Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#446) 04ahgy válasza RexpecT (#442) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én tudom mit jelent a Te aláírásod... Minden kis részletéről tudnék beszélni több mondatot is. Vajon ez elmondható rólad is, ha az én aláírásomról van szó? Vagy mondjam azt: paréj volnál adott témához? :F

#440-ben leírt szerintem semmiképpen nem tartozik a ''prolémás vevő'' tárgykörébe. Ugyanis konkrét kéréssel ment be, el tudta mondani, mit keres, és a kört elég pontosan leírt követelménylistával szűkítette! A fogalmazás az egy dolog. A megjegyzése a kiállított gépre is inkább a mulatságos kategória, mintsem a tahó. Amúgy a paréjok a (te fogalmazásoddal) aránya fordítottan arányos egy település nagyságával. Ergo, Budapesten van a legtöbb.

Általánosságban, nem válasz #442-re:

A MÁV-osok jelentős része nem a történetben leírt módon viselkedik, és teljesen normális ember. Kedves ismerősöm hívő katolikusként klasszikus zenei műveltséggel rendelkezik, profi orgonista. A kisvárosukban gyakran helyettesíti a kántort a református és evangélikus templomokban is! Foglalkozása: mozdonyvezető.

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.