Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17002) Tido válasza azka79 (#16999) üzenetére


Tido
aktív tag

Köszi, így meglett nekem is. Pedig tegnap két NASon néztem át, de eddig nálam más útvonalon is megvolt. Legalábbis én külső eszközök résznél használtam emlékeim szerint. :B Mondjuk régin be van állítva automatára, újnál érdekes, hogy leellenőrizzem a lemezt.

Most nézem, ha lemezen talált 979 hibás szektort, akkor kezdjek el másik lemez után nézni? 2010es lemez, WD Green, eddig is csak archiválásra volt használva 3510 üzemórával.

Jah és csak pár nap múlva fog bekerülni második lemez a RAID1hez. Nem tudom, hogy így fel fogja építeni?

[ Szerkesztve ]

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.