Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Akkor én is beszállnék egy DS411j-vel, meg 4 db 3TB-os Hitachi-vel. Itthon nyűvi két laptop SMB-n, egy iSCSI-n+SMB-n, egy samsung TV, egy WDTV live wifin keresztül.
2011 aug óta hiba nélkül üzemel, bár gondolkozok, hogy vegyek hozzá egy UPS-t.
Próbálgattam rajta az iSCSI-t, hyper-v meg vmware clustereket építettem belőle teszt szinten, hiba nélkül ment.
Az ügyfeleknél is szaporodnak szépen.
4.2 beta van rajta, a dhcp, dns meg minden egyéb okosságokkal simán kivált egy Win SBS Essentials-t. Ha lenne benne mondjuk egy Office 365 integráció, Shadowprotect Imagemanager, Ubiquity Unifi támogatás akkor tényleg nagyon durva lenne már.

A hivatalos magyar fórumon meg elhajtottak a f@szba, mert ugyebár külföldön lakom, így elég nehéz beszerezni a csoda reg kártyájukat ami miatt annyira sírnak.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.