Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40009) ViZion


ViZion
félisten

a másik érdekes dolog: adj kölcsön gépet. Nem tanultam az öregek hibáiból, akik az átkos komcsi időkben szereztek ruszki krova készletet -elpusztíthatatlan anyagból van. Mire kb. a 4. helyről több hét után visszaszerezték, a 17, 19 méretek nélkül. Persze akinél "eltört" -muhahha- az hetekkel később hozott helyette valami gagyit, ami rozsdásodott is, szal. tutira jó anyagminőség...
Annó a fűkaszám adtam kölcsön, kérte a pengét is rá, ok.
Hozza vissza a polgár, nem is néztem alaposabban. Nekem damillal kell, majd én visszaszerelem, nem para. Hát nézem, h csavarok beletépve, megszakítva... mondom mi történt? Hááát a védőt is le kellett szedni (elvileg tilos, nem véletlenül), meg valahogy nem volt jó, de hát ez teszkós, ez ilyen.
Jah, de mielőtt odaadtam, nem volt baj, nem voltak megszakítva csavarok. Persze hétvégén már semmit nem tudtam hozzá venni. Azóta ha kérdezi bárki, a legtöbb gépem is pont rossz, majd veszek másikat egyszer...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.