Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) net84


net84
őstag

azt minenki tudja, hogy a júzer a legerősebb ''számítástechnikus''...
- memóriamodul fordítva
- ide/ata kábel fordítva, esetleg floppy kábel helyette
- molex kábel fordítva

De! USB-be fordítva bedugott kábel ? és igen! sikerült neki, sőt, minekután begyömöszölte, a műanyag laot letörte, és a lábakat összegyürte, és nem találta meg az xp a nyomtatót, ezután megpróbálta a 2. usb aljzatba is ugyanúgy...
Apuci hozzáfűzni valója - ''hát ez hogy történhetett?''

Telefonba:
- az elöbb vásároltunk önöknél egy videókártyát, lenne vele egy kis gond
- igen? (abszolút nem emlékeztem, hogy ki és mit vitt)
- nem megy bele a régi kártya helyére, mert nem jól vannak a bevágások
- :F
- de ha megfordítom a kártyát, akkor pont passzol bele, de nem tudom rádugni a monitort, mert ugye a vége olyankor befele van. Rosszul rakták össze a kártyát?
- :W nehogy összerakja úgy !!! valószínüleg nem jó kártyát vásároltak, és az nem jó az önök gépébe! Hozzák be a gépet és a VGA-t, és biztosan találunk olyat, ami jó lesz a gépükbe....
Ha jól emléxem, végül nem találtunk nekik kártyát
...

Egy nagypofájú 50-es éveiben járó nő vásárolt a férjével egy számítógépet sulinetre (még az alkatrészes időszak végén). Az ár számított,kötekedtek mindenbe, már a megrendeléskor, ezért olcsó integrált lett belőle, csak annyira megemelve az egyéb paramétereket, hogy pont 120.000.-huf-ra jöjjön ki. Kb. 1 hónap múlva visszajöttek, hogy vásárolnának egy lapos monitort - elmutogattam, hogy mik vannak, azok mit tudnak, mennyibe kerülnek (ezidőben tecso-ba futott egy Acer akciósan, ami 5k-val volt olcsóbb, mint ami nyamnyungot mutattam nekik + 12ms-es volt a nyami meg 8ms)...próbáltak alkudozni, hogy ők itt vették a gépet (gondoltam magamba: és még sokan mások), mennyi kedvezményt kapnak ebből. Jó gyerek lévén adtam nekik 5%-ot.
Közölték, hogy ők igazából a tecsóba nézek egyet és az sokkal olcsóbb - hát ha ugyanolyan jó, meg kell venni ott :(((
Pár nap múlva morogva hozzák be a gépet, hogy nem jó, se kép se hang. A gép tökéletes volt, még aznap visszakapták. Másnap reggel mégmérgesebben hozták vissza gépet, hogy hazavitték és ugyanúgy nincs kép a monitoron. Behozattuk a monitort (hát mi más lett volan, mint az akciós Acer). Kiderült hogy a kettő tényleg nem megy együtt, mert az az integrált VGA nem bírja el azt a tft-t, de megmutattuk nekik, hogy a nyamnyungot, amit ajánlottam nekik, azt viszont igen... morogva vettek egy videókártyát. Azóta nem láttam őket. :R

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.