Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2995) Antimatrix


Antimatrix
tag

mult 7en 7főn bejön disznófejű agresszív anyuka ( toka 1000x vastag szeműveg 100x smink de minek és olyan nézés hogy ha szemmel ökésért pénz adnak akkor ő már rég milliomos lenne)+ a nagy kisfia
ASUS doboz szorongat és garanciális csere lesz mert a dobozra ráv an írva hogy 3év garancia - ezt hogy fordították le - és ők már beszéltek a főnökkel vasárnap este - ezt rühelli a legjobban a főnök ha 7végén zavarják - de nekik nem 1 hanem 3 év gar kell az alaplapra.
mondom hogy +nézem de várniuk kell kb 10 percet míg szétszedem a gépet
közben jött 1 csávó ''zokniárús'' hogy vannak szuper zokniai mondom most nem kell adj telefonszámot visszahívunk - nag nehezen elhuzott
másik csávó vett 1 cd-t
Anyu gunyosan: most már mi is jöhetnénk a zoknisok és cdsek után
gondolom magmaban akkor szereld te ki a lapot
kiszerelem de az 1ik csavar csak a ráz alátéttel jön csak ki - mondom a srácnak fogja már meg a lapot én meg kombinált fogoval ellentartom és kicsavarozom
+nézem sajna Debreceni nagyker csak 1év gari van rá
az nem lehet merta dobozra rá van írva
mondom hogy 3évet csak a 10 importőrből 4 ha ad a töbiiek 1év
jó akkor ők mennek a fogyasztóvédelemhez
megnézem jobban a lapot és a chipseten égési nyom póposodik és 1 helyen kijött kb 1,5mm2-en mondom ez még az 3év gariba sem férne bele mert fizikai sérülés és ezt csak a házbitosító fizeti ki
a táp volt valszeg -az nem lehet mert szünetmnets van a gép előtt - mutatok 1 APC olyan nem olyan villámvédős kapcsolós haa jaaaaa az nem ugyanaz
őt ezt nem érdekli akkor is megy és különben is a fia is jobban szereli számítógépet mint én
- hú basz+ ez már kemény támadni 1 olyan miatt amit a volt kolléga vagy a fiú követte el :F
a anyu kiviharzik
mondom a srácnak ez csak áram csinálhatta akkor is - nem leht a szünetmnetes :(((
más esetleg - van 1 TV tuner a gépben - e megvan akülső behetás következménye - az nem leht mert a videoba és a Tvbe is bemegy és azokkal nem lett semmi
jaaa csak azok nem 5-12V finomszabályozott alkatrészekkel vannak dugig hanem 1 kicsit nagyobb feszkóra tervezték őket
mondom akkor felhivom a főnököt odaadom ''kocának'' a telefont a fönököt leordíbálja de mint állat - vasárnap is beszéltél vele? - a fönök leteszi a telefont akkor ők kiviharoznak és mennek oda ahova akarnak
a srác másnap bejött magában és rendelt 1 S478-s alaplapot tőlünk
3 napja + bejött szintén magában és kérte irjam már rá a számlára hogy valószinűleg villámkár áldozata lett a kicserélt ASUS lap - érdekes ekkor már a tulveszvédő nem játszott közre - ráírtam neki hadd legyen boldog akivel lehet értelmesen érdemben beszélni nem azzal akorok kiszúrni
tanulság:
sokx jobban lehet beszélni főlős ''szakértők'' nélkül mint az agreszzív szülőkkel
akik hogy erre adtam én ki ekkor meg akkor 160k-t
- na és az én gépem sem sokkal olcsóbb sőőőttt csak mondjuk chieftec táp védi az illetéktelen áramokkal szemben nem codegen és társai hát hiába a minőségért többet kell fizetni csak vannak aki sz@rrrágók és ezt már sajnálják -

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.