Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) King Unique


King Unique
titán

Üdv Fórumtársak!

Azzal a céllal nyitottam-e topicot,h a manapság oly divatos szórakoztatóelektronikai - számítástechnikai cikkek tömkelegét, a bevásárló központok is már egyre jobban szakosodnak ezen termékek forgalmazására,de vajon mégis, hol érdemesebb megvenni,.hol bővebb,minőségibb az árukészlet? :F

Mondjuk a pendriveok után ma egyre divatosabb külső hdd-t akarunk venni,a hétvégi bevásárlás alkalmával bonyolítsuk le egy füst alatt ezt is pl.az ALDI-ban,v inkább kedvenc számtechüzletünkben válasszunk a bővebb kínalatból,hallhassunk érveket-ellenérveket hozzáértő eladóktól egyik-másik termék mellet? Vagy a "híresen" olcsó :U Media Marktban tényleg kedvezőbben megvehetünk mindent?

CD,DVD lemezeket vásárolnánk,TESCO-ban vegyük,netén a saját márkanevükkel fémjelzett DVD vegyük,mert az olcsó és még tán jó is,v inkább számtechboltban,MM-ben Verbatimot?
Netán szlovák webshopból rendeljünk sokkal kedvezőbb árakon,sokkal nagyobb termékválasztékból?

De még sorolhatnánk,pl LCD,LED TV-t,lejátszót,digitális fényképezőt hol érdemesebb beszerezni vajon,TESCO-ban,v van más jobb alternatíva?

Várom azon egyének hozzászólását akik már vásároltak egyik-másik helyen,mennyire voltak elégedettek a termékválasztékkal,árakkal,esetleg utána bosszúsak voltak-e,h miért nem XY helyen vásároltam inkább,mert ott olcsóbb,nagyobb a választék,több gari van rá,ill.hozzáértőbb eladók vannak stb! Vannak-e különösen ajánlott,messze kerülendő beszerzési helyek egyes termékekre? :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Воланд válasza King Unique (#1) üzenetére


Воланд
titán

A jó boltok topicja! és Feketelista, avagy a rossz boltok topicja

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) King Unique válasza Воланд (#2) üzenetére


King Unique
titán

Nem kifejezetten (csak) az ajánlott,feketelistás vásárlási helyekre gondoltam,(a 2 linkelt topicban inkább a webshopokat taglalják jobban),hanem a bevásálóközpontok ilyen téren való egyre erőteljesebb terjeszkedésére,ami nem jelenti azt,h feketelistás hely lenne,mert pl ALDI Tevion,Medion külső hdd cuccai 3 év garival azért nem rosszak,igaz nem is a legjobbak.

Biztosan van néhányunknak ilyen téren tapasztalata,amit itt HDD-SSD-ODD forumon belül megosztana,jobban szem előtt lenne,nem kéne eldugodtabb helyeken keresni.

Ha meg annyira OFF,v nem felel meg a követelményeknek,v.felesleges a topic,mit mondjak rá,zárjátok,ha annyira akarjátok,de szerintem azért annyira nem értelmetlen és lenne rá talán némi igény. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Воланд válasza King Unique (#3) üzenetére


Воланд
titán

Ha kifejezetten merevlemez, akkor Milyen winchestert vegyek? (olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!) vagy Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD

DVD-nek is van topicja: DVD lemez tapasztalatok

Ezekben meg lehet kérdezni, hogy mit érdemes venni és azt is, hogy hol.

Beszélgetős topicot meg egyébként sem nyitunk szakmai részbe.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) King Unique válasza Воланд (#4) üzenetére


King Unique
titán

Jó, értem én,magam is aktívan látogatom őket,de ott többnyire ajánlások,tesztek vannak csak,nem az,h hol vegyük,bár igaz meg lehet kérdezni,válaszolnak is általában,v nem,de ha igen azért nem olyan bőven,meg nem multikat belevonva. Ezért lenne jó egy ilyen gyűjtőtopic is,ami konkrétan ezt a bev.központos dolgot is taglalná,hasznos infókkal. :K

De,ha annyira felesleges,zárjátok,ezen most nem fogunk összeveszni,csak kiváncsi lettem volna hsz-okra,meg talán más is!:D

[ Szerkesztve ]

(#6) philoxenia válasza King Unique (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyiss egy offtopikot a lokálban erre a célra, ha kibeszélni szeretnéd a témát!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.