Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52251) gyugyo79 válasza avr460 (#52250) üzenetére


gyugyo79
addikt

"szerencsére" minden avr kicsit más ezért elsőbb kérdés. Dlna n keresztül látta eddig vagy a mobilos HEOS alkalmazáson keresztül beállítva smb n át? Már ha jól tippelem és a 6400 ba sem lehet közvetlen a felületen smb megosztást beállítani csak a heos on keresztül.

Ha DLNA akkor vezérlőpult média indexelésnél ellenőrizd az, hogy új könyvtár be van e állítva zene indexelésre. Utána állítsd le és indítsd el a media szervert a csomagkezelőbe.

Ha smb add hozzá az új mappát ...

(#52252) Boss81


Boss81
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék beüzemelni egy IP kamerát, de első körben megmondom őszintén nem szeretnék sokat rászánni.

Ki milyen márkát, típust tudna ajánlani, vagy nem ajánlani ? :R

(#52253) Pubszon


Pubszon
veterán

Egy 4 lemezes NAS esetén először csak 1db 4TB-os HDD lenne SHR-be, akkor a későbbiekben lehet bővíteni egyesével?
4 lemez, 12TB+1 lemez meghibásodás elleni védelem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#52254) Alex91 válasza Pubszon (#52253) üzenetére


Alex91
félisten

Igen. Mondjuk a kovetkezonel csak a biztonsag fog noni... :)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52255) Pubszon válasza Alex91 (#52254) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor jól olvastam.
Nem baj, fő a biztonság. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#52256) Sordoran válasza Pubszon (#52249) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszönöm a választ!

Meg egy olyan kérdésem lenne, hogy ha egy Xiaomi Mi Box S-en Kodi segítségével játszanék le videót a nas-ról az ugye a box-ot terhelné, a nas csak mint tárhely lenne jelen? (Van pár videó, főleg h265, hdr 10bit-es videók, amiket nem bír lejátszani a nas magától)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52257) Alex91 válasza Sordoran (#52256) üzenetére


Alex91
félisten

(Van pár videó, főleg h265, hdr 10bit-es videók, amiket nem bír lejátszani a nas magától)

Na, ezt letszi fejtsd ki...!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52258) Sordoran válasza Alex91 (#52257) üzenetére


Sordoran
addikt

Alap esetben LG okostévén nézek videókat a nas médiaszervere által. Viszont van olyan videó amit nem tud így lejátszani. Plex-el elindultak, de a nas nem bírta azt se és felirat és hangsáv váltása megfektette. Laptopon és mobilon nincs probléma ha fájlkezelőből nyitom őket.
Azt nem tudom pontosan megmondani mely formátumokkal van gond, de jellemzően a h265, 10bit hdr videókkal van probléma.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52259) seger válasza Boss81 (#52252) üzenetére


seger
addikt

HIKVISION DS-2CD1023G0-I (2.8MM) 2 MP FIX IR IP CSŐKAMERA. 25ezer körül. Nekem bevált.

(#52260) Alex91 válasza Sordoran (#52258) üzenetére


Alex91
félisten

LG TV-t erdemes kihuzni a 230V-bol, majd visszadugni, meg letiltani a gyorsinditast, valamint jo halozati kapcsolatnak kell lennie. (AC WiFi.) Siman, dlna nelkul vinnie kell ezeket is akadas mentesen. Plex-et nem tudom, olyat nem hasznalok, Kulso lejatszonak meg Apple TV :DD.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52261) Sordoran válasza Alex91 (#52260) üzenetére


Sordoran
addikt

Sajnos nem mennek, próbáltam már mindent. Kábellel vannak összekötve, ez se probléma.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52262) Alex91 válasza Sordoran (#52261) üzenetére


Alex91
félisten

Multkor neztem Our Planet reszeket, dlna-n siman vitte a h265, hdr-ben. Igaz, nalam AC-s WiFi-n log a TV, mert csak 100mbites a LAN-ja (mint gondolom a tiednek is)...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52263) Sordoran válasza Alex91 (#52262) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt nekem is vitte. Nem is általánosan minden ilyen videóval van gondja, csak ezek között válogatós. A fő kérdés az, hogy ezzel teher mentesítem-e a nas-t és a tv-t? Nem tudom melyik a fő ludas ebben.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52264) mimic1979


mimic1979
aktív tag

Üdv.

A közelmúltban bekerült még egy merevlemez a DS218+-ba.

