Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) ggg666 válasza Sesy (#12448) üzenetére


ggg666
őstag

És a fullos digi netet szerinted ki tudja teljesen használni a nas?

"DIGINet 1000:

Intel i7 processzor (4 magos) 2,2GHz, vagy ezzel egyenértékű
RAM: 8GB SSD meghajtó Gigabites hálózati kártya
Windows 7, Linux, MacOS Gigabites router (opcionális)"

(#12452) ggg666 válasza Multibit (#12450) üzenetére


ggg666
őstag

Nekem ds214Play van és az összehasonlításban hiányzik a Hardveres titkosító motor.
Viszont mikor vettem és az ismertetőben is azt írja, hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#12453) stomi76


stomi76
tag

Miért van az, hogy ha az indexált mappán belül egy új könyvtárba egyszerre több filmet is bemásolok akkor azokat DLNA-n keresztül nem lehet látni?
Ezeket a könyvtárakat elvileg figyeli a NAS és ha változást észlel azt magától kellen indexálnia.....

(#12454) Sesy válasza ggg666 (#12451) üzenetére


Sesy
aktív tag

nem tudom, nem értek hozzá... ezért jöttem ide, hogy tanácsot kérjek, mert hálózati ügyekben a tapasztalatom nulla :( sajnos

tudom mit szeretnék, de nem tudom, hogy mivel tudom megoldani hosszútávra, a megfelelő sebességgel, és megfelelő ár/érték arányon...

nem kell, hogy a legolcsóbb megoldás legyen, csak működjön megfelelően, és ha felesleges, akkor ne kerüljön kétszer annyiba (ds213j vs. ds214+)

Born stupid... Try again!

(#12455) gbors válasza Doky586 (#12447) üzenetére


gbors
nagyúr

én is ezt javaslom első körben, ha elég egy nagyobb pendrive. egy normális 16GB-os már sebességben gyorsabb, mint amit a router kiköhög magából.

ill. az USB-s HDD-k típustól függően képesek standby-ba tenni magukat a hosttól függetlenül is - nekem kettő van (ill. volt, most már csak egy), mindkettő képes (volt) rá.

ha mégis NAS: a 115J tudja hibernálni a külső lemezeket is, de csak ha a lemezek is partnerek ebben. természetesen a rádugott USB-s drive-ot ugyanúgy meg tudja osztani.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12456) sony1111


sony1111
csendes tag

Sziasztok
Nekem van egy problémám egy DS214se Nas-al. Beállítottam az OpenVPN szervert a nason, csatlakoztam rá, el is érem a 10.8.0.1, de nem tudok rá kívülről csatlakozni SMB-vel(belső hálózaton működik). Megjelenik a gépen a bejelentkezési ablak, beírom a felhasználónevet, jelszót, tölt és utána megint megjelenik a bejelentkezési ablak. Ezzel mit lehet csinálni? :F

(#12457) person válasza Doky586 (#12447) üzenetére


person
senior tag

Ha az 1TB-os SSD beleférne a költségvetésbe akkor nem itt értetlenkednék. :)
Pednrive ebbe is volt de minimum 1 vagy 2 HDD-t kellene kezelnie, és a távoli elérés normális sebességgel sem utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#12458) Sesy válasza Multibit (#12450) üzenetére


Sesy
aktív tag

köszi, ezt én is megtaláltam, meg is néztem, de mivel nem értek hozzá, nincsen tapasztalatom benne, nem sokat mond, hogy mekkora különbség van a processzorok között, és ez mit is jelent a valóságban teljesítményben (az egy mag vs. két mag az meg van :D) mitől lesz nekem jobb az egyik vagy a másik...

vagy pl. mit jelent:
- Felhasználói fiókok maximális száma
- Maximális megosztott mappa szinkronizálási feladat
- Maximális konkurens CIFS/AFP/FTP kapcsola
- Syslog események másodpercenként
- CS Maximális egyidejű fájlátvitel
- DS Konkurens letöltési feladatok maximális száma
- Time backup Maximális feladatszám

ezeknek mi a gyakorlati jelentősége, mitől kevesebb az egyik mint a másik...

bocsi, hogy ilyen "hülyeségeket" kérdezek, de teljesen más szakterületen utazom :D viszont szeretem tudni, hogy mit veszek és miért... viszont ezt jobb itt megkérdezni, mint attól az eladótól, aki el akar adni :D

az nagyjából lejött, hogy a ds213j felejtős :D

Born stupid... Try again!

