Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka


baluka
tag

Tehát arról van szó, hogy az egyik havernak állítok össze gépet, akinek nincsenek túl nagy igényei, éppen ezért nem szándékoztam egy izmosabb/drágább/ alaplapot választani.
Az egyik cégnél találkoztam a Syntax SV400 nevű lappal 9000 körüli áron /áfa nélkül/, VIA 400-as chipsettel, 400-as FSB-vel, 5.1-es hanggal, ami éppen elég a havernak.
Kérdésem az lenne, hogy van-e tapasztalata ezzel a deszkával vagy akár a márkanévvel valakinek; szívesen fogadok minden észrevételt!
Köszi!

(#2) Grafman válasza baluka (#1) üzenetére


Grafman
aktív tag

SYNTAX ERROR!;]

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#3) AND1


AND1
őstag

[L]http://www.tufshop.com/store/product36.html[/L]

érdekes...

Egy régi PH-s.

(#4) baluka válasza AND1 (#3) üzenetére


baluka
tag

Köszi a linket, szó szerint ugyanez van a Syntax honlapján is a deszkáról írva, viszont ez csak sima technikai info, amiket eddig is ismertem... :U
Ja, és mit tartottál itt érdekesnek????

(#5) AND1 válasza baluka (#4) üzenetére


AND1
őstag

Azt hogy ilyet még nem láttam :DD
egyébként ahogy látom tud mindent... kiváncsi lennék egy tesztre

Egy régi PH-s.

(#6) baluka válasza AND1 (#5) üzenetére


baluka
tag

Hát igen, erről van szó!!!!
Hiába a technikai adatok tömkelege, ha az ember nem ismeri a gyakorlati tapasztalotakat, éppen ezért indítottam a topicot, mert hátha van olyan jótét lélek, aki már találkozott ezzel a deszkával és véleménye is van róla.
Tesztet pedig - legalábbis eddig - hiába kerestem a neten, úgyhogy rókafogta csuka, maradjunk annyiban, hogy a Syntax tájainkon teljesen ismeretlen, olyannyira, hogy még a Prohardver olvasói sem ismerik... :F

(#7) Vikthor válasza baluka (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Rá fog fizetni még erre a haverod... Totál noname cég, ki tudja milyen minőségű cuccok... Én nem vennék ilyet az biztos. 1-2 ezret ráfizet még és kap egy márkásabbat, amiről tudni, hogy nem romlik el sűrűn.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) Grafman válasza Vikthor (#7) üzenetére


Grafman
aktív tag

A Mercury-ról is ezt mondta mindenki anno, mikor megjelentek a piacon a termékeik olcsósága és a cég nevének ismeretlenséből kiindulva, és mára ők a világ elsőszmú budget kategóriás számítástechnika eszköz gyártói!
Mellesleg a KM 266-os alaplapjuk gyak mindenben (mem,CPU,IDE) simán verte az összes többi gyártó (ASUS-t, ABIT-ot,MSI-t beleértve) KT266-chippel szerelt lapját!
Persze Tunningról ne is álmodj ijen alaplapoknál mint a Syntax, de a haverodnak gondolom nem is kell...
Persze ettől még lehet, hogy a Syntax egy nagy túró, de még akkor is ha reflexből asszociáltam rá fentébb, nekem tetszik a nevük... Syntax...

FIGYELEM! Régi tipusu gumimatrac tulajdonosok előnyben!!!

(#9) AND1 válasza Vikthor (#7) üzenetére


AND1
őstag

Jetway is ilyen volt...anno. Azt se tudák mi az. KT3 tesztben mégis első volt :)

Egy régi PH-s.

(#10) AND1 válasza Grafman (#8) üzenetére


AND1
őstag

Mercury lapok megbizhatóak és atomstabilak. Asszem mindent elmondtam...akinek ennyi elég annak megfelelő olcsó megoldás lehet.

Egy régi PH-s.

(#11) peltar válasza Vikthor (#7) üzenetére


peltar
tag

Az hogy noname még nem jelenti azt hogy nem jó.
Az előző lapom pl egy Aska kt266A volt.Soha nem hallottam róla, azóta sem láttam sehol viszont. Annak idelyén azért vettem ezt és nem egy Asust mert azonos képességek mellet egy helyet 2 év garit vállalt rá a cég. Ha ők bíztak ennyire magukban, gondoltam adok nekik én is egy esélyt. És nem csalódtam, igaz nem egy tuningbajnok, de stabil mint a beton. :D

Peltar#21369

(#12) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hta igen a jo oreg Kobian ki is gondolta volna hogy szep uj nevvel mijjen o kis renomeje lesz igy nehany ev utan:-))))))))))

udv

neduddki

p.s. gyik: Mercury

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) AND1


AND1
őstag

Van egy Mercury mp3-as discman-em és tökéletesen müxik...szal nem csak alaplapot tudnak összedobi :)

Egy régi PH-s.

(#14) baluka


baluka
tag

Átnyálaztam a Google-val szinte az egész netet, sajnos tesztet nem találtam a deszkáról, viszont ami meglepett és fölöttébb érekes, hogy nagyon sok helyen nem a Syntax, hanem az ECS neve alatt forgalmazzák. :C
Nekem ez most mindenképpen pozitív fényben tünteti fel a lapot, mert magam is ECS deszkát nyúzok kb. egy éve, ismerőseim között is sokan, és atomstabilak, márpedig ha ez érvényes a Syntaxra is, akkor igazi best buy lehet!
Az tuti, hogy tuningolni szinte semmit sem lehet rajta, de ugye a havernak eleve nincsenek ilyen ambíciói...
Jövő héten össze is rakom a gépet, aztán majd jelentkezek a tapasztalatokkal!

(#15) Bogyó bá' válasza AND1 (#13) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mondjuk a Mercury jó tápot nem tud gyártani, pedig nagyon erőlteti...:)))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.