Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59451) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nekem is előfordul, hogy ha ülésen tartom a telefont és nem éri a klimatizált levegő, akkor rekt lesz....

ilyen esetekre teljesen jó a Swift italtartó rekesze, ahol éri a szellő és nincs ilyen probléma

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#59452) focvis válasza bigdigit (#59449) üzenetére


focvis
veterán

Városban gond nélkül bírja az én 30 perces ingázásomat, most próbáltam először hosszabb úton, 50-55 percnél adta fel. A telefon nem mai, kb. 4-5 éves, viszont akkori csúcsmodell. 🤷‍♂️ Szerettem volna mellé én is autós qi töltőt, ezek után nem erőltetem.

OFF autóban (VW Golf) használom, ott miután rájöttem, hogy a fejegység AppConnect menüjében ki kell választani az AAWirelesst, flottul ment a telepítés, így maradt minden gyári beállítás. Kinyitom az autót, már látom, hogy bekapcsol a kütyü és sitty-sutty csatlakozik a telefonhoz.
Nemrég vettem egy "Mazdát", ahhoz rendeltem gyári AA/CP modult, hétfőn érkezik, ott kicsit kalandosabb telepítésre számítok. De először a modult kell beépíteni.

[ Szerkesztve ]

(#59453) Kolondrum válasza Qtya123 (#59450) üzenetére


Kolondrum
félisten

Erre még nem létezik díszléc.

(#59454) focvis válasza focvis (#59452) üzenetére


focvis
veterán

Ma végig bírta a kb. 2 óra 20 perces utat a telefon Aawireless-szel, nem melegedett különösebben, ráadásul közben töltöttem is egy órát legalább szivargyújtóról. Annyit tettem, hogy átállítottam az akkukezelést "optimalizált" módra, illetve levettem róla a tokot.

Mondjuk egyszer lefagyasztotta a fejegységet, kikapcs-bekapcs megoldotta.

(#59455) mefistofeles

Egy újabb érdekesség a swiftemről. Jó pár autópályás utam volt már, és szar időben, végig légkondival nyomtam le Szombathely-Pest vagy Szombathely-Pécs etapokat 4,6, 4,8 fogyival.
Ma volt egy Szombathely-Répcelak-Szombathely utam (80 Km, full pálya) odafelé szar, de hazafelé ideáiis időben, és szögre beállt 5,4-es fogyira. Mi okozhatja ezt a fogyasztás növekedést? Semmi extra nem működött az autóban, visszafelé kondi sem játszott
Nehogy ennyit számítson, hogy MOL-os 96 os benyát tankoltam.
Ja amit még nem írtam, 120-130 al szoktam lenyomni ha nem sietek, és ma végig 120-volt a tempó.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59456) beef válasza mefistofeles (#59455) üzenetére


beef
őstag

Más szintkülönbségek, más forgalom, szélirány, stb.
Ja és különben is, mész mint az állat.

[ Szerkesztve ]

(#59457) mefistofeles válasza beef (#59456) üzenetére

Belátom ezek tényezők, de nem ebben az esteben.
Az időjárás (főleg hazafelé) kimondottan ideális volt, és majdnem totál sík terep, plusz szél se volt. Egy-két tizeden nem szórakoznék, de majd' egy literről beszélünk, és jobb körülményekről.
Igazából nem fogok ez miatt eret vágni magamon, csak szeretem nagyjából érteni, mi miért történik úgy, ahogy.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59458) Moleman válasza mefistofeles (#59457) üzenetére


Moleman
addikt

Máskor máshol szoktál tankolni? Én MOL-t sose szoktam, de épp most próbálom tesztelni, hogy Shellből esetleg kevesebbet eszik-e, mint OMV-ből.

(#59459) mefistofeles válasza Moleman (#59458) üzenetére

Máskor az egyik leg olcsóbb ENVI kúton tankolok.....
Ép ésszel ennyit nem jelenthet.
Mint mondtam, nem őrülök meg, csak soknak tartom a diferenciát.
A gumik gyakolratilag új (talán 2000 Km) gyári cuccok, keményre fújva. Minden flottul működik (így is kell lennie, nincs 7000 Km az autóban)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59460) dethroner válasza mefistofeles (#59459) üzenetére


