Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22280) molnartibor válasza Narris (#22275) üzenetére


molnartibor
tag

Kis segítség: a Plex alatt azért akad a filmed feliratnál mert ráégeti a feliratot a plex a képre! hiába fogsz venni 216playt nem leszel vele előrébb mert a plex nem használja a play nasokban a hw encodert szóval mindent cpu erőből akar megoldani ami nem megy! Nekem 214play van a plex a 720p-t még éppen áttolja akadás nélkül rajta de a többit már nem! Van még egy trükk a plexnél, mégpedig hogy a lejátszóban a a beállításoknál van egy olyan hogy H264 Maximum level na ezzel lehet trükközni hogy feljebb rakod (tök mindegy hogy mit ajánl) és akkor áttolja directplay-ként a filmeket! Esetleg beállíthatod azt is hogy external playert használjon akkor ha jól tudom direct play-en tol át mindent viszont így nem fogja megjegyezni hogy hol hagytad abba az adott filmet/epizódot! Én DLNA eszközökhöz a serviio-t ajánlanám (használja a hw encodert a NAS-ban) egy play nassal mert 2db tvre kitolta egyszerre az 1080p-s anyagot úgy hogy egyiknek kellett AVCHD-be kódolnia mert a régi Sony tv-m csak azt eszi meg! Remélem tudtam segíteni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.