Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35409) olajbogyo válasza Doky1988 (#35380) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Ha érdekel egy 3 napja DS118-as tulaj véleménye(ez vónék én), akkor megosztom veled e pár nap tapasztalatát. Igaz semmiféle össz. alapom nincs, mivel eddig semmilyen NAS nem volt a tulajdonomban, de a konkrét kérdésedre a válaszom az, hogy a TV állvány egy üveges ajtóval zárt polcán csücsül a kicsike, és én nem hallom egyáltalán. Tegnap éjjel mivel már 5X nél járva a záróizmok nem túl acélosak, ki kellett mennem a "fajansz edényt" megvizslatni. Nos, eszembe jutott, a nas, és beszaladtam a nappaliba meghallgatni.......hát nagyon fülelni kell, hogy valamit érzékeljek belőle, bár igaz, ebben a korban lehet már nem csak a záróizmok sorvadnak el. Néha egy pici, de tényleg nagyon pici vinyócicergést azért felleltem, de ez már szinte észrevehetetlen. Nappal nem hallani semmit sem, nyugodtan aludnék mellette is, főként úgy, hogy a ledeket is le lehet kapcsolni. Amikor másolsz rá azért akkor hallható a vinyó, de az sem vészes.
Hát, ennyi kb.....

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.