dethroner
veterán

Az értékek honnan vannak? Fedélzetinek elhiszed, vagy rátankolsz és kiszámolod?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#59461) Cunaja válasza mefistofeles (#59459) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos a kutak üzemanyag minősége nagyban befolyásolja a fogyasztást. Nem akarok reklámozni egy kutat sem, de egy példát írok. Az Osztrák 3 betűs cég sima üzemanyaggal 1 literrel többet fogyaszt az autó, mint a prémiummal. A fent említett S betűs kút üzamanyagát még a 30 éves opel is észrevehetően nem szereti. A kollégámnak SX4-e van és ugyanez a véleménye. Szóval, igen is sokat számít a kút ( üzamanyag minősége). A munkám során kapcsolatban állok az üzemanyagok beszállítójával, tudnék mesélni érdekes dolgokat, de nem tehetem az üzleti titok miatt. Egy jó tanács. Aki megtalálja a legjobb fogyasztást, lehetőleg, akkor mindig ugyanolyan üzemanyagot tankoljon.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#59462) mefistofeles válasza dethroner (#59460) üzenetére

Minden fogyasztást a fedélzeti rendszerről olvasok le. Tudom nem szentírás, de viszonyításnak jó.
Azt sosem értettem, hogy tudom kiszámolni a pontos fogyasztásomat?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59463) Moleman válasza Cunaja (#59461) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem eddig nagyon bevált a sima 95-ös és a 100-as Shell is, a 25 éves robogók is mindig szerették, Pesten is, Sopronban is. Diszkontkutakra nem járok, csak Shell vagy OMV.

(#59464) eami válasza mefistofeles (#59462) üzenetére


eami
addikt

ez sem teljesen pontos de elég jó közelítő... felírod hogy hol ált az óra, következő tankolásnál szintén és akkor meg van a két tankolás között megtett km, illetve, hogy mennyit tankoltál utoljára. után már egyszerű matek.

(#59465) mefistofeles válasza eami (#59464) üzenetére

Ez tiszta, de tegyük fel benyomok 20 litert. Honnan tudom utána, mikor fogyott el PONTOSAN a 20 lityi? Mert ugye akkor alsó tagozatos matek, de igazából sosem tudod, hány literre tankolsz rá. Olyan nincs, hogy valaki mindig pontosan ugyanannyira tankol, márpedig enélkül ez is csak saccolás.
utána gondoltam. A dolog akkor működik, ha mindig tökig tankolod az autót. Akkor a tankolt mennyiségből ki tudod számolni mennyi benya maradt.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59466) Moleman válasza mefistofeles (#59465) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, én mindig tökig tankolom. A Swiftnél általában pontosan 3 decit csal a fedélzeti (pl 4.4 helyett 4.7 a valós mennyiség).

(#59467) bigdigit válasza mefistofeles (#59462) üzenetére


bigdigit
addikt

Hát pályán 130-as tempóval sose eszik a Swift 4.8-at. Az 5.8 az kb pont jó ekkora tempónál. De lehet még több is. Gondolom nem szoktál soha semmit nullázni. Vagy most pont sikerült egyszer és nem a 7000km átlagát mutatja hanem csak az elmúlt utat.
Ha.minden tankolást után nullázod a napi km számlálót mert van több is nem kell írogatni semmit valójában mennyit is fogyaszt. Tankoláskor csak osztasz egyet máris meg van mennyi az annyi.

(#59468) mefistofeles válasza bigdigit (#59467) üzenetére

Nem tudom mennyi a fedélzeti cucc félremérése, de ha pl. +/-3 deci akkor az úgy nagyjából állandó lehet. A 4.8 tényleg nem mese, ráadásul tudta az autó, totál szar időben, végig zuhogó esőben, 120-as tempónál, úgy 240 kilcsi úton mérve végig kondival.
Ha nem így lenne, akkor most miért csodálkoznék az 5,4-en? :F
Szoktam nullázni, tankolásnál mindig.
Visszatérek a putri ENVI kúthoz és kipróbálom majd azzal is. hátha tényleg annyira szar neki a MOL.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59469) dethroner válasza mefistofeles (#59462) üzenetére


dethroner
veterán

Nálunk volt olyan, hogy 4 decit is csalt a fedélzeti, persze neki tetsző irányba :D
A különbséget okozhatja a párásabb, porosabb levegő, aszfalt minőség is. Szembeszél is, mivel elég meredek szemből a swift. Nekem a citroennel volt nemrég 2 pályás kalandom. Első brutális szembeszél, 2 személy pécs-pest-pécs M6. Másik szélcsendben 1 egyedül voltam az autóban pécs-nyírség-pécs pályán szinte végig. A második közel 1 literrel volt kevesebb, nem akartam elhinni a hülye kocsinak, de rátankoltam és vigyorogtam az öreg masinára :K
Sokat jelent az is, ha néha kicsit vehemensebben gyorsítasz.
Kiszámolni meg csak úgy tudod, ha mindig fullra tankolsz. Én tizenéve mindkét autóimat mindig csurig öntöm, lámpa felgyulladásig hajtom.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#59470) tboldi


