Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21005) TheReMiXeR válasza bimbilla09 (#21004) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Eddig a nagy meleg miatt nem jöttek a gyógyik, most meg fáznak.

Amúgy ma megint bejött hozzám az a hölgy (kb.60éves) aki cirka tél vége óta havonta benéz és árajánlatot kér számítógépre, majd a végén benyögi, hogy majd augusztus végén, szeptember elején akarja majd megvenni, mert akkor fog internetet beköttetni.

Szal rohan befelé, kimondottan felém evickél és közli, hogy laptopot akar majd venni, úgy mint ha én azonnal kenném, hogy ő kiaf@szom is amúgy. Hál' istennek rögtön kinyögte, hogy majd ősszel akarja megvenni!!!
Azonnal nyomattam, hogy majd akkor jöjjön be, ha majd pénz a zsebben, lóf@sz a seggben.
Erre korszerűen rávágja, hogy "de hát én vennék előbb is, de csak akkor lesz internet, addig meg minek?"
Végül is minek? Soha életedben nem volt még számítógéped, soha életedben nem láttál még működőképes gépet közelről... végül is csak megtanulnád az alapvető kattintásokat, meg hogyan működik a péijnt.

Sikerült el hessegetnem. 10perc múlva, mikor mentem egy kis kenyérért a bótba, jött szembe velem. Kb. azzal az arccal, hogy bizony ő megszerezte az ő mai árajánlatát!!! Kielégült fejjel...
Csoda, hogy nem mutogatta... Szegény konkurencia :C

Még jó, hogy vagyunk egy páran.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.