Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59751) tobias40 válasza Sanya (#59738) üzenetére


tobias40
veterán

Vmiért nem fogadja el a jelszót a sudo -i után,pedig jó a jelszó.(nem is használok mást)
Lehet hogy nem szereti az "extra" karaktereket? :F

(#59752) Game78 válasza dkess (#59746) üzenetére


Game78
tag

1. Oké 👌
2.ennek utána nézek,de nem szeretnék pcn filmet nézni... De az smb miatt meg fogom nézni. Bár a nason be pipáltam az smb2 talán úgy is próbáltam.
3.A tv egy Lg 47lm649s 3d. Át vált szépen 3dre csak vannak formátumok nem bolti :U ISO aminél nem tudom olyan 3D-s módra váltani ami a szemüveghez jó. Gyári lg szemüveg.
A kodi Coreelec én fut viszi simán de pár filmnél ez a gond. Ezeket a filmeket a tvről indítottam az előző zyxel ről is.
Munka után tudom meg nézni...
Gondolom tud smbről lejatszani a tv mert a zyxelen csak az volt, nem volt más szerver... boxok is úgy látták.
Amúgy szerintem a lemezeket el csesztem... Mert az első lemez shr védelem nélkül a második alap védelem nélkül. De a második lemezen lévő Sorozat megosztást látja a tv. Az első lemez system share videó mappába lévő filmeket nem.

(#59753) gyugyo79 válasza tobias40 (#59749) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem igazán parancs, hanem F4-el szűrni lehet de igen kimarad egy "c" betű elnézést :)
A synoscgi -re meg azért írtam, hogy szűrj mert a képeden
synoscgi_.... folyamatok tekerik a procit.
2-ről tudom mi kb. de egyre nincs tippem, hogy mitől fut.
Igazából azért írtam, hogy szűrj rá mert biztos láttad amúgy azért van 1-2 folyamat :)
Viszont a most berakott képen ez még csak nem is látszódik, tehát nem fut.

Az F6 -al be tudod állítani, hogy a "percent CPU" alapján rakja sorba a folyamatokat, csinálj esetleg úgy is egy képet.

Megcsináljam azt amit Sanya javasolt?
Igen azon a NAS-on ezzel a DSM verzióval az csak használni fog.

(#59745) Magnat
Nem kell, már egy ideje belerakják.

[ Szerkesztve ]

(#59754) Sanya válasza tobias40 (#59751) üzenetére


Sanya
nagyúr

ugye nem az admin nevű fiókkal akarsz belépni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#59755) Essejó válasza Sanya (#59750) üzenetére


Essejó
veterán

Ott is feltette két órája ezt a kérdést...

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59756) WaterWave válasza RockCNC (#59748) üzenetére


WaterWave
veterán

duckdns... ha +-os a nasod, akkor dockerben van hozzá konténer, be tudod állítani mikor frissüljön.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#59757) Essejó válasza tobias40 (#59751) üzenetére


Essejó
veterán

Ékezetest? Tuti, hogy nem.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59758) tobias40 válasza Sanya (#59754) üzenetére


tobias40
veterán

Azzal amivel belépek a nas admin felületébe,és amivel beléptem ssh-n is,azt nem fogadja el..

[ Szerkesztve ]

(#59759) RockCNC válasza WaterWave (#59756) üzenetére


RockCNC
senior tag

Köszi jó lett!

(#59760) tobias40 válasza gyugyo79 (#59753) üzenetére


tobias40
veterán


Erre gondoltál?
Az előző nem lett jó..

(#59761) gyugyo79 válasza tobias40 (#59760) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezen sem fut az ami az első képen! Ami amúgy jó.
A képen a Download Station és folyamatai és maga a htop tekeri a procit a kép készítésekor. Nincs semmi extra ...

Jelszó beírás ha az egyikhez jó akkor a másikhoz is el kéne, hogy fogadja.

De meg lehet azt csinálni Win esetén pld, hogy nyitsz egy jegyzet füzetet beírod a jelszavad így látod, hogy nincs elgépelve, kimásolod az ssh kliensbe meg amikor kéri a jelszót oda kattintasz 1 szer jobb egérgombbal (ez bemásolja) és nyomsz egy entert . Így az elgépelés kizárva.

[ Szerkesztve ]

(#59762) tobias40 válasza gyugyo79 (#59761) üzenetére


tobias40
veterán

Igen,néha beugrik vmi és akkor felmegy akár 60-80%-ra is a proci használat..

