Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36028) #29810560 válasza #72042496 (#36026) üzenetére


#29810560
törölt tag

"...de ma reggel olvastam, hogy nem tudja szabályosan leállítani a NAS-t ha egy hosszan tartó áramszünet miatt esetleg szükség van rá."

Ez így, ebben a formában nem igaz. :(

Nem állítja le/kapcsolja ki a NAS-t a szó klasszikus értelmében, ha elmegy az áram - ezt majd megteszi az, hogy végleg kifogy belőle a szufla - de, biztonsági üzemmódba helyezi (pl. leválasztja a köteteket).

1. Lásd fentebb!

2. Az hogy valami nincs a kompatibilitási listán, az még nem jelent semmit. Nekem is EATON 3S 700 van. Ez sincs rajta, de kiválóan működik, már több mint egy éve.

3. Sokan panaszkodtak már, hogy az UPS-en átvitt UTP kábelen lassabb az adatátvitel. Nekem sincs átvezetve.

Szerk.: Látom szembesítettél a saját hozzászólásommal, de legalább következetes vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.