Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

A Survarium egy free to play mmofps, a feloszlott GSC Gameworld tagokból álló Vostok Games első játéka, a Stalker játékok "utódja".

Játékmódok:
Teamplay (PVP)
Klasszikus csapat a csapat ellen felállásban kell harcolni, ezen belül is több játéktípus található meg, melyek:
-Reconnaissance
-Cover
-Interception
-Defense
-Artifact collecting

Free play (PVE)
Ezt nem kell részletezni, szabadon bejárhatjuk a területeket, más játékosokkal összetalálkozva a játékban, questeket hajthatunk végre, és nincs megkötve a kezünk merre megyünk.

Cooperative game (Co-op)
Játékosok kis csapata egy sor küldetésen halad végig, mely egy történetté csoportosul.

Kasztok:
-Scavengers
-Black Market
-The Renaissance Army
-The Fringe Settlers

Helyszínek:
-Rudnya
-School
-Vostok Radar Station
-Chemical plant

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

Akkor nyíljon meg. :)
Első hsz egyelőre szerkesztés alatt.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Hopsz, nem is hallottam eddig rola! :R

(#4) westcoastog válasza Lauda (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Benne vagyok a zárt bétában, ahogy lehet próbálok képeket és infókat közölni a játékról folyamatosan. :)
Kezdetnek pár kép.(átméreteztem őket) Ha kell tárhelyre töltök fel teljes méretben.



Egyelőre csak PVP játékmódot tudtam kipróbálni, valószínűleg még csak az működik.
Grafikára nagyon szép, viszont van még mit optimalizálni a futásteljesítményen, 1680x1050 med beállítások, noaa is bőven 27-40fps között mozog, ami elég kevés célzáshoz, lassúcska.

[ Szerkesztve ]

(#5) Woodslave válasza westcoastog (#1) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem mélyedtem el annyira az oldalba, de megjelent már? Vagy mikor és honnan lehet beszerezni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#6) shield válasza westcoastog (#2) üzenetére


shield
őstag

Ez most teljesen online játék?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#7) westcoastog válasza Woodslave (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Még nem jelent meg, talán jövőre, pontosan nem tudom, most van a zárt béta teszt, de lehet jelentkezni, most lehet "nyerni" zárt béta meghívást, érdemes regisztrálni egy accot a játékhoz szerintem.

Itt gamepodon 2014 elejét írják megjelenésnek.

Closed-Beta Lottery

This page displays the last 100 Survivors who were lucky enough to win access to the Closed-Beta-Test of Survarium. The list is constantly updated, every 20 minutes the system picks another lucky winner. The more tickets you have, the greater your chances.

(#6) shield
Igen, ez egy online mmo-lesz.

Vostok Games Youtube csatornája, fejlesztői videókkal, angol felirattal.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lauda válasza westcoastog (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper. :R ;)

(#9) PeL válasza westcoastog (#4) üzenetére


PeL
addikt

Jöhetnének majd nagyobb méretű képek mert így nem látom a részleteket... :D

(#10) westcoastog válasza PeL (#9) üzenetére


westcoastog
veterán

(#11) PeL válasza westcoastog (#10) üzenetére


PeL
addikt

Hát nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de szerintem a STALKER szebb ennél :DDD Szénné modolt Stalker-ről nem is beszélve :)

(#12) westcoastog válasza PeL (#11) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem nincsen rossz grafikája ennek sem, maxra tekerve elég jól néz ki, csak hát az a vicces helyzet hogy egy ac black flag meg bf3 multi vidáman elfut a gépemen, ezzel meg csak kínlódik, optimalizálás nem sok van.

(#13) Wasp91 válasza westcoastog (#12) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Milyen grafikus motor hajtja? Több magos procikat kihasználja-e?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#14) capulet75 válasza westcoastog (#12) üzenetére


capulet75
addikt

Milyen vason hajtod? Gépigény?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#15) capulet75 válasza PeL (#11) üzenetére


capulet75
addikt

Ez egy MMO, a grafika miatt említem meg. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) westcoastog válasza Wasp91 (#13) üzenetére


westcoastog
veterán

Grafikus motort nem ismerem, de szerintem vostok games fejlesztés.
The game is developed with new proprietary Vostok Engine technology.
Többmagos kihasználtság már alap szerintem.

(#14) capulet75
Adatlapomon ott a gépem.
Gépigényt még nem láttam.