Létre hoztam rajta a kötetet, illetve egy mappát: Ebbe a mappába tölt a "N-mag" -ról.

Megcsináltam az nfs megosztást. Működik a Media Playeren, viszont a tv nem látja.

Eddig egy merevlemez volt benne és az eredeti "videó" mappába töltöttem. Mindkét eszköz látta.

Amiért érdekes, hogy a sima egyszerű sorozatokhoz nem sokat ad a hang ezért nem kapcsolunk erősítő stb., hanem simán csak a tv-n kitalloztam és úgy néztük, media player kizárólag 4K-HDR-ben van használva.

Mi lehet a gond? A merevlemez Basicre lett beállítva egy kötet rajta. A tv.: LG B7

Az első lemezt, első kötet továbbra is látható.

[ Szerkesztve ]

(#52265) Alex91 válasza mimic1979 (#52264) üzenetére


Alex91
félisten

Dlna szervernek is add meg az uj mappat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52266) Alex91 válasza Sordoran (#52263) üzenetére


Alex91
félisten

Ha valamelyik film akad lejatszas kozben (sima DLNA, nem Plex!) a TV-n, akkor probald ki, hogy kihuzod a 230V-bol a TV-t, es utana vissza... Hatha...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52267) BeeGee2115 válasza rjg (#52224) üzenetére


BeeGee2115
csendes tag

Sziasztok!

Ugyanezt a funkcionalitást a DS file alkalmazás is tartalmazza (Photo Backup). A beállítások is ugyan olyanok...

Szép napot!

Minden (is) lehetséges! <DS218+ (6GB)>

(#52268) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok,

Próbálnám a távoli elérést beállítani ez alapján, azonban a Quick Connect menüpont alatt nekem nem jelenik meg a Log in opció, így hibára fut folyamatosan a történet.
Hogyan tudnám ezt a problémát orvosolni?

Előre is köszi a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#52269) Tapper


Tapper
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, mert olyan helyzettel találtam szembe magam, amivel eddig még soha

Adva van két rendszer:
A - Synology NAS (DS214 megvásárolt exFAT csomaggal) + Sharkoon Quickport XT (USB3) dokkoló
B - Windows 10 (AMD ryzen konfig X370 chipset) + IB-366StU3+B (USB3) dokkoló

Továbbá vannak üres 4TB-os 3,5"-es mervelmezeim: WD Red, WD Green, Seagate valami

Külön külön mindkét rendszer tudja formázni, olvasni, írni az exFAT-ot és az NTFS-t is.
De mindegyik csak a saját maga formázta lemezt hajlandó kezelni!

Tehát ha A-val megformázom valamelyik HDD-t, akkor A tudja használni, de B-nem (GPT védőpartíciót lát)

Ha B-vel formázok, akkor A nem ismeri fel a dokkolóba helyezett lemezeket.

A probléma független a fájlrendszertől, HDD-től, dokkolótól. 2TB-tal megy, 4TB-tal már nem.
Mindegy, hogy NAS-t, Lemezkezelőt, Diskpart-ot, EaseUS-t, AOMEI-t használok.

Az lenne a cél, hogy bármelyik dokkolóba rakhassam a lemezeket. Mit csinálok rosszul?

Köszönöm a segítséget!

Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

(#52270) avr460 válasza gyugyo79 (#52251) üzenetére


avr460
csendes tag

Szia! Nem a mobilos heos on keresztül, hanem az erősítőn keresztül látta. Ellenőriztem, be van pipálva az indexelés, ezért nem is értem....

(#52271) Boss81 válasza seger (#52259) üzenetére


Boss81
senior tag

Köszi, megnézem :)

Nem rossz, sőt. olyat szeretnék ami szoftveresen forgatható, bár azt az előző posztomba nem írtam be :F :R

[ Szerkesztve ]

(#52272) gyugyo79 válasza avr460 (#52270) üzenetére


gyugyo79
addikt

A mediaszerver leállítása - elindítása se oldotta meg ?

Akkor még azt nézd meg, hogy leállítod, nyomsz a vezérlőpulton egy újra indexelést. Vársz hogy az állapot -> Kész legyen és utána elindítod a mediaszervert.

