Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) fsdb válasza WaterWave (#50550) üzenetére


fsdb
aktív tag

Jól jöhet ez a leírás.
Egyszer rászaladtam ilyen portbezárási pánikomban.
Akkor nyúltam hozzá. SSH-n lefutott, megújult. Azóta nincs gondom vele.
Mindig ragad az emberre itt valami.

(#50552) Valkűr


Valkűr
őstag

Valaki segitsen legyen kedves mert már szetvet az ideg. A nas usb bemenetere kotottem egy hdd hazat benne egy a mar synologyban hasznalt HDD vel. Latja is de megsem latom a rajta levo tartalmat. Bemegyek a kulso eszkozokbe ott mutatja is, de azt irja nincs megosztva de nem is tudom megosztani mert a megosztas nem lat külső eszközt, akkor meg hogy osszam meg? Vagy mi a francot kell csinaljak, h lassam a rajta lévő anyagot?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50553) Borisz76 válasza Valkűr (#50552) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha jól emlékszem, akkor vezérlőpult / külső eszközök résznél lehet formázni.
Az után látja.....

Előtte ments róla....win pc-re dugd rá és telepíteni kell valami külső alkalmazást ami kezeli az ext4 particiót.
Vagy a Total Commanderhez van valami plugin / beépülő modul amivel már kezelhető a dolog.

Ha Brtsf a partició ,akkor passzolok!

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50554) Valkűr válasza Borisz76 (#50553) üzenetére


Valkűr
őstag

De miert kell formazni, mikor ez a lemez elotte benne vollt a nasban?Menteni sem tudok rola..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50555) claire78 válasza Valkűr (#50554) üzenetére


claire78
senior tag

Mert gondolom BRTFS. Ha ext4 lenne, akkor látnak rajta ugyanúgy mindent.

(#50556) Borisz76 válasza Valkűr (#50554) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem tudom....

Annó kivettem egy lemezt a DS918+ -ból és usb-n rákötöttem a NAS-ra.
3 particiót látott : DSM , Gyorsítótár , Adat.

Jelenleg 2 db külső lemezem van. Mindkettőt Win alatt formáztam NTSF-re.
Oda mentek heti 1 alkalommal.
Bármi legyen a NAS-al .....csak PC-re dugom a lemezeket és megvannak a fontos adatok.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50557) gyugyo79 válasza Valkűr (#50554) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mert a belső lemezeken LVM -et használnak. Ha menteni szeretnéd külső USB -ről az adatokat a NAS -ra és ragaszkosz a NAS -hoz akkor link.
Ez a Synology leírása ha nem NAS.

(#50558) Valkűr


Valkűr
őstag

Koszi mindenkinek, megoldottam rugalmasabban. Vissza tettem a nasba a regi lemezt, az uj lemezen csak par film volt azt formataltam igy megy a usb-ben a masik lemez. Amugy kozben usb keresztul tud a nas NTFS -re is formatalni, nem kell hozza windows.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#50559) WaterWave


WaterWave
veterán

Plexnél következőt nem értem.
Van egy könyvtáram uhd filmek a neve, elérése legyen xy/filmek
Ebben az összes filmet kilistázza, kivéve ezt:
The.Meg.2018.COMPLETE.UHD.BLURAY-TERMiNAL

Tehát mitudomén 15 film van benne, összes 4k-uhd-bluray, de ezt nem listázza ki.

Plex felületén Movies helyett Mappa opciót választok felül, akkor látom a fent írt hiányzó film könyvtárat de mikor rákattintok ezt írja: "ebben a mappában nincsenek elemek"

Mi lehet a baja?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50560) Borisz76 válasza WaterWave (#50559) üzenetére


Borisz76
veterán

Kiterjesztése ?

Nekem a 4K-s filmjeim remuxok , .mkv konténerben.

Volt egy aminek a teljes mappastruktúrája megvolt és a KODI nem látta.
A stream mappában volt több .m2ts ( ha jól emlékszem ) fájl.
A legnagyobb volt a film.
Átneveztem .mkv-re a kiterjesztést és töröltem minden mást....nekem nem kell a menü stb...
Így már látta a KODI a filmet.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50561) WaterWave válasza Borisz76 (#50560) üzenetére


WaterWave
veterán

BDMV mappát abszolut nem lát és a benne lévő dolgokat...

