Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Patice válasza V.Stryker (#9400) üzenetére


Patice
Topikgazda

A jobb felső sarokban, ahol ki is lehet jelentkezni (DSM 4.3), ott vannak az opciók. A bejelntkezési ablak hátterét biztosan lehet változtatni, a DSM belépés utáni felületében nem vagyok biztos, de ugyan ott keresném.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9402) V.Stryker válasza Patice (#9401) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ja ja, lehet. Köszi, már meg is van. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9403) Doky586 válasza Magnat (#9393) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)


"Jah az a 190-es ip a te public ip-d?"

Természetesen NEM. Elfelejtettem közölni hogy én Magyarországon vagyok az pedig egy Venezuelai ktvnet szolgáltató dinamikus ip-je...
De az enyim is ugyanilyen, csak a saját IP-met nem akartam kiadni, a cache dolog miatt úgyis kétségbevontad a lekérdezést..

Eszerint nem a teljes szolgáltatót blokkolják csak bizonyos IP-ket vagy dnsneveket... érdekes.
Talán váltsál DDNS nevet hátha megjavul..

[ Szerkesztve ]

(#9404) Multibit válasza V.Stryker (#9400) üzenetére


Multibit
veterán

Ahogy Patice is írta, a DSM asztal hátterét az Options alatt állíthatod át. A bejelentkezési képernyő hátterét pedig itt: Control Panel -> DSM Settings -> Login Style.

(#9405) Parson


Parson
addikt

Srácok ehhez a DDNS témához hozzászólva:

én csak itt regisztráltam a 2 db NAS-t, és belépve mindkettő zölden világit - viszont még mindig csak az egyiket érem el. Vkinek vmi tipp?

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#9406) Magnat válasza Doky586 (#9403) üzenetére


Magnat
veterán

Nem konkrétan a cím a lényeg a kérdésben, hanem hogy az ott szereplő szám ... nyugi, nem vettem még botnet hálózatot, h betörjek a nasodra :)

"De az enyim is ugyanilyen, csak a saját IP-met nem akartam kiadni, a cache dolog miatt úgyis kétségbevontad a lekérdezést.. - nem vontam kétségbe, kérdeztem, h nem attól lehet-e. "

"Eszerint nem a teljes szolgáltatót blokkolják csak bizonyos IP-ket vagy dnsneveket... érdekes.
Talán váltsál DDNS nevet hátha megjavul.." - szóval akkor visszakanyarodtunk oda, amivel a legelején kezdtem, h csak bizonyos tartományok vannak blokkolva és az ilyen esetek, plusz bármilyen más szolgáltató oldali hiba elkerülésére hasznos lehet 2 külön ddns nevet regisztrálni.

Parson: honnan nem éred el, lanról vagy wanról?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9407) Parson válasza Magnat (#9406) üzenetére


Parson
addikt

LAN-on keresztül elérem (ha otthon vagyok). Interneten keresztül nem érem el, csak az egyiket. :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#9408) Elemental válasza Parson (#9407) üzenetére


Elemental
addikt

Ha nem a domaint, hanem az otthoni ip-t írod be, akkor eléred?

(#9409) Parson válasza Elemental (#9408) üzenetére


Parson
addikt

Amelyiket eddig elértem, azt elérem igy is.
Amelyiket eddig nem értem el, azt nem érem el igy sem.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#9410) zoltannovak


zoltannovak
tag

Tudtok segíteni email terén? van synology-is ddns. emailok befele jönnek saját emailomra tudok sajátmagam küldeni de akárkinek küldtök email vissza dobja hibával.

Másik problémám hogy a vpn se megy. egyik protokkalal se. Most PPtPvel próbálkozom de nem jó.. 807es hiba

[ Szerkesztve ]

(#9411) MrCsiT válasza MrCsiT (#9385) üzenetére


MrCsiT
addikt

fentire választ tud valaki?

Megismétlem:

Mail Station-t szeretném beállítani, azonban elakadtam ott, hogy fel van telepítve.
El is van indítva, vezérlőpulton látom, hogy fut.

Manual-ban azt olvasom, hogy
"Nyissa meg a Levélkiszolgáló lehetőséget és menjen az SMTP oldalra."

Igen ám, de sehol nem találok Levélkiszolgáló lehetőséget ?! :Y

Vezérlőpulton legalábbis semmiképp, vagy, nem tudom, mi alatt van elrejtve.

Ha a Mail station-ra kattintok, a weboldal megnyílik, és be is tudok lépni, de előtte még be kellene állítanom ezt-azt, amit nem tudom, hogy hol tegyek? Kell/Lehet még valahol engedélyezni a MailStation futását? :F
Esetleg, szedjem le a csomagot, és tegyem fel újra, mert ez egy anomália? :O

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9412) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Sziasztok!

