Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56021) WaterWave válasza Madwe (#56018) üzenetére


WaterWave
veterán

Jano és gyugyo sokat segített a beallitasban... Tavaly vettem egy HdHomeRun eszközt, 4 tunerest (4 ember nézheti egyszerre) 230 euro volt az amazonon, itthon nem tudok ilyenről, így kintről kell venni.
Egy saját internet tv-t akartam kialakítani amivel hd-n tudom nézni az egyes csatornákat, nincs megkötve a kezem mint a digionline 49 csatonájával, és fel is tudok venni bármikor bárhol a világban és nézni is tudom. Nason van lehetőség erre a tvmosaic programmal, ami 40euro de egyszeri költség. (ez kommunikál a tunerrel de plex pass is jó plexen)
Röviden úgy néz ki és most nem szakmai írással, hogy a nagyszobába megy egy coax kábel egy tv készülékre, kisszobába meg szintén, azt elvágtam, és raktam rá egy kettes elosztót... Egyik része a kisszobai tv-be megy, másik része meg a 4 tuneres eszközbe.. Ez az eszköz van összekötve cat5e kábellel a routerrel, aminek adtam fixip-t.
Plexel is működik csak kell hozzá plex pass.
Fenti webgrab mizéria meg azért jó, mert három napra előre szeded le port.hu-ról a műsorújságot, amit a program használ, így előre látod mi lesz műsoron, és fel is tudod venni...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.