Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szalagavató

Hozzászólások

(#1) Wictor


Wictor
senior tag

Üdv mindenkinek, aki a témában érintett!

Aktuális a téma, most lesznek (pár helyen már voltak) a szalagavató ünnepségek. Úgy gondoltam, hogy ebben a topicban mindenki megoszthatja mindenkivel az avatón és az utána lévő bulin történt vicces, necces, durva, égő, egyszóval az emlékezetes dolgokat! Ki mit csinált és kivel, milyen volt másnap felébredni ( :D ), stb... Hajrá, topicra fel! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) Wictor


Wictor
senior tag

Hát, még nem zárták a topicot, már ez is valami. :D

Senkinek semmi története? :O Milyen jót beszélgetek magammal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Yup-yup válasza Wictor (#2) üzenetére


Yup-yup
csendes tag

Hello Wictor
Na idetaláltam

Jó ötletnek tartom a topic indítást , mert én nagy tisztelője vagyok eme szép hagyománynak
Jászberényben lakom a Lehel Vezér gimnázium padjait koptatom :K Múlthét szombaton zártam az idei szalagavató szezont nem is akár milyen eseménnyel, hiszen ez volt a MI bálunk
Mindig is IMÁDTAM mindenki kiöltözve, mindenki szép akar lenni
És mint mondtam neked korábban ilyenkor még soha nem volt barátnőm , tehát mindent szabad volt amit csak lehet

Nagyon jó osztályközösséget kovácsoltunk össze már az első év végén is , úgyhogy hatalmasat buliztunk

Azóta van egy vágás az orromon
De hogy poénos legyen vissza kell kicsit menni az időben...

Sosem voltam a hosszú távú kapcsolatok mintapéldány, de 2008 őszén vége lett az idáig leghosszabb (5hónapos) kapcsolatomnak... És akkor követtem el eddigi legnagyobb hibámat...hagytam hogy az indulataim vezéreljenek, hát egy hét múlva más valakivel kavartam. .. Nem sokat segített: decemberben megpróbáltam mindent hogy helyrehozzam a dolgot nem jött össze... a lány mást választott helyettem
Az akkori szezonról kis híján le is maradtam :O hiszen a számomra érdemleges szalagavatók már lefutottak csajozás nélkül ... de szerencsére januárban ott volt a lehels

Egyik csajhaveromat kérdeztem bál előtt egy nappal hogy kivel jön
Jászberénytől 30km-re lévő faluból hozott magával egy széplányt annyit mondtam meglátjuk mit hoz az este és Őt hozta egy szép alkohol mámoros csókkal meg is ismerkedtünk ... de végül komolyabbra nem fordult a dolog

Azzal a lánnyal azóta is jóban vagyunk és mondta hogy készül az évfordulóra kisoké ezt gondoltam hizen nyár óta van barátja fene érti őket ...

annyira még emlékszem, hogy azzal kezdtem a mondandómat, hogy Te boldog párkapcsolatban élsz ... itt valami ismétlést hozhattam fel ... mert kaptam egy jelzés értékű pofont
Mondtam, hogy tegyél rááá csak keményen - saját szalagavatóján csak iszik az ember - csak a következő pofon körömmel ért az orromhoz és egy jó 2 centis sebet hagyott maga után ... szegény megijedt hogy vérzik, de én csak röhögtem hát Köszi Evi

Amit meséltem exes történetet , az a lány volt a leghosszabb kapcsolat - akinek most nem hagytam hogy elrontsa az estémet .. mert a múlt szombati bált leszámítva ... hát volt már jobb szezonom is de a tavalyinál semmikép nem volt szarabb SZERELMI BÁNATTÓL ÓVJON MEG A JÓISTEN MINDENKIT na jóccakát