Nem rosszak ezek az értékek?

Spin up time: 5916
Start Stop Count: 72
Load Sycle count: 433

Power on hours :335

(#9413) Patice válasza Gsx-rr (#9412) üzenetére


Patice
Topikgazda

Spin up time: 5916 - SMART asszem milisecundumban adja meg, azaz 5 másodperc alatt pörög fel a vinyó. OK.

Start Stop Count: 72 - Ennyiszer indult el/állt le a vinyó. Elég kevés még, nem túl idős példány lehet. OK.

Load Cycle count: 433 - Ha jól rémlik ez az a bizonyos "fejparkolási" érték, teljesen jó.30.000 (egyes infók szerint több százezres érték után lehet aggódni, mások szerint nem kell vele törődni). OK.

Teljesen normál értékek. :K Nem kell aggódni.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9414) Doky586 válasza MrCsiT (#9411) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ugyan a Mail Station-t sose használtam, de tudtommal az egész arra való hogy akinek nincs jogosultsága a LAN-ról a WAN-t elérni az is tudjon levelezni az interneten, illetve a beállított userek egymásnak tudjanak levelet küldeni az internet kihagyásával. Tipikusan kis cégeknek hasznos adatbiztonsági szempontból, otthonra nem biztos hogy van értelme.

A beállításoknál pedig nem biztos hogy a NAS-ról beszélnek mindenhol, lehet hogy a PCs levelezőkliensről.

(#9415) MrCsiT válasza Doky586 (#9414) üzenetére


MrCsiT
addikt

Véleményed szerint, a Synology leírása az eszközre, vagy böngészőre vonatkozik?

Más kérdés:
A DS File és társai felajánlják, hogy Https csatlakozást pipálj ki.
Ha egy böngészőben érném el a NAS-t egy beállított Https porton, a böngésző érvénytelennek mondja a tanúsítványt, amíg 20+ÁFA-ért/év nem íratom alá egy hitelesítési szolgáltatóval.
Erre nincs ingyenes megoldás, gondolom.
Akkor a Https jelölőnégyzet, valójában nem ér semmit, jól gondolom?
(és akkor az alapértelmezett port megváltoztatásán túl csak a felhasználónév +jelszó páros védi az eszközömet. :U )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9416) Gsx-rr válasza Patice (#9413) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nagyon szépen köszönöm!

A Spin up time ami megijesztett ,azt hittem ennyiszer "pörgött" fel ,ébredt fel a hdd.

Érdemes kikapcsolni a merevlemez ,leállítását? Úgy látom megoszlanak a vélemények.

Ezt a parkolást a Nas-on belüli beállítással nem lehet ugye befolyásolni ,a hibernálástól független?
Hibernálásnál a rendszer ventillátor egyik nas-nál sem áll le?

(#9417) Patice válasza Gsx-rr (#9416) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ez inkább egyéni döntés kérdése szerintem.

A használat módjától tenném függővé.

Ha egész nap töltögetsz, vagy családnak bármikor szüksége van adatokra, vagy neked távoli elérésre, akkor én inkább mindig bekapcsolva hagynám.

Ha csak egy bizonyos napszakban kell, hogy elérhető legyen, akkor időzített be- és kikapcsolás és eseti bekapcsolásra WOL.

Ha csak WOL + hibernálásra állítod, akkor sok minden felébresztheti a NAS-t, attól függően, hogy hány alkalmazást, szervízt futtatsz rajta.

Szóval először szedd össze magadban, hogy mennyit is használod és az alapján állítsd be.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9418) Elemental válasza Parson (#9409) üzenetére


Elemental
addikt

Úgy értem, hogy távolról nem a valami.synology.me-t írod be, hanem az otthoni ip-t. Amikor nem működött a ddns, az otthoni ip-vel akkor is elértem. Tehát nem a belsőhálós ipre gondoltam. Nekem is volt szarakodás a ddns-sel, végül is azt csináltam, hogy a myds-be bejelentkeztem, és töröltem a regisztrációt, majd regeltem újra, azóta működik.

Viszont, ha nem éred el az ip-vel sem, akkor szerintem más gubanc van.