De most hogy mondod pl sorozatoknál van két south park évadom, mind a kettőnek .mkv a kiterjesztése, de azokat se látja a plex. PL:
dart-southpark.s17e02.1080p.hun.eng.mkv
South.Park.S18E05.1080p.BluRay.DD.5.1.x264.HUN-DART.mkv

Viszont ezt meg látja:
Mission.Impossible.Fallout.2018.READ.NFO.2160p.REMUX.UHD.BluRay.TrueHD.7.1.HEVC.HuN-No1/mif.uhd.remux-no1.mkv

Komplett isot se lát

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50562) gyugyo79 válasza WaterWave (#50559) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudja lekeresni. Kerested le manuálisan vagy nevezd át úgy, hogy megfeleljen a szabályoknak:

https://support.plex.tv/articles/200381023-naming-movie-files/

https://support.plex.tv/articles/200220687-naming-series-season-based-tv-shows/

Szerencsére többnyire eltalálja akár hogy van valami elnevezve de nem 100%

(#50563) WaterWave válasza gyugyo79 (#50562) üzenetére


WaterWave
veterán

Szabalyt elolvastam de a fent irt south parkos mkv-t miert nem latja? Miben mas mint az alatta írt mkv?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50564) gyugyo79 válasza WaterWave (#50563) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom de szinte biztos vagyok benne, hogy nem csak a fájl neve az ami hatványozottan nem felel meg egyik felhozott példában sem az elvárásoknak de a könyvtár struktúra és azok elnevezése sem amiben van (mert azt remélem látod, hogy a fentiekben amit írtál példákat egyik sem teljesíti azt amit javasolnak). Márpedig amíg ezek nem teljesülnek kb kár miért -ezni. Majd ha úgy se látja akkor lehet tovább keresni a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#50565) szeitzj válasza WaterWave (#50563) üzenetére


szeitzj
csendes tag

Aloha,

ha a névben szerepel a sXXeYY, akkor a sorozatokhoz teszi függetlenül attól, hogy te a Film mappában tartod.

-

(#50566) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok,

DS210J-ben jelenleg 2 db 2terás wd20earx dolgozik, raid-ben tükrözve.
Kezd kicsi lenni a hely, így elgondolkodtam,hogy nagyobbra kellene cserélni. 3 TB-re váltásnak nem sok értelmét látom, így 2 db 4 terásban gondolkodom, meg szeretném tartani a tükrözést, fontos céges adatok is vannak a NAS-on.

Ha szeretnék WD vonalon maradni, mi az ami ajánlott utódja lehetne a fent említett két HDD-nek?
Nappaliban van a NAS, így a zajszint nem feltétlenül elsődleges szempont, a tartósság, megbízhatóság viszont igen.

További kérdés lenne még,hogy mi a legegyszerűbb módja a jelenlegi adatok átköltöztetésének az új lemez(ek)re? Mennyire kavar be a raid?

Előre is köszönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#50567) Borisz76 válasza Burki (#50566) üzenetére


Borisz76
veterán

2 TB ki, 4 TB be.
Kötet helyreállítás.
Majd ezt ismétled.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50568) Sethdobaloah válasza Burki (#50566) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Milyen merevlemezt vegyek a topic, ahol segitenek a valasztasban.
Szvsz wd red mehet, ha wd vonalon akarsz maradni.

...csak én vagyok helikopter?

(#50569) WaterWave


WaterWave
veterán

Nah sikerült beállitanom a vpn-t is....

l2tp alol is megy macbookkkal mojave osx, valamint mukodik openvpn-el is, csak ehhez le kellett szednem a tunnelblicket valamint vpnconfig.ovpn fileban a nas szerver cimet is be kellett potyogni...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50570) Cold5


Cold5
senior tag

Adott egy 215J 2X6TB rendszer.
2 külön kötet tehát SUM~12GB adattal.

Az egyik lemez, különösen megtelt ezért cseréni szeretném egy 10TB-ra.

Mi a menete?

Az adatokat kimentettem amik kellenek róla, szóval hogyan tovább...?!

Egy teljes törlést tudok csinálni rajta mielőtt, kiveszem?
:R

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#50571) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok kicsit megkavarodtam.

Van egy távoli (irodai)gép ahol a nas 192.168.1.122 címen van.

Itthon 192.168.0.1-es hálózatom van.
Felcsatlakozom ipsec vpn-el, kapok ip-t 10.2.0.1-et. Viszont nem érem el a NAS-t. Korábban ez ment egyébként.. mit kell még beállítanom s hol?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#50572) WaterWave válasza Csabee. (#50571) üzenetére


WaterWave
veterán

routerben nyisd ki ezeket a portokat:
1701, 500, 4500

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50573) Csabee. válasza WaterWave (#50572) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Melyikben? Ami mögött van a nas ott nyitva van ezért él is a vpn kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#50574) Madwe válasza Csabee. (#50571) üzenetére


Madwe
nagyúr

10.2.0.0-n keresd akkor a nasod ilyenkor :) vagy állítsd be nason vpn beállításainál hogy vpnen a hálózatot is elérje, akkor látja abban is (jelenleg a nas vpnen a 10.2.0-s hálózaton oszt ki s ő a gateway gondolom a 10.2.0.0 címen...)

