Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SUPER PEOPLE

Hozzászólások

(#1) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Fejlesztő: Wonder People
Kiadó: Wonder Games
Platform: Windows
Ár: Free-to-play

Beszerzés
Gépigény

Game Reveal Trailer
Closed Beta Test Teaser

Jelenleg (a topic megnyitásakor) Closed Beta Test fut, engem steam - en egyből beengedett.
Mindenkinek jó szórakozást a játékhoz! :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#2) tomip81


tomip81
csendes tag

Vegyes a véleményem a játékról. Maga a játékmenet, a lootolás, craftolás, képességek rendben vannak, de a fightokra még nagyon ráférne valami javítás. Hitbox nem a legjobb, és gyakran előfordul, hogy lövöm az enemyt irja és mutatja a hitet, ő is elkezd lőni és én halok meg, visszanézem a kill camet, és nem kapta a hitet annyiszor mint ahogy nekem mutatta.

(#3) ridiculous válasza tomip81 (#2) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Ugyanez kb. nekem is a véleményem. Viszont nekem a hitet se mutatja néha hanem szimplán mintha átmenne az emberen a golyó. Optimalizálni kellene a fejlesztőknek az FPS - t is mert néha (főleg fight - oknál) úgy bedroppol hogy csak pislogok. Végülis még béta szóval valószínű javítják majd.. valamikor. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#4) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Ma kezdődik a Season 3.
Pár hibát javítottak.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#5) heihachi válasza tomip81 (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, borzalmas a hitreg. Egyhelyben guggolo embert 5-szor mutatta, hogy eltalalom, killcamben 0 damage. Ez most egyelore a jatszhatatlan szintu hitreg.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) heihachi válasza heihachi (#5) üzenetére


heihachi
addikt

Most pedig egy olyan kill camet lattam, hogy el se talalt, rajtam se volt a celkeresztje egyszer sem, de termeszetesen meghaltam :D Asszem egyelore off ez a jatek, igy nemsok ertelme van.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#7) ridiculous


ridiculous
aktív tag

A Kill Cam nem úgy játssza vissza ahogy történt az eset, ahogy PUBG - be se amikor megjelent (lehet még most sem, már nem játszok vele), de amúgy én is félreraktam pihenni a játékot amíg ki nem lép bétából mert elég irritáló hibák vannak benne jelenleg. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#8) PeL


PeL
addikt

Üdv!

Nyitottam véletlen egy másik topicot a játéknak mert elnéztem valamit a keresésnél és nem találtam meg akkor ezt...

Mindegy is, engem igazából az érdekelne, hogy van az hogy valaki a leérkezést követő pár másodpercben már 5-ös vestben és 4-es sisakban van? Én meg csodálkoztam hogy alig akart meghalni meg egy tárból...

[ Szerkesztve ]

(#9) PeL


PeL
addikt

Kicsit kezd tényleg az agyamra menni ez a játék, csomószor van hogy egy tárból nem akar meghalni az ellenfél, 7-8 hitekből konkrétan, engem meg az esetek 90%-ban úgy ölnek meg hogy egy pislantás alatt eltűnik a HP-m...

(#10) PeL


PeL
addikt

Elindult a Final BETA. Stemről tölthető és játszható újra a játék két héten keresztül (hosszabbítás lehetséges lesz majd mint legutóbb is)

Pár közelgő és már most bent lévő változás:

[Training Grounds]
[Armory Crafting]
[Titan Class]
[Class Balance]

(#11) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Halló!

Látom, nem tobzódik a tömeg ... A játékkal kapcsolatban felemás érzéseim vannak. A korábbi Beta időszakában játszottam vele, és ahhoz képest, hogy az első pár meccs kiemelkedően élvezetes volt, az utána következőek annyira kiábrándítóak. Egyszerűen nem tudtam killeket összehozni, pedig nem tartom magam kifejezetten bénának, de az, hogy 99%-ban akivel összefutottam, fejlettebb fegyverrel / armorral, esetleg mindkettővel rendelkezett (már akár közvetlenül a játék elején a földet éréskor is), meglehetősen elvette a kedvemet az egésztől. Az már csak hab volt a tornán, amikor a ttv 0321301354646 szerű játékos nyíltan aimbotozta le az egész szervert a pálya másik végéről. Szóval ahhoz képest, hogy korábban ebben láttam az új PUBG-t, - bár letöltöttem most is - de nem igazán fűlik a fogam ahhoz, hogy kipróbáljam.