[ Módosította: Viktor77 ]

gabi vagyok

(#4) orkester válasza Wictor (#1) üzenetére


orkester
senior tag

Nekem nem volt egy nagy élmény. Unalmas volt, ráadásul a keringő elejét is mindenki elszámolta rajtunk(a párunkon) kívül és jól ránk léptek, bár kívülről állítólag nem tűnt fel. :U
Aztán ugye a buli...meg volt szervezve egy osztálytársam apjának a szórakozóhelyére Pesten, csak nekünk, korlátlan fogyasztással. D.u. bezárták valamiért a helyet, így mire végre odaértünk meglepődhettünk. Pár barátom is csak a buliért utazott be. A pénzt persze még este visszakaptuk 1 óra múlva, de nekem már nem volt kedvem így semmihez. Úgyhogy mindenki ment ahova gondolta. Remek volt. :C

Most Párom öccsének a szalagavatóján voltam, az este 80%-a nem róluk szólt, ők csak a közönség soraiban ültek. Plusz 1,5 órásra volt tervezve, lett belőle 3,5 óra. Úgy látszik vonzom a vacak szalagavatókat. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#5) Wictor válasza orkester (#4) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát, mi ugye tavaly a szalagozó műsorát csináltuk, 2 órás volt az egész, hadd ne mondjam, hogy 1 nappal előtte kezdtünk el próbálni rá (persze éjszakába nyúlóan, de jó volt a hangulat, páran tettek róla :D). Másnap annyi volt, hogy levonultak a negyedikesek, énekeltek kicsit, ennyi volt az ő feladatuk. Aztán a háttérbe vonultak, pedig tényleg róluk szólt az egész. A buli utána nagyon elfajult állítólag, azon nem voltam ott, jobb is... :D

Kíváncsi vagyok, hogy a miénk hogy fog elsülni, remélem azért nem lesz rossz! Csak az a gond, hogy ez az utsó igazi buli, aztán jön a rohadt hajtás... Már most megőrülök, mi lesz akkor érettségi előtt...

Tényleg! Yup-yup, várod már az érettségit? Ja és jobbulást! :D És csajozás 4ever! :D

[ Szerkesztve ]

(#6) orkester válasza Wictor (#5) üzenetére


orkester
senior tag

Utolsó igazi buli? :F Az érettségi hamar elmegy, aztán lehet tovább bulizni. Egyetem/főiskola mellett meg pláne. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#7) Wictor válasza orkester (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

Már úgy értem, hogy közösen, az osztály.

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

A #3-asból töröltem a smiley hegyet. Sokkal kevesebb smiley-t szeretnék látni (azaz nem látni) a topicban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) samgar


samgar
őstag

Nekem nem volt, de ha lett volna is, az olyan régen lett volna, hogy nem emlékeznék rá...hoppá.. vagy lehet h volt? :F

Oppo Find X5 PRO

(#10) Wictor válasza samgar (#9) üzenetére


Wictor
senior tag

:D Ja, bocs, storno, smiley-t nem nagyon szabad alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#11) samgar válasza Wictor (#10) üzenetére


samgar
őstag

Miért nem?

Oppo Find X5 PRO

(#12) Wictor válasza samgar (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

8. hsz.

[ Szerkesztve ]

(#13) samgar válasza Wictor (#12) üzenetére


samgar
őstag

Nagyon foglalja a szervert, értem...

Oppo Find X5 PRO

(#14) Yup-yup válasza Viktor77 (#8) üzenetére


Yup-yup
csendes tag

Sorry vagyok csak nagyon beleéltem magam a történetbe :C majd figyelek ...

Wictor: Peti komámmal (WesTM) eldöntöttük hogy Nyár van *azzeg és nem hagyuk hogy beparáztassanak minket az érettségivel !!!!
Olyan nehéz megbukni , mint 5öst szerezni !!! Egyik se nagyon fenyeget :C

gabi vagyok

(#15) Wictor válasza Yup-yup (#14) üzenetére


Wictor
senior tag

Jó hozzállás, én parázok, mint állat. Mondjuk én alapból kb annyira szoktam laza lenni, mint a kifeszített drótkötél... :D

(#16) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

UP! a topiknak.

(#17) Wictor válasza Gyufaaa (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Köszi! :R

Mégegy UP! Elfogytak a történetek? :D Majd nemsoká én is mesélhetek. Már csak 28 nap.

[ Szerkesztve ]

(#18) Yup-yup válasza Wictor (#15) üzenetére


Yup-yup
csendes tag

Miért kell parázni ?

