Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16007) zozy84 válasza Patice (#15985) üzenetére


zozy84
senior tag

Még mindig nem jó.
Haverom áthozta a laptopját. Az ő beállításai alapján átnéztük az enyémet hát ha elnyomkodtam valamit. Nem lett jó. Majd hoztunk új routert. Azzal sem lett jó. Majd elvitte hozzá. Ott sem lett jó. 3x lett már újra telepítve az elejétől de még mindig nem jó. Meg csinálta úgy nála mint ha az övé lenne. Ugyan úgy. Az enyém úgy sem jó. Ugyan azokkal a routerbeállításokkal sem lett jó. Vissza dugta a saját DS211j-jét azzal rögtön jó volt. Tehát nem a router a hiba. Akkor meg MIII???? :F :F :F :W :W :W :W :W
Főként azért vettem meg ezt mert nem akarok "programozgatni" meg "szöszmötölni" vele mert a Synology "konyhakész" és napra kész, stb. A kölcsön kapott "gagyi" kb 1/5 ennyibe kerülő D-Link gond nélkül ment. :F :F :((( :(((

Holnap elviszem a szervizes haveromnak. Ha nem tudja ő sem megcsinálni .... akkor nem tudom.
2 Synology tulaj haverom is már feladta. (persze eddig naponta hallgattam, hogy csak a Syno :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.