tboldi
nagyúr

Nálam amíg 7 ± 1,5 liter a fogyi, addig keine Panik. :D

(#59471) mefistofeles válasza dethroner (#59469) üzenetére

Oké srácok, köszi az infókat. Arról azért majd beszámolok, ha a régi helyen tankolva is lenyomok egy pályás menetet, hogy akkor mennyi az annyi.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59472) Gyöször válasza mefistofeles (#59465) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nekem is 1 literrel többet eszik,,,, ha benne ül az anyósom. ;]

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#59473) Gyöször válasza dethroner (#59469) üzenetére


Gyöször
senior tag

Felfedeztem egy kútoszlopot ahol sosem csal a fedélzeti. Ekkor jöttem rá, hogy nem a fedélzeti csal, hanem a kútoszlop.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#59474) dethroner válasza mefistofeles (#59471) üzenetére


dethroner
veterán

Az én tapasztalataim, amikor még bejáratós volt az autó.
[link] [link]

Pályán sose bízz a kis számokban :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#59475) bigdigit válasza mefistofeles (#59468) üzenetére


bigdigit
addikt

Most már csak arra lennék kíváncsi ez a 4.8 neked hogy jött ki. Mert még nem derült ki csak annyi mentél eddig 7000et és az autó mérésére hagyatkozol. Átlag fogyasztás mérésre van kapcsolva az autó? Volt valaha nullázva? Fentebb említve viszont az is igaz ha nem kattanásig van tankolva számolás nem fog érni semmit.

(#59476) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ha már ez a téma, olvasni olyanokat, hogy az első X ezer km alatt máshogy eszik az autó, gondolom a számítógép kicsit máshogy működik. Kollégám új daciaja talán 5000km-ig nem is engedi neki egy X fordulat fölé forgatni a motort.
Viszont én mindig azt hallottam, hogy ezek a Km-et kisebb benzinnel járnak mint a későbbiek. Mondjuk fájna ha a 6.6 több lenne.

[ Szerkesztve ]

(#59477) AMD Power válasza mefistofeles (#59468) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam a fed comp simán csal télen 1 litert. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#59478) JSaN


JSaN
addikt

En csodalkozom ezeken az 5-6 liter kozotti fogyasztasi adatokon amiket irkaltok.
Mult heten kocsimat el vittem gyorsan 850km-nel az ezres atnezesre, mivel bejott egy nagyobb utazas hirtelen. Utana masnap bele toltam egy 1500km-es Nurnbergi fordulot. Vegig 140km sebesseget tartottam autopalyan, be allt 7.0 literre, ki se mozdult onnan. A vegen mikor jottem le balaton fele a 84esen ott ment le 6.7 literre. (6AT, 4WD ennyit szamitana?)
A legalacsonyabb fogyasztasom 6.2 -6.4 liter volt, kenyelmessen a balaton eszaki oldalan vegig cammogva. (jelenleg 2300km van benne) [kocsim]

Osszesegeben en az uj S-crossal meg vagyok elegedve, nagyon tetszik az Start-Stop rendszer, teljesen ki ismertem az adaptiv tempomatot. (Nurnbergbol haza a vegen jutott eszmbe hogy van ilyen :((( ) Azota ki ismertem es valami eszmeletlen preciz cucc automata valtoval egyutt. Feltem hogy hogyan teljesit autopalyan foleg nemetek kozt, meglepodtem milyen jol teljesit a nagy harmasok kozt (audi,bmw,merci) van nyomateka ha kell stb.
Jo kis auto, ennyiert igy felszerelve a jelenlegi gazdasagi helyzetet figyembe veve plane.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#59479) mefistofeles válasza JSaN (#59478) üzenetére

A kis fogyasztást egy 1.2 Swift produkálta. S Crosstol ne várj annyit.

AMD Power: télen szerintem minden autó többet eszik.

Bigdigit: Igen, össz. 7000 km van benne, természetesen átlagfogyasztása van állítva és mint már írtam, tankolásonként nullazom. Csak az autó adataira hagyatkozok, de azok eddig elég egyöntetűen voltak pályázás alkalmával.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59480) Kolondrum válasza JSaN (#59478) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is ilyen van és igazolja a te adatod az enyém, decire. Mivel én hegyen lakom, úgy látom +0.3-al több mint neked, de 7L-ben megáll, kis álatkodással is.
Adaptívval óvatosan (írtam a cikk kegbe). Legközelebbi távolsággal belevitte magát olyanba, hogy még a veszfék asszisztens is belépett.
A kardán + automata plusz súly meg minden elem több benzint kér. Ez az adat is nagyon jó egy ekkora autó esetében. A sima 5.3 körül eszik.

