Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39051) DeltaPower válasza ViZion (#39050) üzenetére


DeltaPower
őstag

"szűrőpor"-t akartál írni? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39052) ViZion válasza TESCO-Zsömle (#39026) üzenetére


ViZion
félisten

hint:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39053) BlacKSouL válasza #89037312 (#39043) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Oldallapokat le, felspanizni az IFA-platóra aztán padló.. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39054) shteer válasza BlacKSouL (#39053) üzenetére


shteer
titán

Nem kell ahhoz IFA, hogy szép tiszta legyen

..szerintem jónak tűnik

(#39055) tserrof77 válasza shteer (#39054) üzenetére


tserrof77
senior tag

Na, ez, így, ebben a formában, fájt... :DDD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39056) Pötyi


Pötyi
őstag

Na és akkor ma, hétfő reggel, nyolc óra után pár perccel befut az első telefon, hogy át kéne költöztetni két jószágot az ötödik emeleten egy másik irodába. Ezzel úgy önmagában nincs semmi gond, hetente van két-három költözés. Nade mire lifttel felértem az ötödikre, addig az egyik lelkes paripa már szét is szedte mind a kettejük gépét. Az egyiket úgy húzta ki az elosztóból, hogy le se volt állítva, így a bekapcsolás után szembesültem azzal, hogy valami irgalmatlan módon megfeküdt a win7, valami évekkel ezelőtti visszaállítási pontot hozott be, amikor még IE8 volt a gépen! Megláttam, sírva fakadtam. Kábé mint amikor az első, még SP1 nélküli installt rakja fel az ember, ez a gép rendszergazdával akart belépni a tartomány helyett. Még a videokártya drájver is elveszett, helyette szabvány vga-t írt ki az eszközkezelő. Mondom kész, ezzel én nem szarozok, újrahúzom egy frissebb állapotú imidzsről. Jajj, azt ne, mert ha újrahúzom, akkor minden fontos doksija elvész. Hát mér' veszne el? Nem a hálózatra dolgozol, mint minden más, értelmes, kétdiplomás kollégád? Hááát, ami azt illeti, már jó régóta az Asztalra ment mindent, mert egyszer nem volt hálózati kapcsolata, szóval ha egy mód van rá, akkor lécci inkább próbáljam megmenteni a gyalu helyett. Alig-alig leplezett vicsorgó fogas mosollyal: hát persze... Anyád hogy van? Nyolcórás install party lett belőle...

Ketten vagyunk az irodaházban, kábé mint Roy és Moss a Kockafejekben. Én fent ügykezeltem az emeleten és telefonon tartottam a kapcsolatot a kollégámmal, aki a szerverszobában kötötte - volna - át a két szerencsecsoki gépeihez és a telefonjukhoz az aljzatokat. Kérdezi, hogy hanyasBÓL kösse át? Nézem, bakker az iroda sarkában van egy tizes aljzat, egyikben sincs derót! Ti húztátok ki a kábeleket? Aha, hogy segítsünk. Na jó, de hanyas számúban volt? Nem írtátok fel? Jaaa, nem. Kellett volna? Hát ja, barom, mert ha lóg egy kábel teszemazt a 234-es aljzatból, akkor tudom, vagy az az élő. Látom, hogy abban van a drót, tehát nagy valószínűséggel az van bekötve lent. De ha van tíz hamvasan egyforma aljzat - amelyek egyikében sincs drót - akkor kívülről hogy találjam ki, hogy melyikben van delej?!? Végül is a kollga is meg tudta keresni a peccs panelen, a viperafészekben, alig tíz perc alatt visszakövette az enyhén poros három tyúkbelet. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha LÁTJUK, hogy a 234-es az...

