Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) Kommy válasza jozsi252 (#45099) üzenetére


Kommy
veterán

Letölthető a "megvásárolt" programok közül, most próbáltam ki.

(#45102) Csabee. válasza Madwe (#45100) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha anno iphone-ról megvásároltad, akkor letudod tölteni a megvásároltak közül.

Üdv: Csabee.

(#45103) Tachion86


Tachion86
tag

Sziasztok!
Szeretném beállítani az Androidos telefonomat (Galaxy S7) hogy a Synology NAS-omat használja felhőnek és a galéria képeit oda töltse fel.
Feltettem a telefonra a DS cloud programot, de a memóriakártyát nem engedi kiválasztani szinkronizálandónak, csak a telefon belső memóriáját. Ugye csak én vagyok a hülye és nem a DS cloud a kretén?! :-S
Üdv.: Attila

(#45104) jozsi252 válasza Kommy (#45101) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi mindenkinek. :R

Akkor szívás csak ha valaki még nem töltötte le és most akarja. Tudnám miért lett törölve, pedig jó app nekem mindig hibátlanul tette a dolgát.

iPhone 13 Pro Max

(#45105) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Hogyan tudom beállítani azt, hogy a Cloud s. sharre sync, melyik hálózati címen menjen ki és szinkronizáljon? Egyszerűen rá nem jövök, és a forgalomvezérlésben sem tudom beállítani.

Állandóan az alapértelmezett elsődleges hálózati vezérlőt terheli :((( .

"in medias res"

(#45106) Core2duo6600 válasza akaido (#45093) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem nagyon.
Esetleg az járható út, hogy úgy teszed fel a TC ét, hogy ne a profil alatt tárolja a beállításait, és akkor talán csak rendszergazda tudja írni azt a file-t ami eltárolja az ftp adatokat.
De erre nem esküszöm meg.

Még mindig azt mondom, hogy csinálj egy linuxos servert,
ahogy mondtad van benne tapasztalatod, ha 10 éve ment, megy most is.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#45107) gyugyo79 válasza akaido (#45093) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha nem írod be a jelszót akkor bekéri minden kapcsolódáskor. Legalábbis nálam így működik.
Ha f.nevet se adsz meg (tárolsz le a beállításkor) akkor azt is bekéri csatlakozáskor és utána a jelszót ....

Futhatsz egy kört webdav -al is ha van kedved hátha azzal működik ennyi kapcsolat jól egyszerre és akkor azt be lehet állítani fixre nekik. (Bár nem biztos, hogy jó lenne ilyen használatra meg nem tudom javult e Win10 -nél a kezelése)

[ Szerkesztve ]

(#45108) gyugyo79 válasza Csabroncka (#45105) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem sehogy legalábbis webes felületen biztos nem.
A forgalom vezérlésbe csak garantál meg max sávszélt lehet állítani nem ? (de azt lehet erre is bár amin néztem ott Drive van már fent és arra be lehet )
Az ilyen alkalmazások az alapértelmezettnek beállított átjárót használják szerintem. De én külön nem láttam erre állítási lehetőséget egyik alkalmazásban sem. De ettől még lehet, hogy van ...

[ Szerkesztve ]

(#45109) akaido válasza gyugyo79 (#45107) üzenetére


akaido
addikt

:R THX Neked és Core2duo6600-nak is.
NFS-sel is próbáltam Patice javaslata miatt, már látta is a megosztott meghajtót, de ennyi, nem lehetett belemenni.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#45110) Mezga Aladár válasza Core2duo6600 (#45106) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Még mindig azt mondom, hogy csinálj egy linuxos servert,

Miért a syno dsm az mi?? :F
Tegyük fel megcsinálja, ééééés ott is ugyan ez a hiba van. Akkor mi van, kidobott egy valag pénzt.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#45111) akaido válasza Mezga Aladár (#45110) üzenetére


akaido
addikt

A gép ingyen lesz, van a suliban (erre a célra) régebbi gép, ami most a raktárban pihizik.
"Aprópopó": Sőt SuliX szerver op.rendszerünk is van iso-ban. Ott talán még "parancs soroznom" sem kell.
Egy próbát megér_het.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#45112) Met


Met
nagyúr

Át lehet írni a letöltés helyét transmisionbe? Most egy letöltések könyvtárba tölt, de jó lenne ha ki tudnám választani a sorozatok/sorozat neve könyvtárakat és a filmek könyvtárat. Illetve ki tudom választani a megfelelő könyvtárat csak éppen hozzáférés megtagadva hibával leáll.
Az a bajom hogy így másolgatnok kell a könyvtárak között.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45113) Elemental válasza Met (#45112) üzenetére


Elemental
addikt

Adj írás/olvasás engedélyt a megosztott mappáknál az sc-downloadnak. Megosztott mappa szerkesztés - engedélyek - helyi csoportok, itt találod.

