered, gyakorolsz... Nem úgy van, hogy veszek egy kocsit, és adnak hozzá jogsit... (Tudok én is ellenpéldát erre, ne ezen vitázzunk majd :D

Ezek után miért hiszik azt az emberek, hogy ha gépet vesznek, automatikusan tudni fogják kezelni?!?!?
Inglisül persze a juzer nem tud, csak azt ismeri, hogy amit kiír a gép, leokézni. Amitől inkább még a falra szoktam mászni, hogy összerakom a gépet, felnyomom mindennel, kiviszem, majd a sírás, mert:
- itten van ez a jó kis program, Fotóstop, vagy micsoda. Tedd fel és mutasd meg, hogy szerkeszthetek képet....
- Akkor most a TV tuner is bent van. Mutasd meg, hogy veszek fel filmet, hogy vágom meg, és írom ki....
- Akkor most honnan töltsek le dévédéket?
- A prehistorik mért nem megy?
Ahányan vagyunk, annyi mondatot hallottunk már
És persze mind így fejezi be a mondatot: ..de úgy magyarázd el, hogy nem értek hozzá. :W

A szofttver meg megint imádott téma.... Tegyék már fel...
Persze ingyé... Ha jóindulatuan felrakom, az még csak az XP. Office? Tömörítő? Nero? Multimedia? Egyedi igények...? Ja, így már 3-5 órás melónál tartok... Persze ha elég mély a dekoltázs és rövid a szoknya, minden gond nélkül, de amúgy... :DDD

Jelenleg annak örülök csak, hogy itt legalább közösen röhögünk mindenen...

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.