Mondják, hogy a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve. Na jó, bakker, de van egy házirend, hogy gépet csak az két félkegyelmű rendszergarázda költöztethet. Nem véletlenül! Mert elbírni te is elbírod azt a nyomorult gépet, hetente háromszor jársz fekvenyomni, nem tétel. Azt is tudod, hogy a PS2-es egeret a kerek lukba, az USB-s billt meg a téglalap alakú lukba kell bedugni, az se bonyolult. Akinek volt gyerekkorában olyan rendőrségi ügyességi játéka, hogy a kerek hasábot a kerek lukba, a négyzet alakú hasábot meg a négyzet alakú lukba kell betolni, annak ez nem lesz nehéz. De azok az apró finomságok! Mondjuk én szabályosan állítottam volna le a gépet, mielőtt kihúztam volna a kettőhúszból. Mondjuk én felírtam volna az aljaztok számát. Mert én hetente háromszor csinálom ezt, a kisujjamban van a rutin. Ja, és ezt nem megtanítani akarom neked, mert neked nem ez a dolgod. Hanem hogy szerződést klimpírozz a wördben. Dolgos életed során fogsz majd néhányszor költözni, mondjuk kétszer-háromszor. De csak egyszer felejts el egy dolgot, máris beüt a szar. Éppen ezért NE költöztess, azt bízd csak ránk.

De ők csak segíteni akartak!

Aztán csodálkoznak a dokik, hogy nyugdíjjba megy az ember, élete során hozzászokik a stresszhormonhoz, a kortizonhoz a szervezete, mint a kábítószerhez, aztán a nyugis időszakban elmúlik a stressz és olyan gyors az elvonás mértéke, hogy a változást nem tudja a tested lereagálni és fél évvel a nyugdíjjba menés után meghalsz.

QNX is cool!

(#39057) ViZion válasza Pötyi (#39056) üzenetére


ViZion
félisten

Gyönyörű történet! :R

Tudod a jó kolléga nem csak ígér, be is tart...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39058) shteer válasza Pötyi (#39056) üzenetére


shteer
titán

Te is elvégezheted holnap az ő munkájukat, hasonló eredménnyel ;]

..szerintem jónak tűnik

(#39059) ViZion válasza shteer (#39058) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, elrakni a doksijait, helyére üres wordoket....mondanád, h nem volt hely az asztalon, csináltam pár üres doksit, h legyen mibe írnod... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39060) macilaci78 válasza ViZion (#39059) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A lomtárat átnevezném Fontos!-ra, az ikont meg egy mappa ikonra cserélném. Az Asztal méretét korlátoznám 1 Mb-ban, a C meghajtót pedig egy az egyben rejteném.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#39061) wolfman válasza Pötyi (#39056) üzenetére


wolfman
veterán

Én ha valakinek szerelek gépet, rögtön azzal kezdem az átadásnál, hogy a C megajtóra semmit ne pakolj, soha semmilyen esetben sem. Ha mégis sokat dolgozik az alany, akkor eleve csinálok egy mappát a D-re, aminek a hivatkozását kirakom az asztalra és oda pakolja az igen fontos doksikat. Ha beüt a szar, kis szerencsével rögtön lehet formatC. Természetesen ennek ellenére az esetek 60%-ban ahogy visszakerül hozzám a gép, a C meghajtó megint tele lesz mindennel, még ha csak semmiségek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39062) -=RelakS=- válasza wolfman (#39061) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"akkor eleve csinálok egy mappát a D-re, "

Ránézek a laposomra: What is D drive? :(

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39063) Pötyi válasza wolfman (#39061) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem te találtad fel a méllyedést a kanálra. Hidd el, nálunk is nagyon szépen ki van dolgozva a hálózatos adattárolás. Nálunk is van minden részlegnek saját mappája a szerveren. Azon belül mindenkinek névre szóló saját, meg még egy közös is, a megosztásoknak. A szerver azon könyvtárszerkezete meg ütemezve mentve van. Nem azzal van a gond. Itt az a gond, hogy X idővel ezelőtt volt egy tízperces hálózati probléma, amikor nem érte el a hálózati mappáját, oszt attól a pillanattól kezdve ő _mindent_ az Asztalára mentett! Mert hisz egyszer nem volt hálózat!