(#45114) seger


seger
addikt

Ds get miért ír olyat hogy érvénytelen url?
De ha weben rakom be, akkor meg jó!

(#45115) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Emlékezetem szerint javasolt, az alap portot magasabbra állítani az 5000/5001-nél.
A pontos menet hogyan néz ki?
A DSM portot átállítom mondjuk 52698-re és utána? A NAS újraindul, vagy mi ilyenkor a teendő? - Persze a routeren portot nyitni, ez OK. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#45116) heroldbalu


heroldbalu
tag

Sziasztok,

valaki segítsen a tűzfal szabályok megértésében. Jelenleg így néz ki a tűzfal szabályok listája:

Tegnap egy orosz IPről kaptam próbálkozást (ugyan ez az IP találta meg a céges szervert is), mivel python volt a user-agent az gyanítom, hogy nem egy szimpla admin-admin próbálkozás volt.
A tűzfalamat pedig pont az ilyenek miatt konfiguráltam olyanra ahogy kinéz, az én értelmezésem szerint csak Magyarországról lenne elérhető a GUI, VPN, illetve belső hálóból az SMB, SSH, ICMP (természetesen ezek csak a NAS-ra érvényesek)

DE ezek szerint nem így van, tudna valaki segíteni helyesen konfigurálni?
Az utolsó sort, ha engedélyezem (deny any-any), akkor kitiltom magam belső hálóból és az internet felől is. Pedig elméletben annak csak a legutolsó esetben kellene érvényesülnie (ezért van az utolsó sorban, ha egyik szabály sem érvényesül akkor tiltsa a kapcsolatot)

Úgy gondolom a helyes tűzfal szabályok megalkotása a NASon mindenki hasznára válna :K .
Köszönöm :R

Synology, iPhone

(#45117) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Van egy elég nagy gondom. Elköltöztünk és az új helyen az UPC routerre csatlakoztatva nem tudok belépni a DSM-be, az alap portot annak idején megváltoztattam, de ezt természetesen tudom, korábban bárhonnan elértem a NAS-t, de most az új hálózatban nem. A Synology fiókomban látszik a NAS az IP-címmel együtt, de az állapotot jelző kis karika szürke, vagyis:
A kapcsolat állapotának ellenőrzése letiltva. A szolgáltatás engedélyezéséhez lépjen a DSM > Vezérlőpult > Külső hozzáférés oldalra vagy az SRM > Hálózati központ > Internet > QuickConnect & DDNS menüpontba, és engedélyezze a Heartbeat szolgáltatást.
Mit csináljak?

(#45118) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Análam jobban hozzáértőket szeretném megkérdezni arról, hogy egy 2 HDD tárolására alkalmas Synology DS214SE NAS maximálisan mekkora kapacitású HDD-ket képes kezelni?

Amit neten én találtam az max 6GB-os lemezt ír, de ez biztos idejét múlt információ, mert 1 db 8GB-os lemez van benne, és azt tökéletesen kezeli.
A synology oldalán ennek a modellnek már nincs meg a részletes specifikációja, csak az utód modellnek (az 14GB/HDD-t ír)

Esetleg valakinek van erről (pontos) információja, hogy lehet-e 8GB fölé menni?

Előre is köszönöm a segítséget!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#45119) Borisz76 válasza jaroslav (#45118) üzenetére


Borisz76
veterán

A legkisebb pendrive-om is 16 GB-os.

Amire TE gondolsz az a TB.....

És igen, a régi NAS-ok adatlapját nem szokták frissíteni.
Emiatt szinte 100%, hogy a nagyobb lemezeket is kezeli....nem csak a 4-5-6 TB-s méretűeket hanem az újabb nagyobb kapacitású tárolókat is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45120) Met válasza Elemental (#45113) üzenetére


Met
nagyúr

Ugyan olyan jogok vannak rajta mint a letöltések könyvtáron.
Megnyitom a torrent file-t, kiválasztom a könyvtárat, elindul, megjelennek a peer-ek és leáll Permission denied (/share/Filmek/Iron.Man.3.2013.720p.BluRay.DTS.x264.HuN-TRiNiTY/iron.man.3.720p-trinity.mkv)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45121) jaroslav válasza Borisz76 (#45119) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Szevasz!

Köszi a visszajelzést!

Én voltam a figyelmetlen...

