Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43552) 2ozzmexy válasza dethroner (#43545) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Én nem tudtam szétszedni a téliszett szelepeit, mert összeszerelve vettem őket innen.
Ennél nem találtam olcsóbbat és mint már említettem így is kiszaladtam a budget-ből jó 200k-val és az idő is szorított. Ami kimaradt az eredeti tervekhez képest majd pótolom vmikor, de most a karácsony meg az autócsere kipucolja a bankszámlámat... :(
Még kell pár apróság a kocsihoz, de azok már csak jövőre. Sajnos az élet nem mindig azt hozza amit várok tőle... :D
Ha tönkremegy a szelep, tuti beruházok a gyáriakra.
Amúgy a jégbordás úton meglepően jó volt a Sebring, kanyarban és fékezésnél is -4fokban, rosszabbra számítottam, bár nem is 90-el mentem bele a kanyarokba.

@laca891: Szerintem ez utángyártott, de így ránézésből nem gyári (mondjuk az ára sem). Még beleférős kategória részemről, de ez mindenkinek a saját döntése mi mennyit ér meg neki.
Az én matekom alapja: 16/17"-os felnin a gumi leszedés-felrakás és centírozás ára a fővárosban 3500-csillagoségig. Vettem egy erős átlagot ami 4800HUF/kerék plusz ugye a szelep ára, a döntést mindenki maga hozza meg, hogy most drágábban, vagy hosszú távon apró adagokban fizeti ki...
Ez az öreg autóra használt vagy új másodvonalas gumit érdemes tenni kérdés, csak kicsit másképpen.

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.