Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) kis.zsolt válasza Bubukain (#31) üzenetére


kis.zsolt
tag

Nekem egyedül a 4K-s fireplace, és akvárium szaggat, de ha auto beállításra teszem, akkor az sem (persze olyankor lemegy SD-re a képminőség).
Direkt figyeltem az RTL-t, mert sokan panaszkodnak rá: semmi hiba, folyamatos stream, legalább 40-45 percig, utána csatornát váltottam.
Sokáig néztem még a Viasat3-at, és ott egyszer volt egy fél mp-es karikázás, majd kb 20 perc múlva egy kis kockázódás, de azt alig lehetett látni.
Végül már nem emlékszem melyik csatornán színsáv jelent meg elég sokáig (a Lucifer közben történt), de ez bizonyára adó oldali hiba volt. Néhány perc múlva ment a film tovább.

A mobiltelefonom wifijét most visszatettem a rendszeremre, ahol 2 UniFi AP is van, és nem csak a stream fogyasztja a netet, hanem a rendszerre pakolt összes kütyü: semmi változás, minden jól megy a sweet.tv-n továbbra is.

Egyetlen dolgot megjegyeznék: nálam auto beállításban minden csatorna SD. Ha kézzel jobb minőségre váltok, akkor nem omlik össze a látott képfolyam. Viszont volt olyan, hogy SD-től rosszabb minőséget dobott, és az már nagyon paszteles, és kásás volt, azt kézzel kellett jobb minőségre állítani.

Így 2 nap intenzív használat után is csak azt tudom mondani: nincs hűségidő, ingyenes próbaidőszak, első fizetős hónap gombokért - nekem ez kell. Ha megunom, akkor keresek másikat.

Ami komplett tévécsatornákat ad:
mindigTV: az ingyenes adóknak több, mint fele prüsszelezik, felejtős, ha pedig előfizetsz, akkor méregdrága, mert tévénként kéri a CI+ kártyát.

TarrTV: van applikációja LG-re, de nem meggyőző - sokat elárul a sufnituningos honlapjuk.

DirectOne: ha nem jön be a Sweet.TV, akkor műholdas DircetOne verziót fogom választani.

Ami a többi stream szolgáltatót illeti (szigorúan szubjektív megítélésem alapján, illetve 1-2 tapasztalatból):
Netflixem már volt: soha többet!
HBO összes verziója, Disney+ : inkább letöltöm "ki-tudja-honnan" a kínálatukat, és Plex médiaszerverrel streamelem a belső hálómon, illetve egy gyerekkori külföldre szakadt barátomnak Wales-be (itt mefordul a szerep, én leszek a szolgáltató).
SkyShowtime: nagyon új, próbáltam regelni, de egyből pénzt kér, azt pedig vakon nem adok.

Bocs, ha túl hosszú voltam. :R

[ Szerkesztve ]

Ne kérdezd: LEGÁLIS!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.