Nem tudom megcsinálni azt amit Sanya írt.. :U

(#59763) dkess válasza Game78 (#59752) üzenetére


dkess
őstag

Az az LG passzív 3Ds. A gyári(/virágboltos) frame packed 3D mellett a Half-OU anyagokat szereti még. Elméletileg utóbbi sem jelent komoly minőségi romlást, mivel BD 3D esetén is azzal kezdi, hogy felezi a függőleges felbontás (ezért jobb az SBS -nél, mert akkor vízszintesen is lenne egy felezés). Azért nézd meg pontosan milyen 3D ISO -kat érint a dolog.

Egyébként simán lehet, hogy DLNA volt korábban is. A TV -d használatija ( [link] ) egy szóval sem említ se smb -t, samba -t, nfs -t, ftp -t (stb.), de DLNA -t pl. annál inkább.

A TV -d 3D támogatása leegyszerűsítve (a B57 és B58 -ik oldal)

- DLNA, USB és HDTV -n csak Half-OU és Half-SBS,
- Frame Packing/Line Alternative/Field Alternative - csak HDMI -n keresztül.

Azaz SMB és hasonszőrű dolgok egyáltalán nincsenek, DLNA, USB és HDTV -n keresztül frame packed dolgok nincsenek - és ez utóbbi (azaz a 3D ISO -k) csak HDMI -n keresztül ...

Nem lehet, hogy csak Half-OU/Half-SBS volt a TV -n DLNA -n keresztül? Mondjuk ezek mindegyikét a Kodi -nak is vinnie kellene. Továbbá a 3D ISO -k meg PC -ről HDMI -n keresztül?

(#59764) Game78 válasza dkess (#59763) üzenetére


Game78
tag

Nem... Lakás felújítás volt egy éve össze se volt rakva a pc, nem arról nézek filmeket. Pár éve kodi megy.
Biztos igazad van :R
Most csináltam egy Filmek mappát és mindent át helyeztem abba és újra indexelés.... És csoda történt. Látja a tv. :DD
A boxok meg NFS én keresztül.
Úgyhogy minden ok 👍
Köszönöm szépen a segítséget.

(#59765) Proci85


Proci85
senior tag

Sziasztok

Adott egy Synology 2016Play, Cloudstation Server telepítve.
Adott egy laptop, Cloudstation drive kliens.
Kb 300GB-s kötet odaadva a Cloudstation szervernek, kliensben ez beállítva.
Leszinkronizálja a teljes mappa struktúrát, de egy kb 200GB-s fotók mappából csak 70GB-nyi képet húz le. Sok mappám üres, pedig a NAS-on látom, ha fellépek rá böngészőből.
Kerestem különféle kizárásokat, szabályokat, amik közbeszólhatnak, de nem találtam, illetve nem is találok magyarázatot: egyik mappából leszinkronizálódik a .jpg, másikból meg nem?

Más is találkozott ilyen problémával? Mi lehet az oka?

(#59766) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Még viszonylag új még nekem a dsm.
Most már a nas-ra másoltam az összes képemet. Ezek a legfontosabb adataim (tehát kiszivárgás, és elvesztés ellen védelem kell), a filmek ilyen szempontból nem érdekelnek.
A photo station-ről szeretnék kérdezni, hogy az milyen?
Mármint csak olyanokat láttam eddig, hogy hogy kell telepíteni, nem azt, hogy milyen. Rengeteg kép van, a fele ömlesztve. Erre van valami megoldás, hogy idő (és mobilosaknál pl hely) szerint csoportba rendezni, vagy bármi más szerint mappákba rendezni?

Mivel rengeteg a kép, és fontosak, ezért nem nagyon kísérletezgetnék.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59767) Borisz76 válasza ArthurShelby (#59766) üzenetére


Borisz76
veterán

Összefoglalóban írtam róla pár sort.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#59768) ArthurShelby válasza Borisz76 (#59767) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezt olvastam már, de ez inkább a beállításáról szól, nem arról, hogy mire való, milyen funkciói vannak.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59769) xpert


xpert
csendes tag

Off tema, de syno.
Ezt, hogy?
Ekkora recesszio lesz/van? :Y
Van ahol tobb mint 200.000ft felett van az ara! Gondolom, ahol olcsobb ott meg van raktaron. :Y
https://nas-meghajto.arukereso.hu/synology/diskstation-ds218j-p389172741/

(#59770) dkess válasza xpert (#59769) üzenetére


dkess
őstag

Hát mivel az érintett boltokban pl. a DS218+ kevesebb, mint fele annyiba kerül, mint a DS218j ezért talán mégsem lesz akkora recesszió ... :)

Valószínűsítem az egyik nagykerben elrontották az árrögzítést és ez "gyűrűzött" tovább a kiskerek felé. Ugye ebben a szektorban régóta nagy az "automatizmus" ...