(#17) capulet75 válasza westcoastog (#16) üzenetére


capulet75
addikt

Azért kérdeztem, milyen beállításokkal futtatod?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#18) westcoastog válasza capulet75 (#17) üzenetére


westcoastog
veterán

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Köszönöm. Reggeltem én is, hátha. Persze még kérdéses hogy bírja-e a notim. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) marked one94 válasza capulet75 (#19) üzenetére


marked one94
őstag

Én is regisztráltam hátha :B

You'll Never Walk Alone

(#21) Wolverine válasza PeL (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Az egy single játék. Azoknak mindig szebb lesz a grafikája, mint egy MMO-nak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Dhampir válasza westcoastog (#4) üzenetére


Dhampir
félisten

Tarkovszij filmjének főszereplőjére emlékeztet a képen látható személy:

(#23) westcoastog válasza Dhampir (#22) üzenetére


westcoastog
veterán

Most hogy mondod tényleg. :DDD

(#24) VinoRosso válasza westcoastog (#7) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hali !

Te miből vetted észre hogy nyertél kulcsot ? Nálam csak annyit ír ki hogy 9 ticketem volt idáig de azt nem látom, hogy mi lett ezeknek a sorsa.

(#25) westcoastog válasza VinoRosso (#24) üzenetére


westcoastog
veterán

Küldték az emailt hogy bevettek a bétába, én nem ebben a kulcsnyerős témában kerültem be.

[ Szerkesztve ]

(#26) capulet75 válasza westcoastog (#25) üzenetére


capulet75
addikt

Csókos. Biztos megkented a foglárt pár sékellel. :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27) westcoastog válasza capulet75 (#26) üzenetére


westcoastog
veterán

Ígyvan. :)) :D

(#28) VinoRosso válasza westcoastog (#25) üzenetére


VinoRosso
veterán

wow mit te tudsz, hogy így külön kiválasztottak ?

(#29) westcoastog válasza VinoRosso (#28) üzenetére


westcoastog
veterán

Írtam már hogy már hónapokkal ezelőtt jelentkeztem. :D

(#30) VinoRosso válasza westcoastog (#29) üzenetére


VinoRosso
veterán

én tavaly áprilisban jelentkeztem, amikor bejelentették hogy lehet, van egy IT diplomám, nemzetközi szoftver tesztelői képesítésem, dolgoztam tesztelőként és konyítok valamennyit a játékfejlesztéshez, mégse kaptam meghívót. :(

(#31) capulet75 válasza westcoastog (#29) üzenetére


capulet75
addikt

infókat kezdhetnéd posztolni :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#32) westcoastog válasza VinoRosso (#30) üzenetére


westcoastog
veterán

Írtam nékik hogy rajongó vagyok és mindhárom játék a polcomon van. ;]

(#33) westcoastog válasza capulet75 (#31) üzenetére


westcoastog
veterán

Mostanság nem nagyon játszok semmivel, jövőhéten meló, de próbálok játszani majd. :)

(#34) capulet75 válasza westcoastog (#33) üzenetére


capulet75
addikt

Ott a béta, képeket, infókat kérünk. Azt hittem ezért nyílt ez a topik. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#35) westcoastog válasza capulet75 (#34) üzenetére


westcoastog
veterán

Azon leszek. :)

(#36) westcoastog


westcoastog
veterán

Lvl1.

Most már van kesztyű is, elég sokáig fog tartani felszerelni a karaktert. :)
Főleg ha keveset tolja az ember.

A grafika még low beállításokon is szép, de az egy marha nagy röhej hogy max-ról low-ra állítva ugyanúgy szenved vele a gépem, holott a grafika ezt nem indokolja, optimalizáció karó.

Battlefield 3-hoz szokván rohadt unalmas eddig a pvp-rész, szaladozunk, alig lehet észre venni az ellenfelet, célzás is lassúcska, még nem az igazi.

(#37) Wolverine válasza VinoRosso (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt elárultad nekik is? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) VinoRosso válasza Wolverine (#37) üzenetére


VinoRosso
veterán

nem, épp nem volt eszemben :U

@(#32):

Én ezt pont azért nem írtam, mert tisztában voltam vele, hogy az emberek 90%-nak ez a fő skillje :D

[ Szerkesztve ]

(#39) westcoastog válasza VinoRosso (#38) üzenetére


westcoastog
veterán

Megszívtad. :DDD
Amúgy tényleg megvan mind3 stalker. :D

(#40) cskamacska válasza VinoRosso (#38) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem fizettél nekik eleget. :P

Tíz dollárért már beengedtek volna.

Egyébként én is jelentkeztem, de a rendszer teljesen elfelejtette, pontosabban semmi nyoma nincs, csak annak, hogy erre az új sorsolásos bohóckodásra nem jelentkeztem elég hamar. Szarjanak farfekvéses Chimera családot. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#41) westcoastog válasza cskamacska (#40) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet bétát venni? :DDD

(#42) VinoRosso válasza cskamacska (#40) üzenetére


VinoRosso
veterán

Valamiből nekik is meg kell élniük, ők nem azok akiket tolnak hátulról, úgy hogy nem haragszom ezért rájuk. Nekem 10$ nem ér meg egy béta, max segítettem volna a tesztelésben, de az meg úgy látszik nem kell (napok óta 20 percenként sorsolás, 9 tickettel eddig 0 key) úgyhogy így jártak/am.

