Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28020) gyugyo79 válasza Gupf (#28008) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nem tudom mennyire értesz hozzá de ezek a synoindex kapcsolók vannak:

Add: synoindex -a filename
Delete: synoindex -d filename
Add folder: synoindex -A folder
Delete folder: synoindex -D folder
Rename/move file/folder: synoindex -N newfullpath oldfullpath
Update Photo Images: synoindex -U photo
Get from DB: synoindex -g filename -t [video|music|photo|playlist]
Re-index : synoindex -R [video|music|photo|playlist|all]

De azért 100% nincs ám leírva pontosan, hogy működik (vagy én nem kerestem elégé és nem találtam meg). Szóval a re index lehet nem kezeli valamit jól gyorsan rákeresve volt olyan, hogy írták hogy az áthelyezett mappáknál törölni és újra hozzá kellet adni az adott mappát, hogy működjön.

"ha az újraindexelést arra a könyvtárra állítom csak be, akkor is jelentkezik a hiba"
ezt így csináltad ? (ha nem akkor tegyél egy próbát)
synoindex -R /volume1/transmisson_letölsimappad_helye

Vagy és esetleg kérdezd meg a Synology-t mi is a megoldás.
Mert én úgy tudom csak csaját alkalmazásikon meg SMB,FTP meg hasonlókon át megy a synoindex, de pld ssh-n történő másoláskor sem, de gondolom nem egy irreleváns elvárás amit szeretnél akár írhatnak megoldást is rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.