Természetesen "TB"-ra gondoltam.

Köszi az információt!

Üdv!

Jaroslav

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#45122) Elemental válasza Met (#45120) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem ugyanez volt, adtam jogot, és azóta tudok letölteni oda.

(#45123) gyugyo79 válasza heroldbalu (#45116) üzenetére


gyugyo79
addikt

Amikor jól működik akkor felülről haladva nézi a szabályokat és ha van illeszkedés akkor az végrehajtódik.

Feltételezve, hogy nincs DMZ -be a NAS a routeren tehát csak a beállított portok jutnak el rá:
1.: All All 192.168.x.1 255.255.255.0 Alow -> Mivel ez a belső hálózatod itt mehet minden. Ha használsz VPN -nt akkor az ott használt IP cím tartományra is csinálj ilyet.
2.: All All Hungary Alow -> Magyarországról enged mindent.
3.: All All All Deny -> Amire nincs egyezés azt eldobja.

----------------------------
Webes felületen lokális IP címről IP alapján meghívva elvileg a DSM felület elérhető (nem tilt ki) de ez megint lehet, hogy már nem így van. Régen ez így volt, hogy hülye biztos legyen.
De fent írtakat egy virtuális gépen lepróbáltam és ott jól működött (mert én routeren / tűzfalon intézem ezeket )...

Azt tudd, hogy így sok minden nem fog menni pld LE frissítés vagyis kulcs kérés se. Vagy ha torrentezel akkor a külföldiek elérése (ők téged), meg kb minden olyan szolgáltatásé aminek a szervere EU területen van vagy még rosszabb esetbe USA stb. de azokat a portokat be kell a 2-3 közé rakni az adott országokkal amikből engedni szeretnéd vagy all -al .

[ Szerkesztve ]

(#45124) gg72 válasza gg72 (#45117) üzenetére


gg72
veterán

Erre valaki? :F
Annyi előrelépés van azóta, hogy belső hálózatról elérhető a DSM és a megosztott mappák is, de a netre kifelé semmi kapcsolat sincs, ill. befelé sem...

(#45125) gyugyo79 válasza gg72 (#45117) üzenetére


gyugyo79
addikt

Emlékezz vissza adtál e meg fix IP címet neki. Ha igen akkor állítsd be a géped arra a tartományra és állítsd át az újra ha DHCP -n volt akkor a Synology Assistant -al nézd meg vagy a routerbe, hogy mi lett a címe és lépj be rá a lokális ip címén át. A SA ha nem emlékszel a az IP címére és másik ip tartományba van is lehet megtalálja.

A UPC -s fórumba nézz utána szerintem alapból IPv6- ot adnak és kérni kell az IPv4-et amire utána be tudsz állítani port átirányítást.

[ Szerkesztve ]

(#45126) Dello79 válasza heroldbalu (#45116) üzenetére


Dello79
aktív tag

Pl. a modem után egyből a NAS van nálad a hálózatban ?! Mert ha van routered akkor én nem biznam a tűzfal szabályokat a NAS -ra én azon pl.semmit nem állítottam mivel router mögött van a NAS .

(#45127) gg72 válasza gyugyo79 (#45125) üzenetére


gg72
veterán

Kösz rákérdezek ott is.

(#45128) nimfas


nimfas
addikt

Annak fényében, hogy tegnap IS csinált olyat a 218play hogy se böngészőből, se samba, ftp,transmission nem volt elérhető. Hiába nyomtam az előlapi gombot meg, villogott, de 15 perc után sem állt le a nas.... Táp kábel ki, majd be, azóta újra üzemel... Ma jött egy "összesítés" hdd hiba lenne esetleg? 2db 4TB WD Purple van benne.

"Kedves Felhasználó!

Az alábbiakban találja Synology218 eszközére vonatkozó havi lemezállapot-jelentést. Az egyes lemezek állapotát a Tároláskezelő > HDD/SSD > Állapot információk menüpontban is megtekintheti.

Csak a problémás lemezek jelennek meg.

Lemez 1
S.M.A.R.T. állapot: Normál
Lemez-újracsatlakozások száma: 171
Hibás szektorok száma: 0
Lemez-újraazonosítások száma: 0

Üdvözlettel:
Synology DiskStation"

(#45129) Elemental válasza Met (#45120) üzenetére


Elemental
addikt

sc-download csoportnak van engedélye az adott megosztott mappában?

(#45130) Borisz76 válasza nimfas (#45128) üzenetére


Borisz76
veterán

Kapcsold ki NAS-t.
A lemezeket mozgasd meg - ki és be - mert az újracsatlakozás kontakt hibára utal.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#45131) lewisfm


lewisfm
aktív tag

Sziasztok!