A tiedbe, hogy van, van már OSD ahol ezt tudod állítani?
Mert akkor ott látszódik maga a NAS és ki tudod választani?
Nálam HEOS bemenet -> Ott választható:
TuneIn
Heos fav.
Music Servers
USB Music
Itt ha a Music Servers -t választom akkor csak a DLNA szervereket tudom választani amiket lát a hálózaton. Ha itt kiválasztom a NAS-t akkor mutat 4 alap csoportot (Akkor 4 ha a Mediaszerver -ben a Video Station adatbázis integrálása be van kapcsolva amúgy 3)
Ez a 4 csoport (Ez nem könyvtár!!!) Zene, Fénykép, Videó, Video Station (Ha a media szerverben a DMA menü nyelve magyar) .Ezeket még látod ?
Ezek után ha kiválasztod a Zenét látnod kell a NAS -on Zene indexelésére bekapcsolt Mappák tartalmát. Ha a fenti dolgok után még mindig itt nem mutat semmit akkor már csak radikálisabb ötleteim vannak.

A mediaszerveren belül be van e kapcsolva a Hozzáférés korlátozása ?

[ Szerkesztve ]

(#52273) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Ugye írtam, hogy összeomlott a 6tb-os WD red-em, most vettem bele egy 4tb-osat, hogyan tudom átmásolni az adatokat a 4tb-osra?

(#52274) Madwe válasza Sordoran (#52263) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valószínű akkor transzkódol a plex s nem bírja a nas a 4k hdr transzkódolást. Amitől gyakran trnaszkódol az pl a beégetett felirat, external subtitle-el próbáld meg, úgy, h elötte a tv plex kliensén beállítod, h ne égesse be a feliratokat! sztewm utána 99% h nem fog akadni :D

(#52275) avr460 válasza gyugyo79 (#52272) üzenetére


avr460
csendes tag

Mégsem volt igazam, jól gondoltad, az indexelés nem volt jó. Csinálnom kellett egy új indexelést a zene mappához, most már látja az erősítő.
Igen, van Osd. Ugyanígy működik nálam is mint nálad. Csak nekem nem 4, hanem csak 3 csoport van, video station nincs, azt sem tudom ez mire való:)
A hozzáférés korlátozása be van kapcsolva. Ennek nem kellene így lennie?
Átálítottam magyarra a nyelvet.
De viszont, a mobilon ha bemegyek a heos, media szerverbe, akkor ott még mindig nem látja a zenéket. Eddig sem látta, ezt sem értem hogy miért nem..

(#52276) Sordoran válasza Madwe (#52274) üzenetére


Sordoran
addikt

Madwe & Alex91: Eddig valamiért abba a hitben voltam, hogy a médiaszerveres dlna megosztásnál is a NAS-t terheli a transzkódolással. De így már a TV-t tekinthetem gyenge láncszemnek, ami nem meglepő, mert pendrive-ról is volt amit nem játszott le régebben. (csak másfél éves a tv, de alsóbb kategóriás, LG 43UJ6307)
Plex szóba se jöhet, annak a DS218j kevés szerintem, bár lehet tényleg csak jobban el kellett volna merülni a beállításokban. DE: elfelejtettem letörölni a nas-ról, és még így, hogy nem is használtam okozott problémákat, amik a letörlése után megszűntek. Kipróbálom egy Xiaomi Mi Box S 4K-val kodi segítségével, hátha ezzel már mindent sikerül lejátszani.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52277) Alex91 válasza Sordoran (#52276) üzenetére


Alex91
félisten

Ugyanez a TV-m van :). Jobban jarsz valoszinuleg egy kulso lejatszoval, Apple TV a tuti, bar ezekhez a cuccokhoz draganak fogod talalni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52278) #29810560 válasza Sordoran (#52276) üzenetére


#29810560
törölt tag

"... csak másfél éves a tv, de alsóbb kategóriás, LG 43UJ6307"

Majdnem tökmindegy milyen az LG TV. (Amúgy nekem is egy 4K-s LG-m van.)
A TV DLNA lejátszója játssza le a videót/filmeket, ha csak simán a NAS indexelt Video mappájából játszol le bármit. Azért nem játszik le mindent, mert a DLNA lejátszó egyszerűen bizonyos formátumokkal nem boldogul. (... ha, USB-rő játszol le videókat ott valamivel kevésbé válogatós és az USB kapcsolat - még USB 2.0 esetén is - is elég gyors egy NAS hálózati kapcsolathoz képest, ahol akadhat azért is mert a NAS egy kicsit máson is dolgozik és ez néha-néha megakasztja a streamnek az adat hozzáférését. Sajnos a DLNA lejátszó minimálisat vagy semmit sem pufferel.)

