Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1034) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

Volt mostanában pár forma, akiktől eldobtam a hajam, igazi multilooser-lamauser... Pl. nem hittem volna, hogy ezt többen is el tudják sütni: bejön, itt vették a gépet, még garis, csináljuk meg (persze ingyen és bérmentve). - mi a gond? nem indulnak el a játékok, mind vmi hibát ír, plusz a zenelejátszó csak egyetlen számot tol, de azt egyfolytában, hiába tölt be sok albumot... (A nyáron már volt egy ilyen -ha nem én vagyok ott, el sem hiszem-, anyuci a pultot rázta, aztán, mikor elmagyaráztam neki, hogy a szemefénye kicsit még suta a dolgokhoz, ezért jobb lenne, ha boltban szerezne be játékot, és/vagy tanulna angolul, elpirulva fizetett, és elsöpört. :DDD ) Most már rutinból mondtam: megnézzük, de ha nem hardveres gond, akkor azért bezony fizetni kell. Ok. Windóz onlány, winamp indít, repeat gomb off, és láss csodát... hát nem továbblép a köv. számra? najsz... :))
Nézzük a gameket. Milyen meglepő... cd-t kér... felhomályosítás, hogy ezeket a másolt játékokat bezony crackelni kell, de ebben nem segíthetek. Hatás hasonló, pirul, fizet, tiplizik :D
A mai legjobb az a csóka volt, aki bejött, hogy úgy hallotta, hogy a winxp-nek kicsit karcsú lenne a 4gb-s winyója, kéne egy nagyobb. 80-as a legkisebb, ennyi-és ennyi...
És ezen már rajta van a windows xp...? Pfff... Nincs... És nem-e lehetne-e, hogy mégis úgy vigye haza, hogy rajta van...? :O Szerencsére csak a géphez volt tufa, ezért hamar felfogta, hogy miért is nem kivitelezhető... :R

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.