Synology Video Station jogosultsági kérdésben kérek segtséget.

Kölönböző mappákba vannak szervezve a filmek, sorozatok.
Vannak a default mappák és lehet flvenni újakat is.

Nekem arra kellene megoldás, hogy mind a default, mind a hozzáadott mappákhoz tudjak jogosultságot megadni, azaz az egyes mappáknál tudjam szabályozni azt, hogy egy user láthatja-e a mappát (és a a tartalmát), vagy sem.

Magyarul a gyerekekeim csak a meséket lássák, a többi filmet ne.

A fájl rendszer szintű jogosultság állítás nem segített.

Előre is köszi,
LewisFM

(#45132) gyugyo79 válasza lewisfm (#45131) üzenetére


gyugyo79
addikt

A szülői felügyelet nem működik ? (sose próbáltam) Most ahogy néztem csak max az az út járható.
Az a tippem, hogy a DS Video az ilyenkor már a rendszer DS Video felhasználójával fér hozzá a könyvtárakhoz ezért mi állíthatunk ilyen szinten bármit. Ami szerintem se jó! Esetleg írja Synologynak

(#45133) lewisfm válasza gyugyo79 (#45132) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Ténylegesen nem próbáltam meg a szülői felügyeletet, azonban felületes szemlélődés alapján zavaros.

Ezek szerint kénytelen leszek ezen az úton elindulni, kiismerni.

Azért köszi (:

(#45134) Madwe válasza gyugyo79 (#45132) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ds video nem syno user alapú? ha jól emlékszem az, azaz ha egy adott userrel hitelesít a ds videoban, akkor csak azokat a mappákat látja, amikhez joga van.

Azonban ha pl dlna-val kapcsolódik mondjuk régi tévéről, ott tudtommal konkrétan megoldhatatlan a kérdés, mert az semmiféle jogosultságot nem néz :(

(#45135) Dolphine


Dolphine
addikt

Mesterek.
Erre valaki? :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#45136) Madwe válasza Dolphine (#45135) üzenetére


Madwe
nagyúr

A webes felületet újratölti a nas. ha távolról teszed ezt, akkor igen, elötte érdemes a portot már kinyitni :D

(#45137) Dolphine válasza Madwe (#45136) üzenetére


Dolphine
addikt

Webes felületen gondoltam, belső hálón :)
Gondolom azért itt sem árt majd kinyitni az adott portot. :)
A felületen kívül még DS-t használom. Annak is érdemes átírni a portját?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#45138) gyugyo79 válasza Madwe (#45134) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez tuti így volt meg szerintem így is kéne lennie de kipróbáltam mielőtt beírtam volna, hogy nálam jó (nálam is rossz most pedig emlékszek, hogy úgy működött ahogy te is írod). Vagyis úgy működik nálam is most, ahogy írta lewisfm.

A szülői felügyelet az is olyan felemás. Mert az a része jó, hogy nem lehet csak pin megadása után lejátszani amire nincs engedély, és az engedély elég jól beállítható DE leírást meg mindent mutat (háttérkép stb) mindenhez ami gyerekek esetén ezért még mindig lehet necces.

[ Szerkesztve ]

(#45139) lewisfm válasza Madwe (#45134) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Szia!

Tegnap próbáltam a videó mappákat korlátozni egyes user-ek elől, de a DS Video / Video Station figyelmen kívül hagyta.

(#45140) gyugyo79 válasza lewisfm (#45139) üzenetére


gyugyo79
addikt

A legtöbbet most így tudod kihozni: beállítod a szülői felügyeletet. Belépsz a gyerekek felhasználójával és a mappa láthatóságnál kiveszed a többi mappát csak a meséket hagyod.
Nyilván vissza tudják kapcsolni ha megtalálják, hogy lehet de utána még véd a szülői felügyelet.

[ Szerkesztve ]

(#45141) freelanced


freelanced
addikt

Üdv! Otthoni felhasználásra keresek egy NASt. Egyszerűen elegem lett / nem bízok meg az elérhető felhőszolgáltatókban ( GoogleDrive, OneDrive és társai). Ezért szeretnék egy sajátot készíteni.

Szóval a felhasználás első körben adatok tárolása és távoli elérése lenne, okostelefonról, laptopról.

Második körben a TV-n tervezek videofájlokat lejátszani, illetve majd egy hálózati zenelejátszót beszerezve a hangrendszeren zenét.

Ami még fontos információ lehet, hogy nagyjából csak én használnám, illetve maximum még pár ember, de 5-nél nem több.

