Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

hello (integetős szmájli) !

miért szakmai gőz? meg gőz vagy gáz?

szakmai gáz(?!): a fórum kockafejeinek kerekítésére szolgáló, a monitor hatósugarán kívül eső dolgokról szóló, saját hülyeségeimet a címlapra kipakoló, más hülyeségein furcsa grimaszokat előcsaló portál ez? a szakmai részleg további higítása? arra itt voltak a közösségi fórumok... ettől még nem lesz gáz, mert hülyék hülyeségeit mindenhol megkapod, ez meg nem szakmai rész. tehát inkább a szakmai megnevezés sántít nekem... :DDD
extended blogoszféra kb :C

szakmai gőz(?!): mitől gőz? hogy nem gáz, azt már megvitattam, de hogy mitől lesz gőz? :F mert ez nem biztos, hogy fáradt ám, de a gőz vagy fáradt vagy marad konyhában. ki érti ezt...höhö

lehet ám hogy ezt rögtön az írások közé kellett volna és akár még be is pakolom oda ha nem leszek lusta hozzá de hagyjátok meg a topikot más félkegyelműeknek (másfélkegyelműek? :) ) is


szerk: amúgy tetszik. :C
szerk2: és hát pont az első hsz ne lenne szerkesztve? :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#2) Oly válasza sanyixXx (#1) üzenetére


Oly
senior tag

:F
Eccsém... Ezt jól meg kavartad... Most már abszolút nem értem mit akartál ezzel mondani!
Majd a cikkben fejtsd ki jobban.... :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3) moma válasza Oly (#2) üzenetére


moma
őstag

A Szakmai gőz, a gőzfürdő szakmai részlege. A hely ahol az it mániások jól neki vetkőzve, gátlások nélkül egymásra találnak :))

Szerk: persze #1 re ment...

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#4) Retekegér válasza Oly (#2) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a szakmai gőz fáradt mivoltán történő elmélkedés :D
Vajh a RI/OS4 bírni fogja a sok hülyeséget?

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#5) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

azt hittem mást is megmozgat a dolog...
senkiben nem merültek fel kérdőjelek a szakmai gőz jelentése ügyeében? senki nem látná alátámasztottnak, hogy ez szakmai gáz?
mindenki tesztel ezerrel és nem is gondolokodik, hogy miért meg mit meg ki meg akármi?

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.