[ Szerkesztve ]

(#50575) Csabee. válasza Madwe (#50574) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A vpn-en a hálózatot is elérje az merre van?

Üdv: Csabee.

(#50576) mimic1979


mimic1979
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!

Tegnap vettem egy DS218+, melyhez eddig sok közöm nincs. Az első NAS-som.

Szeretnék kérdezni.

A lánc amibe használom : Telekom Optika ( modem router egyben, ) + Q10 Pro Himedia + LG B7

Torrentre lesz használva:

Mit kell a routerbe beállítani?

Hogyan tudom beállítani a videó megosztást hogy lássa a TV és média player is a NASt

Szeretném ha böngészek és letöltök egy fájlt akkor a NAS meghajtóra mentse pl. a torrent fájt. Egyszerűbb lenne betallózni a letöltő központba.

Kissé felhúzott hogy ennyire bonyolult ez az egész, már majd hogy nem elment ettől a kedvem..

Segítséget előre is köszönöm

(#50577) Borisz76 válasza mimic1979 (#50576) üzenetére


Borisz76
veterán

Összefoglaló.

Ha tutod akkor adj a routerben fix IP-t a NAS-nak.
Ha ott nem tudsz, akkor a DSM-n is beállíthatod.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#50578) Tutu7030 válasza mimic1979 (#50576) üzenetére


Tutu7030
veterán

Bonyolult, bonyolult, de mekkora sikerélmény megoldani! :D Csapj a lecsóba és telepítsd fel a transmission klienst! Szvsz jobb, mint a download station. Van hozzá remote gui(win-re, linuxra és androidra is), és a böngészőből is hozzá adhatod a torrent fájlt, közvetlenül.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#50579) claire78


claire78
senior tag

DS218+ mellé keresek bővítő egységet. Meguntam a Sharkoonnal való szenvedést. 😏 Hónapokig jól működött, majd vagy nem akar felébredni vagy nem alszik, de nem elérhető. PC-vel hibátlanul megy.
DX213 tökéletes lenne, de úgy látom nem igazán kapható.
Nincs valakinek egy felesleges? 😋 Van más működő alternatíva?

(#50580) Madwe válasza Csabee. (#50575) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vpn app, makd Openvpn fül, az ügyfelek kiszolgáló lanhoz való hozzáférésének engedélyezése - ezt kell bepipálni. Pptp és l2tp esetén routing táblát kell mókolni a synon, arra ahogy néztem nincs kész megoldás...

(#50581) gyugyo79 válasza Madwe (#50580) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azoknál alapból úgy kellene beállítódni. De kivehető (kliens oldalon állítható). A lenti linken alul ott e leírás, hogy hol és hogy állítható az használt átjáró (nem csak win8).

https://support.microsoft.com/en-gb/help/2716544/default-route-is-used-unexpectedly-for-a-vpn-connection-in-windows-8-a

Nem kell a Synologyn"mókolni" hozzájuk alapból.

[ Szerkesztve ]

(#50582) Criton


Criton
veterán

Sziasztok,

Surveillance licencet online lehet vásárolni? amit azonnal fel is lehet használni?

Közben sikerült is egy oldalt találni, ahol online megvásárolható, és 5 percen belül küldik emailben.

[ Szerkesztve ]

(#50583) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Egy hálózaton egy routerre dugva lóg a panasonic tv-m és a syno-m. Azon kívül, hogy a video mappánál megadom a tv belső ip címét az nfs engedélyekben mit kell még tennem, hogy a tv belső média kiszolgáló appja lássa ezt a video mappát? Mert látja a Syno-t de a kapcsolat megszakadt-al nem tud bele menni.
Valamit még be kell állítani? :R

(#50584) bigdady válasza bigdady (#50583) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem szóltam, újraindítás is kellett...
Már csak az a kérdés hogy a video és a sorozatok mappán kívüli mappát hogy lehet megcsinálni hogy lásson a tv? Vagy miért csak ezt a kettőt látja? :F

[ Szerkesztve ]

(#50585) claire78 válasza bigdady (#50583) üzenetére


claire78
senior tag

Indexelési szolgáltatásban beállítani azt a mappát.

[ Szerkesztve ]

(#50586) bigdady válasza claire78 (#50585) üzenetére


bigdady
nagyúr

Erre nem emlékeztem, kösz.

Esetleg arra valami ötlet, hogy ne írja nem biztonságosnak a böngészőm a nas-t ha belépek synology.me:port ddns-en keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#50587) claire78 válasza bigdady (#50586) üzenetére


claire78
senior tag

Let’s Encrypt tanúsítványt kell létrehozni, talán az összefoglalóban is benne van.

(#50588) bigdady válasza claire78 (#50587) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az valami fizetős vagy megújulós?

