Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22639) csipuka válasza biker (#22637) üzenetére


csipuka
senior tag

Igen.
Nekem fagyogatott a NAS, es leveleztem a support-al:
I would advise that you do a DSM re-installation. I have provided the directions for performing a re-installation below. Keep in mind your operating system partition and data partition are separate so your data should remain untouched. Also performing a DSM reset will reset your network/package configurations back to default as well as change the default admin user account password to blank.
Also please be aware you can backup the DSM configuration by navigating to "DSM> Control Panel> Update & Restore> Configuration Backup". This will backup User, Group, Shared Folder, Workgroup, Domain, LDAP, Windows File Service, Mac File Service, NFS, FTP, Network Backup, WebDAV, Web Services, SNMP, User Home, Password Settings, Task Scheduler and Disk Usage Report settings.

DSM OS Reset (Section 3): https://www.synology.com/en-us/knowledgebase/tutorials/493#t3

1 hettel a 6.0 elott ujra install-altam az OS-t, es azota nem fagyott. A backup megkonnyitette a dolgom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.