(#12459) stomi76


stomi76
tag

Én a 214 és 214play között vacilláltam, végül a 214-et vettem ami 20 ezerrel volt olcsóbb. Így a kiszemelt medfia lejàtszóhoz már csak 25 ezret kell hozzátenni😀

(#12460) Sesy válasza stomi76 (#12459) üzenetére


Sesy
aktív tag

ok, de miben tud többet (nem hardveri oldalon, mert azt látom) a 214play a 214-nél
én ha nem muszáj, akkor nem akarok media playert venni, hanem megoldanám egyben... erre a 214 sehogyan sem alkalmas?

Born stupid... Try again!

(#12461) stomi76 válasza Sesy (#12460) üzenetére


stomi76
tag

Média playernek egyik synology nas sem jó. A filmeket jelenleg egy LG tv-én keresztül DLNA-val játszom le, kiszolgál még egy tabletet, 2 telefont és egy pc-ét is.

Egyébként nekem vásárláskór azt mondták, hogy otthoni normál használatra már a legolcsóbb nas is megfelel, a 214play csak abban az esetben kell ha a videókat transzkódolni is kell, így választva az arany középutat maradtam a 214-nél.

(#12462) Elemental válasza TheProb (#12439) üzenetére


Elemental
addikt

Na ugye? :)
Nálam csinál hülyeségeket a tm, de ebben talán igazam volt.
Azzal függhet össze, hogy a tm-ben sok torrent inaktív, gondolom, amikor nem seedel. A ds pedig folyamatosan aktív.

(#12463) Sesy válasza stomi76 (#12461) üzenetére


Sesy
aktív tag

nekem a következő lenne rajta:

otthoni használatnál: 1 pc, 1 laptop 2 tablet 2 telefon illetve dlna-n egy samsung tv
képek videók dokumentumok stb... (szokásos otthoni dolgok)

mivel a céges dolgaimat is rá akarom pakolni ki kell(ene) szolgálnia még 2 pc-t és 3 db laptopot is... ezek mind az irodából (vagy bárhonnan) csatlakoznának rá...

otthon futtatok pár torrentet, nem 100-as nagyságrendben, tehát nem árt ha az is megy rajta

azt szeretném, ha lenne egy pár mappa, amit meg tudok osztani a kollégákkal, hogy mindenki a legfrissebb adatokkal (és ugyan azokkal az adatokkal) tudjon dolgozni... az csak hab lenne a tortán, ha azt is meg lehetne oldani valahogy, hogy lehessen használni a nas-t BIM szerverként ArchiCad18 alatt (ezt lehet szerintetek?)

Born stupid... Try again!

(#12464) TheProb válasza Elemental (#12462) üzenetére


TheProb
veterán

ez mind beállítás kérdése, hogy mi inaktív és mi nem. Továbbá TM-et azért szeretem, mert marha user barát a gui-nak köszönhetően. Hozzáadom a t. file-t kiválasztom a listából hogy hova akarom menteni, ha kell kijelölöm ami kell és csókolom. DS-nél ha nem az alap helyre akarok letöltetni valamit az összes file-al ami a t.file-ban szerepel akkor be kell lépni és 5 perc mire hozzáadok vmit...

+amit írtam, hogy tized annyit tölt fel, mint a TM

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#12465) Elemental válasza TheProb (#12464) üzenetére


Elemental
addikt

Én éppen ezért csinálom, hogy a ds-ben be van lőve a seed, arra rá sem nézek, és a tm-mel töltöm, ami kell. Van hogy többször ugyanazt, mert valamiért eltűnik a letöltött adat :)

(#12466) TheProb válasza Elemental (#12465) üzenetére


TheProb
veterán

ez mind szép és jó, de seed-hez is addolni kell a torrenteket

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#12467) Elemental válasza TheProb (#12466) üzenetére


Elemental
addikt

Gondolom egyszer rá tudsz szánni pár percet.

(#12468) beresb


beresb
csendes tag

Sziasztok!

Próbálkoztam de nem sikerült összehoznom a következő dolgot. Segítséget, ötletet szeretnék kérni.
DS213j
1db 1TB HDD
1db 3TB HDD

Lehet-e olyat csinálni, hogy a 3tb-ból lecsippenteni 1tb-ot így az 1tb-os hdd raid 1ben mehetne erre és a maradék 2 tb-ot pedig használnám egyéb nem fontos adatok tárolására?

Köszi, :)

(#12469) TheProb válasza Elemental (#12467) üzenetére


TheProb
veterán

eggyel lentebb írtam le mi a bajom vele, sok torrentnél igen csak idegörlő

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#12470) Mezga Aladár válasza beresb (#12468) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nem.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#12471) stomi76 válasza Sesy (#12463) üzenetére


stomi76
tag

erre a 214 is elég böven....

