Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sytem32 hibás, vagy nem található (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) KLep


KLep
csendes tag

Windows XP SP3 van a gépemen, ami tegnap este lefagyott. kikapcsoltam.
Ma reggel, amikor be akartam kapcsolni azt írta ki, hogy a System 32 file hibás, vagy nem található... :(
Sikerült szereznem egy angol nyelvű XP SP3 CD, amiről bootolni szerettem volna, de ez sem jött össze sajna.
A gép pörgeti a CD-t, közben "Windows Setup" felirat mellett folyamatosan kiírja, hogy épp milyen hardware elemeket ismer fel. Cirka 2 perc után a következő szöveg jelenik meg:
"A Windows problémát észlelt, ezért bezáródott, hogy a számítógép sérüléseét megelőzze....
...Ellenőrizd a vírusok, távolítsam el a frissen felinstallált küytüket, stb, tb..."

Adjatok vmi tanácsot, hogy hogyan menjek tovább.

Köszi!

(#2) sz.j válasza KLep (#1) üzenetére


sz.j
nagyúr

Szerintem ezt a topikot hamar be fogják zárni és átirányítanak másikba. de addig is én első körben a Kaspersky Rescue Disk 10-et futtatnám. Ha vírus okozza a gondot, akkor ez a progi segíthet.

Ha nincs meg akkor egy másik gépen csináld meg és bootolj be róla.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3) koshmar válasza sz.j (#2) üzenetére


koshmar
őstag

Mégpedig ide :) .

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sytem32 hibás, vagy nem található (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.