(#59771) sziszi-fuszi válasza dkess (#59770) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

xpert és dkess Urak! A recesszió közgazdasági fogalom, az üzleti ciklusnak a gazdasági aktivitás visszaesésével jellemezhető része.
Amiről ti beszéltek az az infláció! De ez még csak nem is, ezek az árak egyszerűen csak a lehúzás körébe esnek, mert nincs árualap.

Mi alá kell írás?

(#59772) dkess válasza sziszi-fuszi (#59771) üzenetére


dkess
őstag

Szerintem mind a ketten pontosan tudjuk és értjük mi az a recesszió illetve az infláció. Valamint azt is, hogy egyiknek sincs köze a jelzett jelenséghez.

Apró megjegyzés, hogy én mindössze egy téves árrögzítést valószínűsítettem a dolgok hátterében ... Azaz szerintem ez nem "sima lehúzás", hanem emberi hiba következménye ...

(#59773) sziszi-fuszi válasza dkess (#59772) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Mielőtt megsértődnél, nem bántó szándékkal írtam! Csak nehezen viselem a rosszul használt fogalmakat. Amit az első poszt írója megtett, te pedig nem javítottál, pedig volt rá lehetőséged. Ami pedig a megjegyzésed illeti valóban megemlítetted, s ezzel nem is vitatkozott senki.
Szerény véleményem szerint kár ezen rugózni, részemről lezártam a témát.

Mi alá kell írás?

(#59774) xpert válasza dkess (#59770) üzenetére


xpert
csendes tag

Nagyon remelem, hogy csak az automata a rossz :)

(#59775) dkess válasza xpert (#59774) üzenetére


dkess
őstag

Az "automata" alatt az automatikus terméktörzsadat szinkronizációt értettem. Na ez a része kb. hibátlan valószínűleg ... :) Azonban, ha a "forrásoldalon" valami el lett rontva (rossz adatrögzítés pl.), akkor az "megy világgá" ...

@sziszi-fuszi

Természetesen nincs sértődés. Én egy kicsit "könnyedebben" vettem a kiigazítást xpert felé - úgy vélem Ő sem "úgy gondolta" ...

[ Szerkesztve ]

(#59776) Pubszon


Pubszon
veterán

Lehet SMB sebességkorlátot beállítani egy felhasználónak vagy csoportnak?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#59777) dkess válasza Pubszon (#59776) üzenetére


dkess
őstag

Szerintem lehet:

- Felhasználó - Felhasználó fül - adott felhasználóra állás és dupla klikk vagy 'Szerkesztés' - 'Sebességhatár' fül
- Csoport - adott felhasználói csoportra állás és dupla klikk vagy 'Szerkesztés' - 'Sebességhatár' fül

Itt lehet külön feltöltési és külön letöltési határokat állítani felhasználóra vagy felhasználói csoportra - külön az egyes alkalmazásokra (akár szinkronizáció/backup -ra) illetve protokolokra. Szerintem a 'File Station' opción belül állítva a SMB/AFP/NFS -t is állítod, de ezt próbáld ki a biztonság kedvéért.

Szerk.: Mégsem - elnézést kérek. Legalábbis SMB -n már felcsatolt hálózati mappával nem korlátozott.

[ Szerkesztve ]

(#59778) gyugyo79 válasza Pubszon (#59776) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem lehet, SMB -t csak globálisan tudsz szabályozni vagy mindenkinek vagy senkinek.

(#59779) Pubszon válasza gyugyo79 (#59778) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi nektek.
Igen, globálisan tudtam én is csak, de az nem jó sajnos. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#59780) Czimby


Czimby
addikt

Download stationben milyen HotKey-ek vannak?
Van erről valahol lista esetleg.
PL az adott oldalon levő összes torrent kijelölése?
(Régebben véletlenül rájöttem, de elfelejtettem :W :U )

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#59781) dkess válasza Pubszon (#59779) üzenetére


dkess
őstag

Mennyi user -re kellene állítani? Lenne közös felhasználású mappák (file lock miatt)? WebDAV esetleg az érintett user -(ek)nek? Persze vannak további limitációk is - pl. alap Win klienst használva a maximum 50 MB -os file -ok kezelése (registry -ben ez 4 GB -ig emelhető). Amennyiben ezek nem okoznának problémát, akkor esetleg járható út lehet ...