(#12472) Elemental válasza TheProb (#12469) üzenetére


Elemental
addikt

Azért remélem nincs harag, hogy leírtam ami nekem bevált :)
Még egy utolsó gondolat. Olyanokat töltök le a ds-sel, amit seedben akarok tartani. Kiválasztom a letöltés mappát, majd mikor lejött, törlöm a letöltött adatot, csak a kliensben hagyom meg. A ds előnye, hogy nem kell őrizgetni a letölt cuccot, törölheted a célmappából, mert más helyen is elmenti magának. Szóval letöltöm, és kitörlöm, és megy a seed. Ez jelen esetben 12 torrent, kb 400g adatmennyiség. A feltöltés erősen korlátozva, a peerszám is lehúzva, hogy fölöslegesen ne terhelje a nast. Ezzel lazán elit vagyok a magon.

(#12473) allein


allein
addikt

Jó reggelt. Az mitől lehet, hogy ugyanazokkal az adatokkal sikerül belépnem ds file és ds download applikációba és a ds audioba nem tudok belépni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12474) Patice válasza allein (#12473) üzenetére


Patice
Topikgazda

Az adott user-nek nincs engedélyezve a DS Audio? Vezérlőpult --> Alkalmazásengedélyekben nézz szét.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12475) TheProb válasza Elemental (#12472) üzenetére


TheProb
veterán

hm érdekes, nálam korlátozva sincs egyik kliens sem.. Van 1 csomó film DS-ben is, TM-ben is ami a top leecher listán van és nem igen látom az eredményét. Természetesen ez nem hugyozóverseny a részemről, hogy minél jobb legyen a helyezésem, csak szimplán nem értem a dolgot. Mikor uttorrentről mentek a dolgok laptopról akkor voltam 3-5ezredik kb, most meg 32k jobb esetben

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#12476) zharkanyi


zharkanyi
tag

Köszönöm a korábbi segítségeket. Most minden működik úgy, ahogy kell.

Két újabb kérdésem lenne:

1. Hogyan tudok Androidos telefonomról valami automatikus mentést csinálni a NAS-ra? Természetesen a mobilnetet nem kellene, hogy fogyassza. Csak wifin kellene mennie, de elég az is, ha csak házon belül működik.

2. NAS-ra kötött USB-s winchesterre adott mappák automatikus mentése (csak változások) hogyan a legegyszerűbb? Elég ha naponta/hetente futna. Bár itt felmerül bennem, hogy túlzásokba esek, hisz az USB-s kis winchester feleslegesen lenne folyamatosan pörgetve.

(#12477) allein válasza Patice (#12474) üzenetére


allein
addikt

Nézelődöm :U

Sikertelen bejelentkezés, ellenőrizzem, hogy a diskstation ip-címe helyes-e. Ha nem lenne helyes akkor nem tudnék belépni sem ds file és sem ds download applikációkba.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12478) Patice válasza zharkanyi (#12476) üzenetére


Patice
Topikgazda

1. Passz. Cloud Station-t próbáltam Androidon. Gyenge telefont szépen belassította az adatszinkronizáció + nem is tudta rendesen elvégezni a szinkronizációt. Inkább azt javasolnám, hogy mentsd le gépre néha az adatokat róla vagy csakis a Synology-n tárolj adatokat és a mobil alkalmazásokkal érd el.

2. Én létrehoztam egy automatikus mentés/backup feladatot, ami az USB-n lógó külső vinyóra ment naponta. A rack, amiben van a 2TB-os vinyó sajnos nem kapcsol ki/be automatikusan, így sajnos kézzel végzem ezt el. 2,5-es vinyók esetében és néhány jobb 3,5-es rack esetében az elektronika képes magától is lekapcsolni, vagy parkolóra tenni a vinyót. Ezt ki tudod próbálni, hogy az eszközeid tudják-e. Ha mondjuk csak hetente kell a mentés, akkor kézzel is indítható a feladat, amit korábban beállítottál és nem kell minden alkalommal bejelölgetni, hogy mit mentsen. A feladatban beállítható, hogy hány változatot tároljon. Ez lehet akár 1 is, azaz mindig csak a legfrissebb verzió lesz meg mindenből. Első alkalommal tarhat sokáig a mentés, amíg tényleg átmásolja az adatokat. Utána már csak a változásokat követi.