(#50589) WaterWave válasza bigdady (#50588) üzenetére


WaterWave
veterán

utóbbi.... de hogy biztos legyen feladatintézőben:

Méghozzá így:

Feladat: Lets Encrypt
felhasználó: root
ütemezés: futtatás vasárnaponként - első futtatás időpontja 22:00
feladatbeállítás: /usr/syno/sbin/syno-letsencrypt renew-all

Aztán leokézod...
Így mindig megújul

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50590) bigdady válasza WaterWave (#50589) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez jól hangzk.
De hogy is csinálok lets encryptet? Összefoglalóban nincs. :B

Ilyenem már van valami a tanúsítványok alatt:

[ Szerkesztve ]

(#50591) Sanya válasza bigdady (#50590) üzenetére


Sanya
nagyúr




A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#50592) mimic1979


mimic1979
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Még csak 3 napja van meg DS218+ de lenne néhány másnak egyszerűnek tűnő kérdésem.

Beállítottam rajta a netet. A két lehetőség közül az alsó választottam : "PPPoE vagy közvetlen kapcsolat"

Ezen végig futott és ha jól láttam minden olyan portot beállít a routerben amire szükség lehet. Router a telekom által biztosított router, ebbe csatlakozik be az Optikai szál is.
A másik lehetőséggel, sajnos mindig hiba volt a hálozati környezettel. (Ha mégis ez a befutó akkor kérdezném hogy mi lehet a baj)

Távolról elérem , a NAST, illetve a TVn már látom a " Video" mappát, ahonnan sikerül is streammelnem filmet.

A rendszer van Himedia Q10 Pro ami viszont csak a készüleket látja , de a belső mappa szerkezetet nem.

Szeretném a Media Playerrel lejátszani a filmeket a NAS-ról mivel a abba Gigabitetes a hálókártya míg a TV(LG B7) -nek csak 100Mbit.

A kérdésem hogy mit kell még beállítanom ahhoz hogy teljes értéküen tudjak tallozni a NAS-ban elhelyezett merevlemezen.

[ Szerkesztve ]

(#50593) WaterWave válasza mimic1979 (#50592) üzenetére


WaterWave
veterán

csomagkezelő - media server

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50594) mimic1979 válasza WaterWave (#50593) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Bővebben ha lehet, tényleg láma vagyok még a készülékhez, vagyis melyik media servert telepítsem?
A Video Stationnal nem jutottam előrébb.
A DownloadStation kapcsolatosan érdemes valamit beállítani ahhoz teljes sebbeség ki legyen használva a le és feltöltéshez, bár a le sebesség eddig pazar a legmagasabb érték: 89MB/s

[ Szerkesztve ]

(#50595) WaterWave válasza mimic1979 (#50594) üzenetére


WaterWave
veterán

nas-ra belépsz - főmenu - csomagkezelési központ - media server.. letöltöd.

De amugy összefoglalóban minden benne van, a mediaszerver is, és a download station beállítása is.. Én is az alapján állítottam be mindent mikor megvettem a nast, nem tudod elrontani ha követed a lépéseket, fényképekkel segítve.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50596) Madwe válasza mimic1979 (#50592) üzenetére


Madwe
nagyúr

Javaslom a plex-et, ha tudja a himedia (azt hiszem tudja)... keress rá itt fórumon is a keresővel rengeteget írtunk róla, de ha valahol elakadnál kérdezz segítünk :) Sokkal jobb mint egy sima dlna stream, főleg ha több eszközről is használnád a nast filmnézésre...

torrentnél a dht-t kapcsold ki, lehetőleg az upnp-t is és nyisd ki a portját a routereden (vagy ha a nason állítottál be portforwardokat, akkor ott, ha még nem tetted)

[ Szerkesztve ]

(#50597) WaterWave válasza Madwe (#50596) üzenetére


WaterWave
veterán

tudja :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#50598) mimic1979 válasza Madwe (#50596) üzenetére


mimic1979
aktív tag

A port megnyitáshoz nem igazán értek. A Modem + a Router mindig is mumus volt az életemben.

Himedia gyári lejátszójába beépítettet megosztást szeretném használni.

https://www.youtube.com/watch?v=sXS3HmuWXkY

Valahogy így néz ki.

Amikor rákattintok a auto keresésre , megtalálja a Nast viszont almapákkat nem látok.

(#50599) Dolphine válasza mimic1979 (#50598) üzenetére


Dolphine
addikt

A NAS-on milyen megosztás van beállítva? SMB vagy NFS?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#50600) bigdady válasza Sanya (#50591) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi kész is a let's enrypt.
A gond hogy ha bekapcsolom a https-t akkor meg nem érem el a nast csak a DS find appon keresztül ahol ki kell kapcsolni a httpst hogy újra be tudjak lépni netes felületen:(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.