Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Szállítás Magyarországon egymás között (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) S.Ciber


S.Ciber
csendes tag

Eszelős gondolat ébredt bennem nemrég. Úgy gondoltam megosztom veletek hátha nem tartjátok elvetéltnek

Mivel a PH! tagjai egész magyarországon szétszórodva találhatóak, igy mi lenne ha néha nem a postára hanem egymásra bíznánk a szállítást.

Például én szegeden tanulok, de ceglédi vagyok, viszont hetente járok fel alkatrészekért Pestre. Ugye általában pesten (eddigi tapasztalataim szerint) a Nyugatiban vagy valamelyik M3as megállóhelyen intézzük a bizniszeket.

Mivel néha nem jó mindenkinek egy adott idő igy megkérhetne egy másik PH! tagot hogy hozza le ő a vásárolt cuccot.

Nah, hogy ne csak az arcomat járassam: Szivesen felviszek pestig illetve hozok le szegedig cuccokat. Ezeken a helyeken tudom felvenni ill leadni:

Szeged
Szatymaz
Kistelek
Kiskunfélegyháza
Kecskemét
Nagykőrös
Cegléd
Kőbánya-Kispest
BP. Nyugati

Legközelebb valószínűleg csütörtök/péntek magasságában megyek le 2körül, és
veszek fel alkatrészeket. Ezzel talán sikerül gyorsabbá és olcsóbbá tenni az üzletet mindenkinek.

Nagyvonalakban ennyi. Vélemény?

Priviben mindig írd bele hogy miről van szó... És ha valami érdekel: MSN, ritkán vagyok fenn itt

(#2) Thrawn válasza S.Ciber (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Link :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) cucka válasza S.Ciber (#1) üzenetére


cucka
addikt

(#4) S.Ciber válasza cucka (#3) üzenetére


S.Ciber
csendes tag

Oh, pedig előtte direkt megnéztem hogy nelegyen XDDD bocs

Priviben mindig írd bele hogy miről van szó... És ha valami érdekel: MSN, ritkán vagyok fenn itt

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topic zárul.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Szállítás Magyarországon egymás között (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.