Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#773) Razermazer válasza tobias40 (#772) üzenetére


Razermazer
őstag

A la Patice

Először létrehoztam a File Station-ben egy 'transmission' megosztott mappát. Ezen belül 'downloads' és 'incoming' mappákat.

Azután felraktam a Transmission-t a Csomagkezelőből, közben ugye kérdi, hogy melyik legyen a letöltések könyvtára: /volume1/transmission/downloads , a figyelő könyvtár: /volume1/transmission/incoming

Felhasználónak pedig megadtam egy egyedi nevet + jelszót, de olyat, ami a NAS user-ek között nem szerepel.

Most megnéztem, nincs transmission nevű user a NAS-on, csak a meglévő felhasználónak megadtam a mappához a jogosultságokat.

Ennyi.

Transmissiont, így kell telepíteni, de ha a keresőbe beírod megtaláltad volna, sőt mikor leírtuk 2 oldallal odébb még te is hozzászóltál kettővel lejjebb :) .
A portforwardnál meg te szúrod el valahol, de az is lehet, hogy a szolgáltatód natol téged :Internet szolgáltatód egy routerén vagy valójában, többed magaddal. Na ilyenkor nincs mit tenni, lehet kilincselni, hogy adjanak neked egy egy fordított portot, de nem fognak.
Egy remek leírás[link] igaz utorrenthez készült de bármilyen portforwardinghoz felhasználható. Én a dhpc-t is elfelejteném és statikus ipt adnék a nasnak.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.