(#43) westcoastog válasza VinoRosso (#42) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát azért a gsc hagyatékból csak maradt valamijük szerintem.

(#44) TTomax válasza westcoastog (#36) üzenetére


TTomax
nagyúr

Semmi baj nincs a grafikával,sem az optimalizálással...nem akarlak megbántani de a 7770 már nem mai csirke,a cpu-d meg nem egy erőmű...éppen megüti a belepőszintet,az Arma 3,az az optimalizálatlan,mert nem tudsz olyan vasat venni amivel jól menne,de ez a játék már elmegy szépen egy GTX670/I5-el...

(#45) westcoastog
Nem is az a baj vele,hogy öreg,hanem inkább az hogy belepőszint vollt mindig...egy 7950-el meg Fx6300-al el lennél vígan megint egy darabig. :)
Egyébként a CF elég jól megy,nálam 120fps+ van totál maxon... van persze bug bőven ahol meg-megakad,de még elmegy, a nagy nevek sem különbek... pl BF4,CoD... ami viszont nem tetszik,hogy várni kell a szerverre,néha elég sokat,illetve a játékmenet/mod még elég szegényes... jó játék lehet ebből a fejlesztőkön múlik...

(amugy én 10dolcsis beta kulcsot vettem)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#45) westcoastog válasza TTomax (#44) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát azért nem is egy öreglány a 7770, grafika meg nem rossz, de azért biztosan jobb teljesítményt is kicsikarhatnának az engine-ből.
Cpu szerintem sem nagy valami, majd egyszer veszek egy fx6-8xxx-es procit.

(#46) Dhampir válasza westcoastog (#45) üzenetére


Dhampir
félisten

A "hírös-magyaros, néha panaszos" ízű hozzászólásokat átpörgetve attól tartok, hogy a végén még meggyőznek arról, hogy "nem való neked ez a játék, inkább add át a nagyoknak". :DDD

(#47) westcoastog válasza TTomax (#44) üzenetére


westcoastog
veterán

Még szerintem maradok a belépőszinten egy jó darabig, amíg kocsira gyűjtök. :D
Bár egy fx6300-7770 cf szerintem elviselhető lenne.

(#46) Dhampir
Há, mindjárt kisorsolom az accountomat. :DDD

(#48) TTomax válasza westcoastog (#47) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem a topic témája,de ne csinálj 7770Cf-et...Ott marad a vram limit,sosem lesz olyan "sima" a játék mint egy erős vgaval,és ha nem megy a cf akkor kidobott pénz.Tudom,hogy csalogató,hogy relatív "alig kell rádobni",meg olcsóbban megúszod,de hidd el nekem,egy erősebb kártyával jobban jársz.Inkább ne vegyél akkor semmit,amíg nincs rá keret,tőlem is megy a 7990 csupán idő kérdése,mert már nagyon régóta multiGPU-kat hajtok és nagyon tele vagyok az anomáliák utáni nyomozással...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#49) westcoastog válasza TTomax (#48) üzenetére


westcoastog
veterán

Értem, mondjuk sosem akartam annyira cf-et, viszont kíváncsiságból kipróbáltam volna.
Ha eljutok addig, akkor összedobok majd egy normálisabb gépet, erős vga-val, nem lenne rossz egy fx8350, vagy akár egy 4 magos intel, r9 280-al esetleg, csak hát komplett új gép, legalább 200k.
Majd elteszek 2 havi fizetést. :DDD Mert hát Bf3 alatt is jól jönne az extra teljesítmény, nem fut szarul, de érezni hogy a proci küszködik.
Bár ram, ssd, hdd, ház, négyesre nem kell költeni, új deszka, proci, vga, új procihűtő, táp, meg esetleg egy új hangkártya.

[ Szerkesztve ]

(#50) shield válasza westcoastog (#49) üzenetére


shield
őstag

Az a véleményem, hogy egy Stalkerhez a 7770 több mint kielégítő. Azt nem tudom mit tud a procid, de ide nem kell erőmű. Ha a legújabb BF és CoD-ot közel a full beállításhoz szépen viszi 1920x1080-on akkor olyan nagy baj nem lehet. Épp ezért halogatom az új gép vételét, mert már legalább fél éve csak a Stalker megy és ehhez nem szükséges komolyabb gép. A motorjából többet nem lehet kihozni, az optimalizálása olyan amilyen. Lehet akár milyen erőművünk akkor sem lesz nagyobb változás. Ami nagyon meglepett az új CoD milyen f@szányosan fut, pedig elég jó a grafika, de lehet azért a Crysist nem üti meg. Persze azért az i7-3770K kinézve, a videókártya az még függőben, ahhoz több infót kell még össze szednem. Jaa...a gépem adatai az adatlapomon.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.