[ Szerkesztve ]

(#59481) Jadro válasza JSaN (#59478) üzenetére


Jadro
veterán

Ennek ennyi a fogyasztása, szerintem teljesen rendben van. Dettó ugyanez a verzió van nekem is, még a szín is stimmel. :) Én Bp.-Brno-Bp. kört futottam hétvégén (650+ km) egy minimálisan kisebb fogyival, de nem is 140 volt a tempó hanem tempomattal 130-125. Nekem eddig 6,5-re sikerült leglejjebb vinni, de általában dugóban közlekedek vagy éppen pályázom. A fogyasztásnak legideálisabb folyamatos 90-100 keveset fordul elő. :)

Volt nemrég egy teszt, ahol azember elment Hollandiába meg vissza úgy, hogy tempomatot belőtte 100-rs. (6AT,4WD szintén) Neki sikerült levinnie 4.5-re, de ez már szerintem elég szélsőséges, nem egy mindennapos használat.

Nekem egyébként nagyjából pariban van a fedélzeti meg a tényleges mérés, mindig fullra tankolok. Persze nem mindig ugyanott és ugyanannál a kútfejnél. Ez a fogyasztás teljesen okés, nem izgulok rajta. Az Ignisnél még így is jóval jobb, a komfort/élmény pedig ég és föld. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#59482) mefistofeles

Mint írtam, nem dőlök a kardomba az 5,4-es fogyasztástól, de minél jobban belegondolok, annál furcsább az eset.
Egyrészt tényleg szarabb körülmények között, hozta eddig az 5 alatti fogyikat, (szakadó eső, nagy forgalom, gyorsítások, lassítások stb.) most pedig főleg vissza úton, gyakorlatilag nulla forgalom mellett, száraz időben, hozott, több mint fél lityivel többet.
A másik furcsaság, hogy ezt a fogyasztást simán hozom full városi forgalomban is. Sőt ha finomkodok akkor kevesebbet.

Így már azért tényleg érdekes.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59483) Kolondrum válasza Jadro (#59481) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1
Vannak szituk ahol nem jól fogyaszt és vannak ahol durván jól. 123km/h-val (ne kérdezd miért éppen ennyivel mentem), az átlag 6.9 fölé nem ment. Nekem az a durva, hogy a szintén Allgrip manuális vitara alatt eszik 0.5 - 0.9L-el.

(#59484) bigdigit válasza mefistofeles (#59482) üzenetére


bigdigit
addikt

Ebben semmi érdekes nincs.Városban a Swift dugózva is elvolt 4.6 átlaggal.De mint írtam is pályán 130 5.8 körül mozgott.

(#59485) JSaN válasza Jadro (#59481) üzenetére


JSaN
addikt

A fogyasztast en is ugy gondolom teljesen rendben van, ennel a felszerelesnel. Ha en is vissza vennek kicsit a fogyasztasbol akkor jon autopalyan is a 6.5L szerintem. Heten en is megyek Brno-ba, na most hasznalni fogom tempomatot 130al meg irom az eredmenyt majd.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#59486) hemaka válasza tboldi (#59470) üzenetére


hemaka
nagyúr

En nem is szamolgatom (tippre: 8-10l kozott lehet), ha tankolni kell, akkor tankolni kell nincs mese. 🤷🏻‍♂️😂

(#59487) pigmeus válasza Kolondrum (#59421) üzenetére


pigmeus
tag

Ez merre van? Esetleg van ajánlott szaki Debrecenben vagy Nyíregyházán?

(#59488) Kolondrum válasza pigmeus (#59487) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kollégám csinálja, de úgy döntöttem veszek cuccokat és megpróbálom én is. Érdekel.

(#59489) tboldi válasza hemaka (#59486) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én sem számolgatom notóriusan, gyakran még nullázni is elfelejtek. :)

Még ami eszembe jutott, hogy a digódízellel (1.3 Multijet változó geós turbóval) kapcsolatban molnarpeter írta egyszer, hogy 3,8 és 8,3 között bármi lehet. És valóban, de itt, Mosonmagyaróváron inkább az utóbbihoz konvergál. :D

(#59490) beef válasza mefistofeles (#59482) üzenetére


beef
őstag

De ha pontos adatokat akarsz, akkor ne a fedkomp adatát nézd, hanem tele tanktól - tele tankig. Az nem hazudik.
Mivel én mindig így mérem az eltérés 0 - 0.8l között volt már minden. Átlagban 0.3 -0.5l-t csal lefelé a valóshoz.