Nem a 400ezer pontos helyekre adom be a felvételit ... nyelvvizsga kéne addig
Ha meg emeltet akarok matekból nem ártana már ráhasalni a témára de rendesen ...
Szegedre meg majdcsak felvesznek 280ponttal :C annyit meg összekapargatok

No Para azt jóság van :DD

gabi vagyok

(#19) Wictor válasza Yup-yup (#18) üzenetére


Wictor
senior tag

Szülök elvárása című fejezetről hallottál már? ;] Agyoncsapnak puszta kézzel, ha 4-esnél rosszabb lesz az érettségim bármilyen tantárgyból. Márpedig én tuti csak makogni fogok szóbelin, akár tudom az anyagot, akár nem... Ismerem magam már eléggé. :(((

(#20) sgergi


sgergi
veterán

Szalagavató utáni buli egy dunai hajón volt. Ezzel még nem is lett volna komolyabb baj, de az egyik külsős kicsit sokat ivott és kiment a fedélzetre a hidegbe. A következő momentum az volt, hogy pár srác berohant a táncparkettre, hogy gyorsan kerítsen valaki egy úszógumit, mert a csávó beborult a vízbe. Szerencsére gyorsan ki lett halászva.

Egyelőre ennyi, majd még írok.

[ Szerkesztve ]

(#21) Yup-yup válasza sgergi (#20) üzenetére


Yup-yup
csendes tag

:C Jó sztori !!! Amíg nincs komolyabb sérülés addig minden belefér !!

Wictor : vannak elvárások szó se róla, de majd meglátjuk mennyi teljesül belőle :K De annyit nem ér, hogy felidegesítsen !! Két éve érettségizett egyik haverom, 4 év alatt csak piált, bulizott még érettségi előtt is velünk lógott állandóan ... angolon kívül mindenből 5ösre érettségizett ... Nem azt mondom hogy le kell szarni, de ha ő annyi tanulással képes volt rá akkor én is képes vagyok :D és kész

gabi vagyok

(#22) Wictor válasza Yup-yup (#21) üzenetére


Wictor
senior tag

Az én osztálytársaim már most olyan helyeken szoktak ébredni a jobb bulik után, ahol még életükben nem jártak, mi lesz velük szalagozó utáni nap?! ;]

Yup-yup: Ejh de pozitívan tekint a világra, Uram! :D Kölcsönadna kicsit pár hónapra az önbizalmából? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Wictor


Wictor
senior tag

UPpáré! :DD Sehol senki?

(#24) Wictor


Wictor
senior tag

UP! Kinek mikor lesz a szalagozója? :B Nekem már csak 3 hét.

(#25) Wictor


Wictor
senior tag

Fel! Meghalt a topic?! :( Pedig aktuális a téma.

[ Szerkesztve ]

(#26) Arni90


Arni90
tag

nekem most volt 2009. november 28. án! annyira jóó volt! bár mindenki félt tőle az osztályból, de most újra élném szívesen mégegyszer!

(#27) sprtfn


sprtfn
újonc

Sziasztok. Lassan kezdődik a szalagavatós készülődés; nálunk azon megy a vita, kit hívjunk meg a rokonságból. A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy lehet ezt lerendezni ügyesen...

(#28) Martin97 válasza sprtfn (#27) üzenetére


Martin97
aktív tag

Aki ad pénzt meg piát. :DDD

(#29) lollipop117 válasza sprtfn (#27) üzenetére


lollipop117
újonc

Szia! Szerintem csak a tényleg nagyon közelieket érdemes... van olyan, hogy a távolról utazó vagy idősebb rokonoknak elég kényelmetlen megoldani az utazást :( mondjuk ilyenkor meg lehet csinálni, hogy odaadod nekik dvd-n, bár ha csak egy példányod van azt elég macerás körbeküldeni a rokonságon :D ennél kényelmesebb az online közvetítés. Már szoktak szalagavatókra is rendelni ilyet, mert élőben is lehet nézni bárhonnan, meg utólag is bármikor...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szalagavató
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.