Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mik^


Mik^
tag

Sziasztok!

Remelem a tisztelt informatikus kollegak kozott van par motoros megszallott is. A topicban szereplo geppel kapcsolatban erdekelne velemenyetek. Szerentetek erdemes megvenni? Most mondta vki, hogy 250-es 4 hengeres 4 utemut ne vegyek. Kicsit elbizonytalanitott... Szerintetek?
Koszi!

Mik

(#2) Den válasza Mik^ (#1) üzenetére


Den
veterán

hááát, ezek a gépek 18 000-et forognak, szóval van rá esélyed hogy kifogsz egy széthajtott darabot. Ráadásul ezek japán piacra készült gépek, újonnan nem forgalmazzák európában, szóval az alkatrészellátás sem túl egyszerű. Én elkerülném, hacsak nem tudsz megbizonyosodni, hogy garantáltan jó állapotú.

Ha kis sportgépet akarsz inkább egy 250-es kétütemü sportgépet vegyél, azok egyszerűbbek strapabíróbbak, és mennek mint a rakéta (60-62 lóerősek).
Pl a suzuki rgv250 vagy az aprilia 250-es gépe.

www.simson4t.hu

(#3) Out válasza Mik^ (#1) üzenetére


Out
addikt

Kerdezd meg Norbee__-t o szakertoje a Suzukinak :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#4) Mik^ válasza Den (#2) üzenetére


Mik^
tag

Este megyek megnezni, nem tudom milyen allapotban van. Viszek magammal nagy motorgurut is, majd o megmondja :) Elozo mocim is Suzuki volt, es az alkatreszekkel nem nagyon volt gond, Japanbol is 2 het alatt barmi megjott... Meglassuk.

Mik

(#5) Mik^ válasza Out (#3) üzenetére


Mik^
tag

Ot meg nem kerdeztem :D

(#6) Atrox válasza Mik^ (#1) üzenetére


Atrox
tag

Szerintem 400-as Banditát vegyél. Nem sokkal drágább, erősebb és kevesebbet pörög.

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#7) gstm


gstm
tag

Énis a 400as banditát preferálom, ugyan látom elég régi a topic. Az esetleges jelenlévöktöl kérdezném, hogy tudtok e valami megbízhato boltot, kereskedöt stb. akinél nagyon sok bandit fordul meg?

(#8) mage87


mage87
csendes tag

Sziasztok, érdekelne hogy hasidom felrakásába ill beszerzésébe tudtok e segíteni? Vagy 600 as hasidom felszerelhető rá?

(#9) csoffatt


csoffatt
újonc

sziasztok ! :)
97-es Bandithoz keresek szívó oldal felőli vezérműtengelyt és himbákat
akár bontva, akár komplett blokkot .
sajnos én is ebbe estem bele, hogy nem találok hozzá alkatrészt .
aki tud, kérem, segítsen, mert már sok agysejtem elpusztult !!! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.