(#12477) allein:

Szerintem még mindig jogosultsági probléma. Keresd meg a Felhasználók között azt a usert, amivel be akarsz lépni. Katt --> Szerkeszt --> Alkalmazásengedélyek (az egyik lapfül lesz az). DSM 5.1-ben.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12479) allein válasza Patice (#12478) üzenetére


allein
addikt

Megvan, minden engedélyezve volt :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12480) Patice válasza allein (#12479) üzenetére


Patice
Topikgazda

Audio Station gondolom telepítve van a NAS-on. :B

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12481) allein válasza Patice (#12480) üzenetére


allein
addikt

Ez jó ötlet volt, feltelepítettem és máris tudok csatlakozni mobilról :D Köszi szépen a segítséget :C
Elvileg kellene látnom mobilról a NAS-on tárolt zenéimet :U
Nézelődöm a NAS-on és átnézem a beállításokat :C

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12482) Patice válasza allein (#12481) üzenetére


Patice
Topikgazda

:)) No comment. De legalább egyszerű volt a megoldás.

ŐŐŐ, akkor most ne is mondjam azt, hogy ha látni is akarod a zenéidet (pl. amik a music könyvtárban vannak), akkor indexeltetni is kell a megfelelő mappát? :DDD

Szerk.:

Éreztem, hogy valamivel még ki kell egészítenem a tudásodat. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12483) allein válasza Patice (#12482) üzenetére


allein
addikt

Akkor várok amíg megcsinálja az indexelést, egyébként engedélyezve volt ez a rész is. Mennyi idő alatt végez a 250 GB zenével?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12484) allein válasza allein (#12483) üzenetére


allein
addikt

ÉS átmásolom a zenéket a music mappába, láss csodát :C Látom mobilon is :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12485) Arolotifar válasza allein (#12483) üzenetére


Arolotifar
őstag

Zenegyűjtő vagy? :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#12486) Patice válasza allein (#12484) üzenetére


Patice
Topikgazda

Pont ennyi idő kellett. :))

(#12485) Arolotifar:

Én a zenegyűjteményemnek /miatt adtam a fejemet egyedi NAS építésre. Van pár tera... :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12487) allein válasza Arolotifar (#12485) üzenetére


allein
addikt

Nem olyan sok az a zene, elfér a vinyón 😀

Amennyiben újabb vinyót szándékozom belerakni a gépbe akkor mi a teendő? Gép kikapcs, vinyó be, utána formázom és máris használhatom?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12488) Arolotifar válasza Patice (#12486) üzenetére


Arolotifar
őstag

Tyűha :Y Na, majd ha be lesz üzemelve a NAS, akkor elkezdek vadászgatni rockzenére :)
Van pár GB, de zenéből soha nem elég :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#12489) Mezga Aladár válasza allein (#12481) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

:W :W :W
Ez azért ........

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#12490) allein válasza Mezga Aladár (#12489) üzenetére


allein
addikt

Kedves Mezga Aladár 😄 Kisujjamból nem @@tom ki :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12491) Patice válasza Mezga Aladár (#12489) üzenetére


Patice
Topikgazda

We need dö 1. hsz....:)

Coming soon....:DD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12492) Mezga Aladár válasza allein (#12490) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Hmmm

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#12493) allein válasza Mezga Aladár (#12492) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen :R Most már tudom. Mert úgy-e könnyebb és kényelmesebb itt kérdezni mint elolvasni az első hozzászólást :D Bevallottam :K

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12494) Süvi


Süvi
őstag

Lesznek még itt gondok :)

