Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szaggató játékok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Holy Moses


Holy Moses
csendes tag

Sziasztok! Olyan esetekről szeretnék itt említést tenni, ami valószínűleg többeteknél előfordult már és sok bosszúságot okozott, ez pedig a rejtélyes belassulások, szaggatások a 3D-s, pörgős játékoknál. Kíváncsi vagyok kinél mi okozott ilyet, mivel tippet adhat azok gyorsabb elhárításához.

1) Asus A7A alaplapomnál, az alaplapi Cmédia hang Mixerpultjának feltelepítése minden 4. másodpercben beszaggatta a képet. (oprendszer újratelepítése során jöttem csak rá ennek okára, jó csomó időm ment rá.)

2) A Rockfire Force-feedback kormányom drivere okozott szaggatást pl. a Harry Potter alatt. (erre is kellett 2 hét mire rájöttem, addig a gyerek már az őrületbe kergetett)

3) A hétvégén a detonator 40.71 okozott szaggatást a NOLF2 demonál, ill. az UT2003 demonál. 30.82-vel újra király.

(#2) Sav


Sav
tag

Hi!
Ha a windows98-ban felhúztam a Multimédiánál a hardveres gyorsítást max-ra, akkor jópár játéknál megakadt a kép - hang. Ez akkor kezdődött, amikor megvettem a SBlive!5.1-es hangkártyát. Egy kis időbe beletellett, amíg rájöttem, hogy miért ''cappog'' és ismétlődik a hang QuakeIII-ban.... 8)
A Gamestar-ban olvastam, hogy a srácnak ugyanez volt a problémája, a Mady meg ajánlott neki egy frankó 20.000Ft-os új hangkártyát....
A full hardveres gyorsítást meg az se fogja nyomatni, tuti!

ASUS-P5KC; Q-6600; INNO3D 8600GT; 2GB Kingmax 800Mhz

(#3) Sav


Sav
tag

Vagyis nyomatni tudja 8), csak szösszenések nélkül.... Gondolom..

ASUS-P5KC; Q-6600; INNO3D 8600GT; 2GB Kingmax 800Mhz

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Szaggató játékok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.