Az igazi megoldás egy média lejátszó, ami dróton kapcsolódik a hálózatra. Azzal nem lesznek sem formátum, sem felirat, sem akadás problémák.
Ezeknek a cuccoknak azért van helyük a piacon, mert általában mindent akadás mentesen lejátszanak, a TV-k DLNA lejátszója meg olyan-amilyen.

[ Szerkesztve ]

(#52279) Sordoran válasza #29810560 (#52278) üzenetére


Sordoran
addikt

Próbáltam keresni ilyen médialejátszót, de eddig nem jártam sikerrel. Most egy Xiaomi Mi Box S 4K-t próbálgatok, de ezzel se megy rendesen. Még azok is szaggatottan mennek rajta amiket a TV amúgy lejátszik. És bár azokat is elindítja amiket a tv nem tud megnyitni se, de a kép itt meg is áll, csak a hang megy. Nem tudom, hogy ez nas beállítás hiba, vagy a box tud csak ennyit... SMB csatolom fel, és Kodi valamint VLC se bírja.
Ha ezzel se megy akkor milyen média lejátszó lenne jó ami nem túl drága?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52280) #29810560 válasza Sordoran (#52279) üzenetére


#29810560
törölt tag

Nézd meg, hogy a NAS-nak lejátszáskor milyen a hálózati terhelés ill. a processzor terhelés diagramja! Az sokat elárul. ... mert, lehet, hogy a 218j a szűk keresztmetszet. Az egy belépő szintű NAS és még az is kérdés, hogy milyen gyors benne a vinya.
... de, azért egy média lejátszót szerintem ki kéne szolgálnia gond nélkül. :K

Amúgy dróton kapcsolódik minden? ... mert, ha bármi WiFi-n akkor nem is érdemes tovább ragozni. :N
A WiFi-n semmi sem garantált. ;)

[ Szerkesztve ]

(#52281) Sordoran válasza #29810560 (#52280) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezen a box-on csak wifi van sajnos. Egy 4K filmnél szóvá se tenném, 1080p-nél ejnye, na de hogy egy 720p-s filmet nem játszik le rendesen, ez nem hálózat hiba. Terhelése a nas-nak nem több mint TV-ről dlna-n, és ott amit elindít, azt folyamatosan, szaggatás mentesen lejátszik. Nem tudom, azt hiszem a box topikjában futok pár kört, hátha ott lesz megoldás.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52282) Alex91 válasza Sordoran (#52281) üzenetére


Alex91
félisten

Routered tipusa?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#52283) Sordoran válasza Alex91 (#52282) üzenetére


Sordoran
addikt

TP-Link Archer C5 V4.
Viszont kicsit kutakodtam a Mi Box topikban, és lényegében át kellett állítani a kodi-ban a frame rate-et 23.98 fps-re. Így megszűnt a fullhd filmek akadása. Ránéztem több olyan videóra amiket TV nem játszik le, és a többsége itt megy most. (sajnos pont az nem megy amivel eddig ellenőriztem, pedig amúgy sokkal jobb a helyzet :W ) Köszönöm eddigi segítséget, azt hiszem innentől elégedett lehetek. Az a kevés ami pedig így se fut marad pc-ről nézésre. :R Ezeknél már maga a videó a ludas, egyiknél konkréten csak az MVP player-el garantálják a lejátszást... vicc.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52284) Elemental válasza Sordoran (#52283) üzenetére


Elemental
addikt

Normális mp kellett volna.

(#52285) llacee válasza seger (#52259) üzenetére


llacee
őstag

Mekkora latoszogei vannak ezzel a lencsevel?

(#52286) krealon válasza Sordoran (#52279) üzenetére


krealon
veterán

"Próbáltam keresni ilyen médialejátszót, de eddig nem jártam sikerrel. Most egy Xiaomi Mi Box S 4K-t próbálgatok, de ezzel se megy rendesen."

Mivel ez egy kizarolag WiFi-vel halozatra kapcsolahto keszulek, sok jot ne varj tole.
4K lejatszokat kabelen erdemes csatalkoztatni.
Milyen Android TV BOX-ot vegyek?
A legtobb ember vegul ide jukad ki:
Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
A temaosszefoglaloja vilaghiruen reszletes.

(#52287) seger válasza Boss81 (#52271) üzenetére


seger
addikt

Akkor nem lesz olcsó...

