Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#444) TitiRii


TitiRii
senior tag

én szombaton nagyon elkondolkoztam azon hogy pályát kéne váltanom
egyik ügyfélnél konfigoltam netet, kérdezem a felhazsnáló nevet és jelszot
elöször fogalma sincs mirő van szó majd mondgya, természetesen 691... meg se lepödtem rajta
mondtam kéne a szerzödés, nagy szemek hát neki olyan nincs
persze a fatáv meg csak puszi pacsi alapon köti a dolgokat meg hadja itt a modemet.,,
majd kiderül mégis van de azon még cskaaz idéglenes van, ami álitolag már meg lett változtatva erre
még 20* begépeltette velem, meg felcseréltette, esküdözött hogy mindenhová ezt adgya meg ezt hazsnálja évek óta(az én állásom igazi data mine paradicsom :D)..
mondogattam a 2. után hogy fel kéen hivni az ügyfél központott
de nem nem nem.
idő meg csak ment
na nagynehezen felhivta, természetesen nem tudta kezelni az automata robottt mit hogy nyomkodjon.. nyomkodtam neki ,kért ügyfél azonosítót meg pint megint nagy bamba szemek..
szerencse hogy van ott ismerösöm kit nagy nehezen de privát sikerült elérnem és segitett közben járni.
és mit ad isten, a tényleg az amit mondott, csak a bene lévő szám nem 3 al több mint amit ö mondott.... (ex: Rii80 helyett Rii83 szal értitek, tipikus júzer jelszó alkotás, és lényegében a saját születési évére nem emlékezett :DDD :O :W :C )
sebaj, szarakodtam e miatt + orát neki az + 1 óra munkadij +fa és még adott bórra valót is:D

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.