Tudom "fából vaskarika" megoldás, de ...

@Czimby

A Ctrl+Shift és a kurzor billentyűk működnek. Az 'End' -el viszont nem amennyire jól sejtem (azaz az összes kijelölése).

Azt esetleg nézted, hogy a Transmission hotkeys -ek működnek avagy sem? Ez utóbbira azért van találat a net -en bőséggel.

(#59782) Borisz76 válasza Czimby (#59780) üzenetére


Borisz76
veterán

Egérrel katt a lista első sorára.
Shift + katt az utolsó sorra.

Ha jól emlékszem....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#59783) Essejó válasza Borisz76 (#59782) üzenetére


Essejó
veterán

Jól.:)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59784) Borisz76 válasza Essejó (#59783) üzenetére


Borisz76
veterán

Te sem tudsz aludni?
Nekem nem lehet mert munka van....
Éppen lőszert gyártok.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#59785) Czimby válasza dkess (#59781) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi!
Borisz76 neked is!

Megnéztem a transmisson hotkeyek nem mennek, de amiket ketten írtatok fedik amire szükségem van!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#59786) Essejó válasza Borisz76 (#59784) üzenetére


Essejó
veterán

Még lefekvés előt benéztem.:)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#59787) Syl


Syl
nagyúr

Hogy tudnék legegyszerűbben nagy mennyiségű adatot (sokezer fájl, több tíz giga) egy távoli QNAP-ról helyi Synology-ra letölteni? (természetesen számítógép használata nélkül)

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59788) dkess válasza Syl (#59787) üzenetére


dkess
őstag

rsync - talán ez a legegyszerűbb illetve legcélravezetőbb. Lehet még továbbá SMB VPN -en keresztül vagy FTP/SFTP. Persze lehet más is, de erre talán ezek a leginkább javalltak.

(#59789) tobias40


tobias40
veterán

Van egy APC 500-as régi szünetmentesem ami kiírja hogy cseréljem az akkumulátort.
Érdemes ezt javíttatni vagy vegyek újat?(gondolom úja szünetmentes)
Ha csere akkor milyet ajánlotok a 212J NAS és max egy asus87es router "védelmére"?

A Synology NAS-t üzemeltetem róla ezért kérdezem,meg itt ajánlottátok a szünetmentest is annak idején.. :R

(#59790) dkess válasza tobias40 (#59789) üzenetére


dkess
őstag

Amennyiben amúgy nincs baja a szünetmentesnek, akkor az aksi csere tűnik a logikus lépésnek. Amennyiben a jelzetteken felül egyéb igény nem lenne, akkor megfelelőnek tűnik a feladatra továbbra is.

(#59791) BullZeye válasza Syl (#59787) üzenetére


BullZeye
veterán

Rsync, gyorsabb mint a mezei másolás hálózaton keresztül, és ha bármi okból megszakad, akkor gyorsan megtalálja a helyét, és folytatja. Nekem sokat segített.

(#59792) Syl válasza dkess (#59788) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezen videó alapján már el is indult a "backup". Persze a Synologyn a célmappa nem akart összejönni (ezért a "home"-n belülre végzi a mentést, majd ha végzett, áthelyezem), valamint a kapcsolat felépítésében is volt egy kis rodeó (a 22-es portot nem rakom ki a netre, csak valami mást helyette), de a lényeg, hogy megy. :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#59793) Bence008


Bence008
tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Felhasználó által definiált szkript segítségével szeretném minden nap törölni a 7 napnál régebbi elemeket a Letöltések mappámból. Ehhez eddig ezt használtam:
find /volume1/NAS/Letöltések -mtime +7 -delete

Viszont annyiból problémás ez a parancs, hogy amennyiben üres mappát talál futtatáskor (mert mondjuk nem töltöttem le semmit 1 hete), úgy magát a Letöltések mappát törli ki, ami nem túl jó. Mi lenne az a parancs, amivel nem törlődne az üres mappa, ha nincs benne további fájl?

(#59794) Protezis válasza Bence008 (#59793) üzenetére


Protezis
őstag

Írd még bele a -type f -et, így csak a fájlokat fogja keresni. Azért előtte próbáld ki akár a NAS-ra SSH-n belépve, akár bármilyen Linuxon.