Viszont szeretnék egy biztonságos, megbízható, stabil rendszert kialakítani.

Elsősorban a NextCloudot terveztem használni, de ha van jobb ajánlatotok örömmel meghallgatom.

A kérdés, hogy ehhez szükség van-e Dockerre, és ha igen miért.

Összefoglalva, tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy melyik modellt lenne érdemes választanom, illetve ha csinált már ilyet valaki akkor mik a tapasztalatai a dologgal.

Jelenleg lenne egy felesleges WD Black merevlemezem bele, kérdés, hogy érdemes-e ezt használni, vagy inkább vásároljak más modellt.

Köszönöm előre is ! :R :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#45142) lewisfm válasza gyugyo79 (#45140) üzenetére


lewisfm
aktív tag

ez király megoldás :)

(#45143) Doky1988


Doky1988
senior tag

Üdv!

Egy nem egyszerű problémám volna! A napokban kiírta az alábbiakat a DS218Play -em:

Viszont átraktam PC-be a vinyót, itt meg tökéletesnek írja HD Sentinel...

Erre ki mit mond? :) Ötletem nincs már, próbáltam azt, hogy gépen letöröltem a partíciókat és újraformáztam a vinyót, de semmi értelme, ugyanez..

DokY | www.zsolti.hu

(#45144) Met válasza Elemental (#45129) üzenetére


Met
nagyúr

Ugyan azok a hozzáférési beállítások minden megosztott mappán.
Már próbáltam azt is hogy külön megosztom pl. a Filmek mappát hogy oda töltse.
Viszont, az megoldható hogy a letöltéskor a könyvtár neve az legyen amit én megadok? Sorozatnál az évad könyvtárak miatt. Mert ha nem akkor mindegy, marad így.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45145) Mezga Aladár válasza Doky1988 (#45143) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hd sentinelben futtass egy rövid majd egy hosszú öntesztet. Ha nem fut le akkor egy teljes felület inicializálást.
Sk véleményem az, hogy ez egy öreg meghajtó cserélni kellene.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#45146) Elemental válasza Met (#45144) üzenetére


Elemental
addikt

Arra gondolsz, hogy a tm hozza létre azt a könyvtárat, ahova letöltenél? Vagy már meglévő könyvtárba töltsön?

(#45147) Doky1988 válasza Mezga Aladár (#45145) üzenetére


Doky1988
senior tag

Rendben, akkor ezt teszem majd!

DokY | www.zsolti.hu

(#45148) Met válasza Elemental (#45146) üzenetére


Met
nagyúr

Meglévő könyvtárba (vagy abba amit én adok meg a letöltés előtt) mert ugye általában a letöltéskor létrehoz egy könyvtárat is.
Az meg úgy nem jó ha kiválasztom a sorozatnév\évad\Season 01 könyvtárat és azon belül létrehoz egy könyvtárat amit a release készítője megálmodott. A Season 01-be már csak a fileokat kellene hogy letöltse.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#45149) gyugyo79 válasza freelanced (#45141) üzenetére


gyugyo79
addikt

A TV-n tervezek filmeket lejátszani részen kívül bármelyik most kapható model jó neked. Ahogy nő az áruk csökken a kompromisszum amit esetleg amikor másra is akarod használni meg kell esetleg hozni.
Dockere nincs szükséged ezekhez (a filmekhez se).

A TV-re tervezek részt érdemesebb nem NAS oldalról megközelíteni. Venni kell egy jó lejátszót és akkor mindegy milyen a NAS ...
Persze elég lehet egy NAS is ha az igényeid és a TV tudása találkozik de még 918+/718+ porcija is kevés bizonyos tartalmakhoz ha azt át kell alakítani a lejátszóhoz mert az nem kezeli.

NextCloud az szerintem nincs egyszerűen telepíthető (kész csomag). Nem tudom mennyire értesz hozzá ...
Viszont a Synologynak van saját alkalmazása.

(#45150) freelanced válasza gyugyo79 (#45149) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm. Utánanézek akkor a lehetőségeknek. Az a baj nekem biztonsági szempontból kimondottan a Nextcloudot ajánlották ezért is szerettem volna azt. És valahol azt olvastam, hogy Dockerrel egyszerű megcsinálni a NextCloudot. De akkor mire jó a Docker? Vagy akkor hogy működik ez a NextCloud?

Illetve van egy modell esetleg amit általánosan ajánlanál? Vagy milyen kompromisszumokkal kell szembenézni mondjuk egy alap modellnél? Mivel nyerek többet a drága daraboknál?

Nagyon köszönöm a válaszod!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.