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#39064) #21346560 válasza Pötyi (#39063) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hagyd! Megnézte 20 éve mi hogy csináltuk, azta ő is úgy csinálja! ;]

(#39065) tserrof77


tserrof77
senior tag

Tegnap bejött egy Dell N5110, hdd helyére ssd. Első problem, nincs rendszerfedél, ebbe ugye az alaplap és az alsó dekni közé van kerettel felcsavarozva a hdd. Oké, legalább ki is lesz takarítva a gép! Max 1 óra, és akkor lassan csinálom. Szedegetem szét, jöttek a problémát is szépen. Első, a billentyűzet leszorítójának harmada eleve hiányzik. :W Bontom tovább, palm ki, jobb zsanér egyik fészke eleve törött :W :W Alaplap ki, a bal zsanér két fészkénél a műanyag már reped. :W :W :W Oké... kétkomponernsű kikever, fészkek pákával picit beljebbsüt. Ragasztóval kiken. Hagytam egész éjjel száradni. Közben azért a pasztázást is megcsináltam, de műanyag késsel alig bírtam levakarni a régit....

Ma raknám össze, oké, a zsanérokon is könnyítsünk picit, ne terhelje annyira a ragasztott fészkeket. Ja, ennek a #&@@&#-nak olyan zsanértakarói vannak, hogy hozzá van sütve a vashoz. Óhogyaza... :W :W :W :W Nem baj, szike, kombinált fogó, majd ragasztó. Már összeraktam... Ügyfél még nem jött érte, de már előre sejtem, ha elmesélem neki az egész hóbelebancot, úgyse hiszi el... Nemvolt ennek semmi baja,nyílt ez rendesen... ja... még épp összefogta a palm...

Azaz a "szokásos" max 1 órás rutinból lesz egy fél napos szívás...

És még csak kedd van?!?!? :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39066) DeFranco válasza tserrof77 (#39065) üzenetére


DeFranco
nagyúr

legalább igényes vagy a munkádra, és ez nagyon becsülendő. :K

(#39067) scarabaeus válasza tserrof77 (#39065) üzenetére


scarabaeus
őstag

(Nem tudom, ha ilyenkor lenne pár kép az eredetileg benn uralkodó állapotokról, az segítené-e a megértést.)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#39068) shteer válasza scarabaeus (#39067) üzenetére


shteer
titán

Nem. Biztosan barbár módon esett neki, szétszedés közben okozta ;]

..szerintem jónak tűnik

(#39069) wrongduke


wrongduke
aktív tag

[egy kontár memoárjai]
Egyszer hozzám is hoztak egy gépet, hogy nem lehet vele netezni, nem tölt be semmit. 320 gigás vinyó, C partíción 60 giga a maradék a D. Akkoriban még 20 giga elég volt minden létező alap proginak+windows+office...stb. Hogy ez miként kapcsolódik? Nem volt 1 mega hely sem a C-n. Mind az asztalra mentés miatt... D meghajtón volt 5 giga adat, azt is én tettem oda.

Mindent átmásoltam a D-re és úgy ahogy van, gyalu. Mivel nem értette mit csiálok én meg nem mondtam el, sírva konstatálta, hogy a Britney Spears discography, High School Musical...stb eltűntek az asztalról.
6 órás munka volt, ebből 1-1,5-et bírt nézni. Mondanom sem kell, én voltam a gyökér, mert nem mentettem meg az adatait ami a másik meghajtón csücsült, csak ő ezt nem értette.

2 hét múlva csörgött a telefon, hogy megint nem megy a net. A fiai tudták, hogy kell másolni és megcsinálták anyuka gépét, mondtam is, ezentúl tartsák ők karban. :)
[/egy kontár memoárjai]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#39070) tserrof77 válasza scarabaeus (#39067) üzenetére


tserrof77
senior tag

Néha szoktam, de legközelebb csatolom majd őket. Most valahogy elmaradt.