Mod: Az előző mivel csak fájlokat töröl, a könyvtárak szerintem megmaradnak. Ez lehet jobb, kihagyja a root directoryt: ! -path .

[ Szerkesztve ]

(#59795) tobias40 válasza dkess (#59790) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,átmentem a szaktopic-ba.. :R

(#59796) Pubszon válasza dkess (#59781) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi a korrekt segítséget.
Nem nagyon fontos, de annál hasznosabb lenne. :)
Vagy ha esetleg IP címre lehetne korlátozni sebességet, az is jó lenne, még ha minden protokollra, akkor is. De ehhez inkább egy smart switch illene szerintem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#59797) dkess válasza Pubszon (#59796) üzenetére


dkess
őstag

Nagyon szívesen. A WebDAV -nál melyik limitáció a kritikus - persze azon kívül, hogy nem használnád, ha nem muszáj?

Szintén fából vaskarika megoldás lehet a következő. Az a 'Home NAS + 3x4TB WD Purple' az mi lenne? Megoldható több hálózati interface? Amennyiben igen, akkor mehetne akár direkt kapcsolat is az érintett kliens felé. Amennyiben nem, akkor a Router -ed (látom Neked is RT1900ac van) 'Helyi hálózat/DHCP foglalás' menüjében a második (avagy n -edik) NIC -nek is rögzítesz IP -t. Windows -ban az SMB csatolást erre az IP -re teszed meg (nem hálózati név alapján). NAS -on a 'Hálózat/Forgalomvezérlés' fülön - jobb felső sarokban kiválasztod az érintett LAN interface -t (ekkor csak erre fog élni a szabály) és vagy egy teljesen általános vagy csak SMB -re (CIFS) érvényes szabályt (tulajdonképpen azért mindegy, mert csak az SMB van IP alapján csatolva) létrehozod és bepipálod. Ez így működne ...

A router -edben amennyire jól tudom a forgalomvezérlés ('Hálózati központ/Forgalomvezérlés') csak internet irányába működik. Azért észrevettem egy érdekességet itt is - itt a 'Speciális' fül alatt MAC címre (azaz rögzített IP sem kell a kliens gépnek) is be lehet állítani sebességhatárokat. Ami érdekessé teheti a dolgokat, hogy van itt egy ilyen funkció: 'Alkalmazásszabály létrehozása' gomb. Erre kattintva feljön csiliárd dolog - köztük pl.: 'SMBv1' és 'SMBv23' . Ez azért érdekes, mert WAN irányban ezeknek semmi értelme (talán VPN -en keresztül). Ezt esetleg érdemes lehetne megpróbálnod még. Amennyiben ez sem jó, akkor valóban marad a smart switch valóban ...

(#59798) czeban válasza Tachion86 (#59661) üzenetére


czeban
csendes tag

Szia
Én a fontos adataimat egy külső winyóra mentem le a beépített usb copy appal. De ha tutira akarsz menni, 2 db külső winyóra mentsd az adataid.

(#59799) Lasersailing


Lasersailing
senior tag

Sziasztok,

Szolgáltató váltás miatt új e-mail címet kell generáljunk. Digi 1GB-es előfizetés folyamatban van, a telekomos e-mail cím viszont így meg fog szűnni. Egy DS118-ra mennyire használható a Synology mail server? Két (később 4) e-mail cím lenne, a két jelenleg használt e-mail címre összesen napi kb 20 levél jön be, mellékletek word file-ok.
Fontos lenne, hogy bárhonnan szinte mindig elérhetőek legyenek az e-mailek. (szünetmentes tápon van a net + NAS-hoz minden ami kell, amúgy is ritkán van áramszünet.

Elbírna ezzel a DS118? (synology szerint igen, de használt már valaki ilyenre DS118-at)?
Mennyire bonyolult beállítani?
Vagy inkább legyen egy ingyenes szolgáltató? (gmail, freemail, outlook)?
imap POP3 támogatás van a Synology megoldásában?

Köszi előre is minden segítséget!

(#59800) nrbx


nrbx
tag

Hello, 1 lemezes NAS-t vennek, neztem a DS118-ast. Ez ugye Realtek processzorral van szerelve. A nyers erot leszamitva milyen elonyei lennenek egy Intel-es NAS-nak? Olvastam pl. korabban arrol, hogy a Plex egy idoben nem ment? az ARM-os procival szerelt Synology NAS-okon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.