[ Szerkesztve ]

(#59491) AMD Power válasza mefistofeles (#59479) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. Nálam városban akár 1.5 literrel is több a fogyasztás mint nyáron. Ez szerintem teljesen normális. De a fed comp akkor is hülyeségeket irkál. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#59492) mefistofeles válasza beef (#59490) üzenetére

Oké srácok, értem.
Nem is igazán gondoltam eddig sem, hogy mérőműszer pontossággal dolgozik a fedélzeti cucc, de magához képest eddig következetes volt.
Magyarul, ha óvatoskodtam a városban (vagy éppen olyanok voltak a forgalmi körülmények) akkor simán lement 5 körüli fogyira, ha dinamikusan nyomtam neki akkor 5.5 - 5,6 körül. (szerintem tudnék 6,5-öt is városban de nem vagyok hülye) Ha legközelebb váltottam, akkor megint nagyjából ezeket az adatokat kaptam.
Pályán szintén, a forgalmi és időjárási viszonyok, plusz az, hogy mennyire nyomtam neki, az tökéletesen nyomon követhető volt a rendszer adataiban.
Azt még a suzuki fedélzeti rendszerétől ís extrémnek tartanám, ha hasonló körülmények között, egyszer mondjuk felfelé csalna 5%-ot, utána meg ugyanannyit lefelé.
De mondom, eddig magához mérten következetes volt az eltelt 8 hónap alatt. Ez a tegnapi pályázás az első jelentős kitérés a "normál" tartományból.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59493) laca891


laca891
aktív tag

3 éves Swift, nálam régi benzinnel (1,5 hónapos) kb. fél literrel többet fogyaszt.
Óra szerint 140 km/h autópálya, téli gumi, egy személlyel, 6,5 liter a fogyasztás.

Az átlag országúton 4,8 körül van.
Persze, mindig az E5-ös benzint tankolom.

[ Szerkesztve ]

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#59494) Gyöször válasza laca891 (#59493) üzenetére


Gyöször
senior tag

Tehát azt mondod, hogy mindig valami minőségit tankolsz, és ha ugyan azon az úton azonnal elhasználod vs 1,5 hónap után akkor fél liter különbség van fogyiban és ezt következetesen tapasztalod már 3 éve?

Kicsit nem hiszek ebben, meggyőznél?

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#59495) Moleman válasza Gyöször (#59494) üzenetére


Moleman
addikt

Én sem hiszem, hogy lenne összefüggés. Legutóbb 5 hónapig állt az E5 a Mazdában, semmi változás nem volt a fogyasztásban.

A robogóban néha 1 évig is szokott állni, az is mindig ugyanannyit eszik, mint friss benzinnel.

(#59496) burgatshow


burgatshow
veterán

Bár nem Swift, hanem S-Cross (még az előző), 2WD/AT de ilyen 1-2 decikkel csal a fedélzeti. A csatolt [kép]-en mindig teli tankolást láttok, 100-as benzinből... Szerintem tök oké, főleg, hogy többnyire autópálya 145-150 + kicsi város...

Ehhez képest szerintem a Swift 5 körüli fogyasztása tök oké...

[ Szerkesztve ]

(#59497) laca891 válasza Gyöször (#59494) üzenetére


laca891
aktív tag

Leszoktam nullázni a fogyasztásmérőt, indulás előtt. Ezek nem tankolási adatok.
Régi benzinnel elindultam, előtte nulláztam a mérőt és mentem vele kb. 50-60 kilométert és az átlagfogyasztás 5,2 körül volt.
A tank már üres volt, jelzett a műszer és tankolás után, szintén nulláztam a fogyasztásmérőt és rögtön a megszokott 4,7 körül volt a átlagfogyasztás.

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#59498) beef válasza laca891 (#59497) üzenetére


beef
őstag

Egy mérés nem mérés, ahogy szokták volt mondani :)

(#59499) Kolondrum


Kolondrum
félisten

90K volt. 4 küszöb ajtó zárig, csomagtér petem, fényszórók, motorháztető. Ezek 20 peccel s művelet után kerültek.
[kép] [kép]

(#59500) mefistofeles válasza Kolondrum (#59499) üzenetére

Szép az autó.
Amúgy mi az a plüss ott a kormány előtt? Másodpilóta? :DDD

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.