[ Szerkesztve ]

(#9419) Magnat válasza Parson (#9409) üzenetére


Magnat
veterán

És a port forward hogy van beállítva vagy hogy különbözteted meg kívülről, egyiket a hagyományos 5000/5001 portokon, a másikat meg pl 5002/5003?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9420) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Reggel nézem a telót, jött egy mail, hogy a synology.me elvesztette a kapcsolatot. Há mondom miféle...aztán mellette konstatáltam ,hogy habár a ledek alapján minden oké, de a nas-t nem tudom elérni sehogysem, mert nem érhető el. Manuálisan kellett kikapcsolnom, majd vissza. Visszakapcsolás után rendben van, de normális ez?
Az még érdekes,hogy kereken 3:00-kor vesztette el a kapcsolatot....vagyis akkor jött az email.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9421) devil-k válasza V.Stryker (#9420) üzenetére


devil-k
nagyúr

Előfordul. No para.

- mozi bolondéria -

(#9422) Chrys_


Chrys_
addikt

Hogy lehet PC-n is a Synology NAS-hoz hasonló webszervert beállítani? Cégtől nem tudok Teamviewer-rel rácsatlakozni a gépemre.

(#9423) Chrys_


Chrys_
addikt

nem ide

[ Szerkesztve ]

(#9424) Moon_Walker


Moon_Walker
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy láttok-e esetleg valami megoldást arra, hogy a lefutott backup után
ejectálni szeretném az usb vinyót.
Ezt össze lehetne valahogy buherálni?
esetleg valami scriptet indítani a backup után?

Köszi
A

(nem kötelező megadni)

(#9425) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

A névfeloldási gondokról tud valaki egy hivatalos információt, hogy mi a helyzet, mi változott, akármi?
Ismerősömnek pl. ma T-Online netről hol megy, hol nem ugyanannak az oldalnak az elérése. :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9426) Chrys_ válasza MrCsiT (#9425) üzenetére


Chrys_
addikt

(#9427) Magnat válasza MrCsiT (#9425) üzenetére


Magnat
veterán

Ezt írták levélben:
We would like to give you an update and announce that ALL of the 23 domains that were seized by Microsoft on June 30 are now back in our control. Please realize that it may take up to 24 hours for the DNS to fully propagate, but everything should be fully functioning within the next day. One of the domains, noip.me, took longer to get back online, but it should be fully restored within the next day.

Szóval gondolom hamarosan beáll...ami nekem van regelve az most ok.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9428) mixi80


mixi80
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Vásároltam egy ds213j-t. Van nekem 2 db WD green 2TB lemez.
Hogyan lenne ésszerű megformázni a lemezeket a nas-sal.
1. Ha először rakok be lemezt, azt akkor a nas minden esetben megformázza magának a saját file rendszerére, és a rajta lévő adatok elvesznek!?
2. A cél, hogy a tárolókapacitás megmaradjon 4TB, én úgy gondolom, hogy akkor a lemezcsoport létrehozása ebből kifolyólag kizárt, tehát két különböző kötetet kell létrehoznom. Hogyan és milyet?
3. Ilyenkor megoldható-e, hogy csak bizonyos megosztott mappákról csináljon nekem biztonsági másolatot, úgy hogy mindkét hdd-n meglegyen (pl. családi fotó, videó), vagy külső meghajtóra vagy a hálózaton belül lévő hdd-re kell backupot készítenem.
4. Letöltés is fontos lenne, ezért én úgy gondolom, ha két külön álló kötetem lenne, akkor az letöltéskor csak az egyik diszket pörgetné, a másikat nem. Jó a beépített vagy használjam inkább transmissiont.
Webes felületről is szeretném kezelni.
5. DSM telepítésekor milyen felhasználói programokat és csomagokat érdemes feltelepítenem első lépésben?
Használati kézikönyvet, DSM súgót elolvastam, de így elsőre azért ez elég sok.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#9429) Elemental válasza mixi80 (#9428) üzenetére


Elemental
addikt

Szeva.

1. Formázza. Saját tapasztalatom alapján egy esetben nem formázta: feltelepítettem a DSM-et az első lemezre, beleraktam a második lemezt, felmásoltam rá jó sok cuccot, és valamilyen okból úgy döntöttem, hogy újrateszem az egészet. Kivettem mind2 lemezt, majd csak az elsőt tettem bele, formáztam, feltettem rá a dsm-et, majd betettem a 2. lemezt, és látta az adatokat.

2.Nekem is úgy van. 2 lemez két külön kötet. Úgy emlékszem, hogy SHR adatvédelem nélkül, amit választani kell.

3. Megoldható.

4. Én éppen ezért aggattam rá egy külső 640 g-s lemezt. Oda mennek a letöltések, és onnan seedel. A gyári Download Stationt használom.

