Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#172) azbest válasza elfelejtette (#159) üzenetére


azbest
félisten

nekem sógorom vette le a processzorhűtőjét úgy hogy a proci is kijött a csukott foglalatból :( haverjai mondták, hogy nemárt megtisztítani időnként a hűtőbordát a portól... na hát ő aztán jól megtisztította :DD Saját szememmel nem láttam, de ahogy mesélte azt hiszem s478-ból lga478 lett :))

Boltban találkozam már vicces esettel: velük rakattuk össze a gépet, mert miért ne... ha valami gunbanc lenne, hát legalább nem lehet azt mondani hogy a láma user volt ;)
Bekapcs... telepít... bakker... 32-esre jumperelték a 80ast :D
Meghalt s370 hűtő helyett csere vadászat... be ugyanide... mondom s370-re kellene hűtő... (megjegyezte hogy nem a soketre hanem a processorra kell hűtő :U )... de azt mondja nekik ilyen nincs... mondom s462-re ugyanilyen való... de muti árlistát.. ittvan ni... ilyen van? Jééé tényelg :DD de a végén csak igaza lett mert akkora batár hűtő volt hogy ránézésre sem fért volna be a lap és táp közé...
Át másik boltba, ott szerencsésen sikerült kétfélét is találni... és tök rendes volt a srác.. amikor hazaértem tűnt fel, hogy rosszul adott vissza, vagy 500zal többet :DDD
Bár az is vicces volt, amikor tápkábelt akartam venni és nem volt... hűű elgondolkodtam hogy akkor lehet komplett gépet sem tudnak most árulni :) Vagy mikor patront kértem... nincs majd talán köv szállítmánynal... árlistán volt... nah 2x így eljátszottuk... aztán maileztem előtte és arra jött válasz hogy van... most már felkészülten vártak... 3an megtalálták 10 perc alatt :C
Nah vége az offnak :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.