DeFranco: Igyekszem, máshogy nem tud a magamfajta kisboltos boldogulni :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39071) tserrof77 válasza wrongduke (#39069) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ismerős eset, ilyenkor egy parancsikont ki szoktam neki rakni az asztalra, de volt olyan, hogy így se találta meg :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#39072) wolfman válasza wrongduke (#39069) üzenetére


wolfman
veterán

2 hét múlva csörgött a telefon, hogy megint nem megy a net. A fiai tudták, hogy kell másolni és megcsinálták anyuka gépét

Az egész család kirakott tálentum lehet. :D

(#39065) tserrof77: Kéred a szopóállarcomat? Eladó egy ideje. :)

Nekem első exeméknél volt az a téma, hogy négyen voltak testvérek, ám egy számítógép volt. Az a gép nagyjából ment napi 24 órából 22-t. A két srác játszott amit csak tudott, a nővére anime/mangát nézett orrbaszájba meg ugyan ilyen zenéket hallgatott, csajom meg elvétve filmeket nézett. Amikor én odakerültem a gép már akkor vállalhatatlan lassú volt, persze a sulinetes időkből való. Mivel senki nem értett hozzá én rendbevágtam pár alkalommal, amire a srácok aszitték, hogy majd az akkor nagy sláger NFS-MostWanted már rezzenéstelenül fog menni. Nem ment, de ők azzal a bőséges 25-30fps-el vígan eljátszottak. Valamennyit költöttem rá, talán egyszer procit cseréltem benne és egy plusz Gb memóriát kapott, de többet nem voltam rá hajlandó áldozni, mert kb kéthetente ragyára roncsolták. Ja igen, azt már nem is mondom, hogy egy 14"-os szupergömbölyített CRT-jük volt olyan 60Hz-es frissítéssel. Csak messziről voltam hajlandó nézni, kivéve mikor telepíteni kellett, de akkor is ha lehetett mellé néztem. Azért megváltás, hogy hasonlókkal sem találkozom már manapság. :)

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39073) Pötyi válasza wolfman (#39072) üzenetére


Pötyi
őstag

Ismerd be: azért cserélted le a nőt, mert régi és lassú volt a gépük?

:DDD

QNX is cool!

(#39074) DJGABI válasza Pötyi (#39073) üzenetére


DJGABI
addikt

én ilyen csajjal alapból nem kezdtem volna. :DDD lehet ezért nincs barátnőm :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39075) wolfman válasza Pötyi (#39073) üzenetére


wolfman
veterán

A gépüket untam már szerelni így leszereltem. :D

...hacsak ennyi lett volna.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39076) Jester01 válasza Pötyi (#39056) üzenetére


Jester01
veterán

Biztos én nem értek valamit, de ha az asztalon volt minden azt lementeni (mondjuk a hálózatra oda ahová való) nem fél perc lett volna? Aztán mehet a gyalu.

Jester

(#39077) 5teve válasza Jester01 (#39076) üzenetére


5teve
senior tag

adatmennyiségtől függően 2 perctől 2 napig bármennyi lehet, de a kedves felhasználó cseszett ezt megtenni. :K
igen, valamit nem értettél. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#39078) Mercutio_ válasza 5teve (#39077) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vinyó kikap, másik gépre rádug, adatokat lement (ha egyébként a hdd olvasható, csak a boot-rész döglött meg) de gondolom ez meg is történt :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39079) Gyuri27 válasza Mercutio_ (#39078) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha bootol a gép penről az is sima liba. Szerelni sem kell.
Ha nem még mindig lehet optikáról mókolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39080) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Ha már C meghajtó,ennek a workstation-nek az asztalát egy kameraszoftver pakolta tele pár év alatt,elmenti a képet ha hibát talál.
Egy képet ki kellett törölnöm hogy a képernyőképet elmentsem.Persze a szoftvereket nem lehetett leállítani mert termelő berendezés az idő meg pénz,ezresével jelöltem ki a képeket törlésre...

