Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20042) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Sokat olvastam ezt a topikot de sok mindenre nem kaptam valaszt. Vagy nem kerestem eleg jol:)
Ezert kerdezek nehanyat ha nem gond:)

Synology NAS vasarlasan gondolkozom, viszont nem tudom melyik lenne megfelelo szamomra?

Nem akarok torrentezni rajta vagy hd filmeket nezni..

-Biztonsagi mentesre hasznalnam
-Kepek rendszerezesere( hogy ne minden eszkozon legyen es a vegen kaosz :) )
-Sajat felhonek is hasznalnam (Ez mennyire biztonsagos amugy? dokumentumok es kepek miatt is plusz mobilon is hasznalnam)
-Tervezek venni kamerakat is amit azon keresztul felugyelnek
-VPN

Ar miatt a DS215j-re esett a voks elsore, de fogalmam sins hogy ez jo lesz e nekem? Kamerak miatt is kerdezem hogy birni fogja e ugy hogy kozben a tobbi feladatokat is elvegzi gond nelkul?

Leirasban van egy olyan hogy "Maximális megosztott mappa szinkronizálási feladat : 2 " Ez pontosan mit jelent? Milyen korlat ez? Nem ertem mit korlatoz pontosan es hogy ez a szam mennyire rossz ram nezve..

Illetve ezt sem ertem teljesen : "Maximális IP kameraszám (licencek szükségesek) 10 (beleértve: 2 szabad licenc)" Ez mit jelent? Ehhez a gephez ketto kamerat tudok kotni es ha tobbet akarok akkor extrat kell fizetni?

Koszonom :)

Szerk, mert lemaradt
Softver frissites, ha jon uj rendszer vagy barmi azt meg fogja kapni ez a fajta nas? egy ido utan lelassul a rendszer emiatT?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.