(#52288) seger válasza llacee (#52285) üzenetére


seger
addikt

Vízszintes látószög: 103 °
Függőleges látószög: 59 °

(#52289) gyugyo79 válasza avr460 (#52275) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudtam megfejteni és logikus magyarázatot adni arra, hogy mi, hogy van éppen a HEOS részével :)
Az tuti, hogy DLNA -t a AVR -be lehet hozzá adni SMB megosztást meg a mobil app-ban ami utána viszont már látszik az AVR -ben is mint forrás ...
A mobil appban mint forrás nálam sem választható a DLNA szerver DE én tudom az okát. Nálam a telefon nincs engedélyezve mint DLNA kliens. (Ha engedélyezem megjelenik ott is a NAS)
Szóval a HEOS mobil app nem a AVR -től kérdezi le a DLNA eszközt, hanem ő kapcsolódik hozzá (ha tud) és utána lejátszatja az AVR -en a tartalmat.
Szóval, ha az app Music Server részébe szeretnéd látni a NAS -t akkor engedélyezd a mobilod az eszközlistában meg ott ahhoz is az alapértelmezett profil mehet.
Ezért is kérdeztem be van e kapcsolva a hozzáférés korlátozás, hogy nem e kapott valamiért másik IP -t az AVR és akkor azért nem engedi kapcsolódni esetleg a mediaszerver (a végső tippek egyike).
De ha már megy a lejátszás akkor azt látod úgyis a telefonon meg az előzményeket is meg tudod nyitni amúgy.
+ 1 tipp ha egyedi MIME típusokat engedélyezed és oda beírod, hogy : dsf=audio/dsd
akkor a támogatott dsd -fájlokat is látja majd az AVR.

[ Szerkesztve ]

(#52290) Essejó válasza Tapper (#52269) üzenetére


Essejó
veterán

Tippelek csak. :)
A probléma nem független az operációs rendszertől. A B gépre telepíts Linuxot és máris menni fog amit szeretnél.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#52291) Boss81 válasza seger (#52287) üzenetére


Boss81
senior tag

Azt mondod alacsonyabb árfekvésben nem nagyon vannak ilyen kamerák? :(

(#52292) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

dsm alatt lehet időzíteni/kikapcsolni, hogy a nas ledjei ne világítsanak?

(#52293) Boss81 válasza Sanyi.mTs (#52292) üzenetére


Boss81
senior tag

Igen, a Hardver-és tápellátás menüpont alatt megtalálod :K

(#52294) Sordoran válasza krealon (#52286) üzenetére


Sordoran
addikt

Mivel ugyanazon a HDMI kábelen kell osztoznia a boxnak amire a laptopot is kötöm nagy ritkán, így nem a TV mellett van, bluetooth távirányító miatt pedig ugye rá se kell látnia. Lényeg a lényeg, 1 méterre sincs a routertől, és AC wifi-n akadás mentesen viszi a 4K filmeket is. Persze én is jobban díjaztam volna ha van vezetékes kapcsolatra lehetőség (usb átalakítóval mehetne), de így sincs ezzel gond jelenleg.
Ahogy fentebb írtam, most már a szaggatott lejátszás megszűnt, ez beállítási hiba volt.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#52295) seger válasza Boss81 (#52291) üzenetére


seger
addikt

Szerintem a legolcsóbb 60-tól indul és nem hikvision vagy dahua... valami nem nagy márkás

(#52296) Sanyi.mTs válasza Boss81 (#52293) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi
majd csak jövő héten veszem meg a ds218+ -t, addig a demo-t nézegettem, de ott nincs.

(#52297) Boss81 válasza seger (#52295) üzenetére


Boss81
senior tag

Ennek annyira nem örülök :F most nem szeretnék annyit költeni, inkább kipróbálni, kitapasztalni szerettem volna első körben :R

Sanyi.mTs Benne van , lehet ütemezett időpontot is állítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#52298) jozsi252 válasza Sanyi.mTs (#52296) üzenetére


jozsi252
veterán

Lehet hogy a demo verzió csak egy általános DSM, nem pedig az adott eszközre van optimalizálva.

718+ -ba is ott van

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#52299) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

igen köszi, néztem yt videókat és ott is látszódott

(#52300) Borisz76 válasza Sanyi.mTs (#52292) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam :

DS918+ Btrfs fájlrendszer : Állítható, időzíthető a LED fenyerő.

DS2415+ Ext4 fájlrendszer : Nincs semmilyen lehetőség.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.