(#39081) BlacKSouL válasza szakalistvan (#39080) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aztán majd jön egy reklamáció és oda a traceability :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39082) qnadam válasza BlacKSouL (#39081) üzenetére


qnadam
veterán

ha 47 és fél éve senkinek nem hiányzott, talán most se fog :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#39083) Pötyi válasza Jester01 (#39076) üzenetére


Pötyi
őstag

Valahol van igazságod, de azt előre soha nem lehet tudni, hogy mennyi idő lementeni minden cuccát, aztán valahol a szíve mélyén titokban reméli az ember, hogy _talán_ rövid idő alatt helyre tudja pofozni. Főleg úgy, hogy hirtelen felindulásból elkövettem azt hibát, hogy megígértem neki, hogy nem gyalulok. Meg a levelezés gépre lementett archive.pst és .ost fájljait is utálom ki-be másolgatni.

Ja, meg eszembe jutott a vicc arról, hogy a szegény falu kis papját lebassza az ellenőrzést végző püspök, hogy miért nem harangoztak délben?
- Ezer okot tudnék mondani kifogásnak - mondja a pap - de legyen elég annyi, hogy nincs harang.

:DDD

Na, hát most per pillanat nekem sincs egy szabad, minimum öccá' gégás külső vinyóm ilyen célra. Előbb vetetnem kell a gazdaságissal egyet.

QNX is cool!

(#39084) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kéremkapcsoljaki.. És, ez megtörtént esemény kéremszépen..

-Használt notebook-juk van esetleg?
-Igen, van.
-És az új, vagy használt?

Majdnem arcba ment, hogy: "Önnek biztos új.." de, nem, nem ment... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#39085) DJGABI válasza hackeeeee (#39084) üzenetére


DJGABI
addikt

vajon mire gondolhatott a költő? :U hogy van ezekből is ilyen "0 perces" áfacsalt mint a mobiloknál?

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#39086) hackeeeee válasza DJGABI (#39085) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amikor a papíron ott van, hogy 27% áfával.. Akkor szerintem egyértelmű..

De, amúgy jó kérdés..

Véleményem szubjektív...

(#39087) wrongduke


wrongduke
aktív tag

(#39071) tserrof77: Nem rossz ötlet, ha akkor eszembe jutott volna...

(#39072) wolfman: Nem tudom leírni mennyire. Apa, anya és 2 gyerek 10 és 12 évesek voltak akkor talán.

Képességek:
- Apa: az USB-t be tudta dugni, de a PS2-es portokkal már nem boldogult, sem a többivel. Mikor festés volt náluk, akkor engem kértek meg, hogy szedjem szét, kifestenek, majd dugjam össze.

Szoba átrendezésnél szigetelő szalaggal "rögzítették" a kábeleket, lefejtették a perifériákat a számítógép asztalról, áthelyez majd vissza minden.
Hogy ezt honnan tudom? Az egeret kihúzta, hogy megnézze hogyan kell visszadugni, de azt nem sikerült neki, így az lógva maradt. Majd látom, hogy azért próbálkozott, mert a tüskék görbék és műanyag pecek ki van törve. Arról azt hite, hogy a gépben kellett volna hogy maradjon, viszont nehezen fért hozzá a tüskék miatt...

- Anya: Facebook, hírek és egyéb alatt (balkezes) matat a jobb kezével. Önkívületi és teljesen átszellemült állapotban lefejtette a numpadot. Én raktam vissza a gombokat...

- Gyerekek: Találkozott már valaki azzal, hogy minden játék egy mappába van telepítve almappák nélkül? Bevallom ez az én hibám, én mondtam nekik és mutattam meg, hogyan kell a D játékok nevű mappába telepíteni. Soha nem hittem volna, hogy nem találják meg. Kitől kértek segítséget? Anyutól, telepítsétek az asztalra... A 3 játékból csak 1 indult el.

- Bónusz: Matyi a kutya. Az orrával megtudta nyomni a nagy kerek power gombot a gép elején ami közel volt a földhöz. Viszont a gépet csak így tudták leállítani, nem kapcsolhattam ki ezt a funkciót...