5.Azokat a csomagokat, amiket majd használsz. :)

Kérdezz nyugodtan, itt nem csak az kérdezhet, aki átolvasta a használatit. :)

(#9430) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

hogy lehet megoldani egy Nas cserét? Gondolok arra ,hogy ne vesszenek el az adatok.

(#9431) mixi80 válasza Elemental (#9429) üzenetére


mixi80
aktív tag

Köszönöm szépen!

(#9432) Magnat válasza Elemental (#9429) üzenetére


Magnat
veterán

A 4. ponthoz annyit, h csak akkor tudnak külön menni a lemezek, ha az egyik külső... ha két belső van, a tapasztalat szerint ha az egyiknek dolga van, a másik is pörög.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9433) coreska


coreska
aktív tag

A Serviio-val kapcsolatosan lenne egy kérdésem.
Sikeresen feltettem a NAS-ra, és webes felületen működik is. De viszont a TV-n nem jelenik meg mint DLNA szerver. A PC-re telepített Serviio viszont megjelenik a TV-n.
Meg lehetne valahogyan oldani, hogy a NAS-on futó Serviio szerver is megjelenjen a TV-n?

(#9434) mixi80 válasza Elemental (#9429) üzenetére


mixi80
aktív tag

Szia!

Azt meg tudnád mondani vagy valaki mi a különbség Basic és SHR adatvédelem között?
Amit szeretnék, akkor lehet úgy
2 SHR adatvédelem nélkül
2 Basic
1 SHR adatvédelem nélkül 1 Basic
Igazából nem nagyon tudom mi a lényegi különbség Basic és SHR adatvédelem nélkül között!
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

(#9435) Patice válasza mixi80 (#9434) üzenetére


Patice
Topikgazda

SHR kötetet tudja automatikusan, adatvesztés nélkül bővíteni a NAS.
A Basicet nem lehet.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9436) mixi80 válasza Patice (#9435) üzenetére


mixi80
aktív tag

Akkor úgy járnék a jobban, hogy lenne egy SHR adatvédelem nélkül és egy Basic mellette?
Későbbiekben ha szeretném bővíteni, akkor az SHR miatt ez lehetséges lesz adatvesztés nélkül, és csak a Basic-en lévő dolgokat kellene lementeni.
Mondjuk a Basic csak a letöltés miatt lenne mellette, az lenne az elsődleges feladata.

Üdv!

(#9437) dani3l


dani3l
őstag

De reg jartam erre..

Mi ez a baszakodas mostanaban a synologynal a hosztnevekkel? :F
Hasznaltam több, mint egy evig a vasarlas utan beregisztralt hosztnevvel gond nelkül, erre par honapja elkezdte kiirogatni a nas, hogy nem sikerült regisztralni, stb.. Aztan egyszercsak kaptam egy mailt, hogy töröltek, mert sokaig nem leptem be. Wtf? Minek lepkednek be a weboldalukon, amikor nincs ott semmi dolgom?
Mindegy, regisztaltam egy ujat, erre megint elkezdte kiirkalni, hogy nem sikerült regisztralni. Belepek az oldalukon, erre az ujonnan regisztalt sehol, de a regi meg ott van, aztan irja, hogy hamarosan lejar, kattintsak oda az ujabb frissiteshez. Ujabb wtf.. :W

Mostmar eljutottam - volna - oda, hogy ne buzeraljam a nast, csak "legyen" es müködjön minden ahogy kell, dehat nem akar..

Szoval ilyen lett a synology sajat dns szolgaltatasa? Erdemesebb akkor keresni valami normalisat?

(#9438) Patice válasza mixi80 (#9436) üzenetére


Patice
Topikgazda

Akár.

De lehet mind a kettő is SHR adatvédelem nélküli ebben az esetben.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9439) mixi80 válasza Patice (#9438) üzenetére


mixi80
aktív tag

Melyik a jobb megoldás ebben az estben?

Üdv

(#9440) Patice válasza mixi80 (#9439) üzenetére


Patice
Topikgazda

SHR szerintem rugalmasabb a későbbiekre való tekintettel.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9441) Parson válasza Elemental (#9418) üzenetére


Parson
addikt

Én is igy értettem. Nem ddns cim hanem otthoni ip cimmel. Mint irtam, az egyiknél működött igy is ugyis, a másiknál sehogysem.

(#9419) Magnat -> a két NAS nem egy LAN-on belül van. Sőt, teljesen két külön helyen vett LAN-on ülnek. Mint fentebb irtam, az egyik UPC a másik T-Home szolgáltatán keresztül kandikál ki a netre. Egyedi portszámokkal működik a rendszer, mindeddig gondtalanul ment is.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#9442) MrCsiT válasza MrCsiT (#9411) üzenetére


MrCsiT
addikt

A Mail Server telepítés/beállítás témakörben, eltévedtem kicsit (mint fent is írtam).

