Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52006) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Teljesen kész vagyok, mindent végig csináltam az összefoglalóban lévő leírás szerint, de semmi.
Hogyan lehet megcsinálni, hogy egy 3 Tb-os tárhelyem legyen egy 1Tb és 2Tb lemezből?
Telepítéskor nincs opcióm választani, automata elindul és egyből csinál egy SHR-es rendszert.
Ahogyan a korábbi leírásomban is írtam amikor a kettő együtt van a NAS-ban akkor folyamatosan csökkent SHR kötetre hivatkozik.
Amit próbáltam:
mindkét lemez esetén (együtt a NAS-ban) visszaállítás --> ez megoldotta és lett egy 1Tb-os tárhelyem SHR módban és a 2Tb-os ra tükrözött. Viszont így nincs értelme a két lemeznek.
Mindkét lemezen (külön-külön) visszaállítás, ekkor mindkét lemezre ment volna rendszer, de nem hagytam telepíteni, hagytam a formázást végig futni (legalább is azt gondolom azt hagytam). Majd az elsőre tettem a rendszert amikor csak az volt benne. Majd behelyeztem a 2Tb-os lemezt, indult a rendszer, felismerte a 2. lemezt, de még mindig csökkent állapotnak írta, és nem akarja használni. Javasolja hogy cseréljem ki egy jóra, de ez egy zsír új WD NAS lemez, csak ugye korábban már konfigurálta a másik mellé.

Még egy valami: a meghajtó információknál azt írja, hogy a rendszerpartíció hibás.

Tudtok valamit javasolni?

[ Szerkesztve ]

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.