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#39088) wolfman válasza wrongduke (#39087) üzenetére


wolfman
veterán

Matyi a kutya. Az orrával megtudta nyomni a nagy kerek power gombot a gép elején ami közel volt a földhöz. Viszont a gépet csak így tudták leállítani

Hogy? A kutya orrával? :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39089) BlacKSouL válasza wolfman (#39088) üzenetére


BlacKSouL
addikt

- Pistike kapcsold ki a gépet.
- Matyi! Gyere ide!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#39090) -=RelakS=- válasza BlacKSouL (#39089) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A gép kikapcsolásakor megy a Matyizás?

;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39091) wolfman válasza -=RelakS=- (#39090) üzenetére


wolfman
veterán

Már előtte is. Meg bekapcsoláskor. Szóval már full Matyis a gép!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39092) wrongduke válasza -=RelakS=- (#39090) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A gyerekek sokat Matyiztak, és anyuka se vette meg. De a legnagyobb családi akkor volt mikor a Tini Nindzsa Teknőcöket feltelepíttem, elindult a játék és a kutya orral neki a gombnak, majd még neki is dörgölőzött...

;]

Pszihopata kis eb volt, én csak egyszer láttam a műveletet, hatásos... Gondolhatjátok mit kapott szerencsétlen utána... Ennek a szerencsétlen macskának esete áll a legközelebb hozzá. [videó]

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#39093) wolfman


wolfman
veterán

Nemrég két gépet is újra kellett telepítsek ordenáré pornóoldalfelbukkanás dömping miatt. legutóbb nagynénéméknek a laposát, amin a gyerekek szoktak hátő, játszani. Tetszett a naivitása. :)

- (nagynéném) Köszönjük, hogy megcsináltad. Gusztustalan volt az a sok szenny ami azon a gépen volt, jöttek fel olyan képek, hogy pfejj, ki se mondom.
- (nagybátyám) Igen, hát tudom is ki volt, az egyik kölök nézhet ilyeneket, a kis pimasz.
- (nagynéném) Dehogy, hova gondolsz. Ezek jönnek maguktól egy idő után.

:D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39094) wrongduke válasza wolfman (#39093) üzenetére


wrongduke
aktív tag

:C

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#39095) ViZion


ViZion
félisten

Nekem anno volt olyan jelenség, h gép újraindult, sokadikra indult, etc...
Mikor megláttam, h kodegány ház, már sejtettem, h mi a para: a bekapcs gomb szorult, teljesen random módon. ;] :DDD
Nem kutya, csak kutyaütők... :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39096) Gyuri27 válasza ViZion (#39095) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem volt vargáné tápom! :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#39097) opr


opr
veterán

Udv nepek, egy kis segitsegre szorulok most.

Egyik kolleganak van (mostmar csak volt) egy sony vaio laptopja, ami sajnos megmurdelt, se kep, se hang. Eddig nem is lenne gond, leszarja, vesz masikat, viszont az ssd-jen van egy par cucc, amit elfelejtett lementeni. Namost, kiszerelte az SSD-t a gepbol, es hat ez vagy valami, vagy megy valahova, de hogy nem szabvany sata, az biztos.

Szoval, a kerdes-keres: tudna adni valaki valami tippet, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy egy normal sata csatival rendelkezo geppel be tudjuk olvasni? Van ezekhez valami atalakito vagy valami?

A gep tipusa svz1311c5e.

Itt egy kep a cuccrol:

Elore is koszonom! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#39098) kornel76 válasza opr (#39097) üzenetére


kornel76
aktív tag

Valami ehhez hasonló kellene hozzá. Ha megadod az SSD pontos típusát többet tudunk segíteni.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#39099) opr válasza kornel76 (#39098) üzenetére


opr
veterán

:R
Itt van minden adat, ami ra volt irva:

P/N: MZRPC256HBDR-000SO
Model number: MZ - RPC256T/0SO
S/N: S0Z7NE0C901457
REV 0
F/W CXM22S1Q

Az biztos, hogy tele van samsung chipekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#39100) ViZion válasza opr (#39099) üzenetére


ViZion
félisten

msata-sata átalakító kellene, nem?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.