Az eltévedés oka, hogy "Mail Station"-t kell telepíteni, így a telepítés után, én a Mail Station-t akartam megnyitni a beállításhoz is, holott - mint ez a video is rámutat - települ egy kevéssé hangsúlyos Mail Server is, amit én a magyarra fordított "Levélkiszolgáló" kifejezésből nem értettem meg elsőre, hogy másik program lenne, holott van a Szerver (Mail Server) és van a Kliensprogram (Mail Station).

A Mail Station elindításával természetesen nem tudtam konfigurálni.

Ezek után, este hozzá tudok látni a beállításhoz.. :B

Más: a (#9415) MrCsiT -ben írt kérdésre - ti. a DsFile mobilapp vajon felépíti-e a Https-t a Syno serverrel, tehát bízik-e a saját tanúsítványában, vagy, neki is kellene egy, tanúsítványkibocsátó által aláírt tanúsítvány a https-hez, ez esetben anélkül hiába is kattintom be, hogy https legyen? - kérdésre valaki tud válaszolni ? :F

Kérdés 3: az új DSM verzióban a "Quickconnect ID megadásakor lelassul a belépés" - hiba javításra került? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#9443) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok,
a synology nasoknál a gyári torrent kliensben is 10db a max egyszerre futtatható torrentek száma (a zyxel-ekhez hasonlóan), vagy nincs korlátozva?
köszi

(#9444) Doky586 válasza Tibiajax (#9443) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

nincs korlátozva

(#9445) devil-k válasza Tibiajax (#9443) üzenetére


devil-k
nagyúr

Halihó itt is!

Van aki több száz (800 kb) torrentet futtat egyszerre, de biztos vagyok benne, hogy mások efelé is mennek.

- mozi bolondéria -

(#9446) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Van nekem egy ds213j nas-om. Azt hogy tudnám elérni, pontosabban mit tudok venni hozzá, hogy azon a wifin keresztül, amire a nas is csatlakozik, egy jack ki/be benetes audio eszköz is csatlakozik és arról szól a zene amit a mobilon lévö audio stationnal kezelek?
Ezt szeretném elérni: van több hifi is a házban, számszerüsítve kettö. Egy a nappaliban, ez egy komolyabb hifi (erre föleg pc-röl küldöm a jelet digitálisan) és a kertben egy sima 5.1. Azt szeretném elérni, hogy mindkét hifire rá legyen dugva egy olyan audio kütyü, ami wifin keresztül kapja a hangjelet a nas-ról. Föleg azért, hogy mindenhol tudjam ugyan azt hallgatni :)
Még egy kérdés amire nem találtam választ: hol tudom beállítani a nas audio station-nél, pontosabban hol tudom hozzáadni a nas-on lévö különbözö helyeken lévö zenéket, hogy ne kelljen mindent bemásolnom a home/music mappába?
Elöre is hálás köszönet :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#9447) Möhe válasza Tibiajax (#9443) üzenetére


Möhe
addikt

A letöltés az lehet hogy maxolva van,de hogy a torrentek száma többszáz is lehet amiket figyel, az biztos ( tapasztalat és többen is így tesznek gond nélkül).

(#9448) Patice válasza sgery (#9446) üzenetére


Patice
Topikgazda

Talán egy Synology Remote megoldás lehet.

Az Indexelés menüpont alatt találod azt amire szükséged van. Itt tudod hozzáadni az alap 3 médiákat tartalmazó könyvtárak mellé, hogy melyekben vannak még pl. zenék. Utána rányomsz az indexelésre, megvárod míg elkészül, aztán telón már böngészheted is a zenéket.

A Remote szerintem aktív legalább egy digitális + egy analóg kimeneten, de ebben nem vagyok biztos, még soha nem próbáltam!

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9449) ricsik


ricsik
őstag

Diginél nemsokára elérhető a gigabites net. Vajon jól kiszolgálva, gigabites router, 900k throughput, mennyivel tud torrentet letölteni a 213j? Tudja a sima lan sebességet DS-el? Lejön a cucc vajon 90MB/sec sebességgel sok-sok megosztót feltételezve? Érdemes majd előfizetnem?

(#9450) devil-k válasza ricsik (#9449) üzenetére


devil-k
nagyúr

213J-nél a letöltési sebesség kb. 14-15 MB/s áll meg. (A routerem is gigabites). 240-es UPC-m van.

Ebből a szempontból nem érdemes előfizetned. Persze ha veszel erősebb vasat, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.