Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boond


Boond
addikt

Sziasztok!

Rákerestem de semmit nem adott ki a kereső... Ha van ilyen akkor nyugodtan lehet linkelni...
Ezt a topicot, azért hoztam létre, mert itt meg lehetne osztani az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat, akár ajánlatokat, mindent ami a témába belefér.

Nekem pl mindjárt lenne is egy kérdésem, az "agoda.com" ajánlatát hozta ki legjobbnak a google egy helyre. És érdekelne kinek mi a tapasztalata vele kapcsolatban? Vagy esetleg tudnátok olyan fórumot ajánlani, ahol vannak releváns kommentek? (mondjuk feltételezem itt is akad, olyan).

Ami legjobban érdekelne, az egy magyarországi elérhetőség az ügyfélszolgálathoz, lenne 1 - 2 kérdésem...

Közben most felnéztem az agoda oldalára és ajánlott egy kupont is... ha vkinek kellene... bár nem tudom utólag lehet-e érvényesitetni-e :D De másnak biztos hasznos lesz... kupon kód TRAVEL2021

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#2) radi8tor válasza Boond (#1) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#3) Boond


Boond
addikt

Ahogy nézem, az vmi blog témák... merre van amúgy itt a fórumba? Közbe kaptam vmi személyes kupont is hm...

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#4) flash-


flash-
veterán

szziasztok!

Bookingon foglaltam magyarországon 1 szállást 1 hétre. július 8tól.

a weboldalon a szoba adatainál erz szerepel:
"Lemondási feltételek :A lemondás díja a teljes összeg
Lemondási díj Ingyenes lemondás a következő dátumig:
2023. június 23. 23:59 [CET]: € 0
a következő dátumtól: 2023. június 24. 0:00 [CEST]: € 371 – A tartózkodás időpontja nem módosítható.
"
tehát akkor is kell fizetnem júni 24 től 371 eurot ha esetleg felhivom a szállást és megegyezek vele, hogy mondjuk lemondanám a bookingos foglalást és inkább telefonon személyesen foglalnám le a szállást? így 10 ezerrel több lesz , de egyáltalán van bármi előnye a bookingnak? genius 2-es szintről sose fogok feljebb jutni már...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5) Boond válasza flash- (#4) üzenetére


Boond
addikt

A Booking és a Szállás két külön cég.
Én is így voltam ezzel, pár hete. Felhívtam a szállást, hogy az oldalon telítettnek jelzi az adott időpontra, de Bookingon látom, hogy van még szabad hely. Nem lehetne-e náluk közvetlenül foglalni, mire mondta, lehet.
Így én Bookingon be se foglaltam.

Szerintem hívd fel a szállást egyeztess velük és utána ha már biztos akkor letudod mondani határidő előtt 0 költséggel.

De ha olcsóbb a Bookingos és hasonló vagy azonos a szolgáltatás, akkro nem éri meg ezzel vacakolni, csak plusz meló, meg stressz, hogy minden rendben lesz-e.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.