(#12495) bszabi8


bszabi8
csendes tag

Előre is elnézést kérek! Nem vagyok nagy fórumozó és hosszú leszek! Ezt a sztorit a "belsős" syno fórumra is feltettem. Plíz segítsetek!
...
Na most már kétségbe estem!
2013. dec. 3-án Rufusznál vásároltam egy 213j-t. 1 évig boldog syno használó voltam, ami mára már elmúlt. Voltam olyan hülye, hogy mindjárt felnyomtam az 5.1-5004-es frissítést ami elcseszte a nasomat! Frissítés után a bejelentkező képernyő után nem ment tovább. Pontosabban ha nem hagyom ott a gépem nem jövök rá, hogy minimum 4 perc kell neki, hogy jöjjön az új biztonsági kérdés az automata frissítésekről. Itt defaultra iszonyú lassan, de beenged. Mindent kikapcsolva kvázi jól megy. A kiválasztott paramétert nem jegyzi meg. (Újra belépve megint kérdezi.) Vezérlő pult, DSM frissítésre ránézve tököl pár percet, majd azt mondja nincs internet kapcsolat; ellenőrizzem a hálózatot. Természetesen minden rendben mint az előző évben eddig mindig, viszont ha valamit átírok - mondjuk fix ip-re átírtam - nem menti a változtatott paramétereket. Nem tölt egyik irányban sem a Download Station sem. A "duplareset"-es megoldást használva újrahúztam. Természetesen előtte mentettem a rendszer paramétereket, amit aztán visszatöltöttem. Sebesség rendbe jött megjegyzi a beállított paramétereket is. Viszont továbbra sem tölt a Download Station, nem tudja ellenőrizni a DSM frissítéseket és a Csomagkezelő sem lát semmit, mivel nem megy ki a netre. Internet persze van. (modem, laptop online) Csekkolom a routert, átrakom a kábelt másik csatlakozóba, tesztelem másik kábellel másik csatlakozón is, semmi. Ekkor már elgurult a gyógyszer! Eleve miért nem lehet régebbi DSM-et visszatölteni??? Nekem jó volna az 5.0-is, csak működjön! Aztán lenyúltam egy újraformázott vinyót a melóból. Nas szétszed, tesztvinyó be. Régebbi DSM megint nem rakható fel! Miért??? Oké telepítem az 5.1-5004-t. Szűz vinyó, új DSM, továbbra sincs Net kapcsolat?!?! Lehet, hogy a csillagok rossz állása miatt az 5.1-re frissítéskor valami elb@ßódott hardveresen, vagy csak én vagyok ennyire átkozott?!?! Egyébként miért nem lehet régi DSM-et újrahúzni??? (ez most már becsípődésem lesz)

Szóval:
- Tudna valaki segíteni, hogy lehetne rendbehozni a nasomat?
- Hogyan lehet régi DSM-et újratelepíteni?
- Csak én vagyok sz¤pó ágon vagy más is?

Segítsetek kérlek!

(#12496) Mezga Aladár válasza bszabi8 (#12495) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Érdekes hiba.
Az nem derült ki számomra, ha egy másik lemezzel újratelepíted, akkor ha nem töltöd vissza a rendszerbeállításokat, hogy viselkedik.

Lehet visszamenni itt egy leírás.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#12497) bszabi8 válasza Mezga Aladár (#12496) üzenetére


bszabi8
csendes tag

Köszönöm a leírást! Örültem volna ha nem kell ilyen szinten "hegeszteni" a nas linuxát! Asszem este meglesz a program. A kemény hangvételért is elnézést mindenkitől, de pár napja forr bennem a düh. Azért szántam rá tavaly a nagyobb összeget a nasra, hogy ne kelljen ilyenekkel játszanom.

Egyébként a hivatalos letöltő oldalukon találtam egy érdekes mappát: criticalupdate

Eddig mérgemben csak a DSM mappát csekkolgattam sűrűn.

(#12498) bszabi8 válasza Mezga Aladár (#12496) üzenetére


bszabi8
csendes tag

:W úgy nem próbáltam! Mindjárt raktam vissza a rendszer beállításaimat...
Na majd ezt is este.

(#12499) Mezga Aladár válasza bszabi8 (#12497) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A critical update nem a meghibásodásokra vonatkozik hanem a biztonsági frissítésekre.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#12500) MrCsiT válasza bszabi8 (#12495) üzenetére


MrCsiT
addikt

Amit én megnéznék, ilyen esetben:

1. a NAS-on a hálózati csatlakozónál látszik-e bármiféle hálózati aktivitás, kis lámpácska villog?
2. helyi hálón a NAS ping-re felel? (ha nem: milyen IP címe is van az eszköznek? Fix IP? Tényleg az, mint eddig? Ha változott: hosts-ban átírtad ? )
3. böngészőben a NAS és az admin felület/belépés elérhető? (ezzel talán meg is vagy, ha jól értem, a belépés működik, csak lassan)

4. NAS-on a tűzfal be van kapcsolva? Mit blokkol, mi van engedélyezve?
5. Routerben a tűzfal blokkol valamit? Port forward, ha volt, most is megvan? Beállítások olyanok, mint eddig?

Ha végig tudod gondolni, hogy eddig milyen útvonalon és engedélyekkel, korlátozásokkal ment a NAS a netre, elvileg rájössz a hiba okára. Az lehet, hogy az update alaphelyzetbe állított valamit, pl. portot, és azt pedig Te nem engeded a netre..

A hiba megoldását mindenképp írd meg, mások okulása végett. :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.