(#12) PeL válasza zo-lee (#11) üzenetére


PeL
addikt

Ahogy láttam a streameken, hiába nyúltak bele a balanszba, túlságosan nem drámai a változás. A körök korai szakaszában még kb. olyan a gunfight mint a PUBG-ben, gyorsan halnak többnyire az emberek, viszont mid és endgame-ben ugyanúgy random hogy kibe mennyit kell lőni, teljesen inkonzisztens az egész ezekben a fázisokban továbbra is. Ezek a karakter ability-k meg pluszban borítják az egészet, ráadásul sok class képesség is van amire lehetetlen felkészülni, pl. az egyik felugrik 30 méter magasra, majd leérkezik pár méterrel arrébb, így kb akárhová fel tud ugrani előled, a másik meg simán el teleportál 50 méteren belül akárhova, a harmadik meg olyan fireballt lő ki ami egész épületeken keresztülmegy és kinyír ha eltalál (előző bétában konkrétan így öltek meg egyszer, csávó ház egyik oldalán kívül, én az ellentétes oldalán, hallja a lépéseim, elultizza magát, én meg halok úgy hogy nem is látom / hallom őt és persze pont telibe ver a tűzlabdája, esélyem nem volt elkerülni mert nem is láttam :U ). Aki unja a PUBG-t meg újdonságra vágyik, annak biztos jó lesz egy ideig, de ez a játék nagyon messze van még attól hogy a PUBG babérjaira törjön. Hiába van jiggly boobs fizika a csaj karakterek túlméretezett mellein, ez kevés lesz hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) zo-lee


zo-lee
aktív tag

No, a hétvégén vettem egy mély lélegzetet, és kipróbáltam ... Gyakorlatilag nem tudok killeket összehozni ... A játék korai szakaszában vagy nem dob fegyvert a játék az adott házba ahová érkezem, természetesen a velem együtt érkezők azonnal találnak, és futnak rám (mert olyan szinte nem fordul elő, hogy valahova egyedül érkezzek, ezért sem értem, miért jó már a repcsiről látni az első kör). A hangok botrányosak, a lövés hangereje jó, de a lépéseket, trappokat néha nagyon nehéz meghallani. Ráadásul tegnap előfordult egy olyan eset, ami miatt majdnem lefordultam a monitor elől ... Hallom (kivételesen), hogy hol az ember, van fegyverem is, pulóverem, sapkám is, szóval mi baj lehet ?! Szépen rásétálok a palira, majd amikor hallom, hogy jönnie kell, készülök, meglátom, és rátenyerelek a bal egér gombra ... Aztán a sorozatlövő m416-om leadok 1 lövést, míg a drága ellen szitává lyuggatott ... Rögtön ezután megnéztem a settingsben, és alapértelmezettként valamennyi fegyver sorozatra van állítva, szóval ... Szeretném szeretni a játékot, de minden egyes alkalommal azzal ver pofán a game, hogy túl trágya vagyok hozzá. Ezt még el is fogadnám, de egyik más kompetitív fps (cs, pubg, Valorant) sem állít ekkora kihívás elé ... Tudom, le kéne törölni, és hagyni a francba, csak van társaságom, akik mostanában, hogy visszajött a béta, ezt erőltetik ... Csak gondoltam kiírom magamból, sorry a könnyekért :D

(#14) DiszNóÓl válasza PeL (#12) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Pedig szerintem kazsuál szinten jobb mint a pubg :U verseny azért kicsit hardcore még most az elején :DDD

HATER

(#15) PeL válasza DiszNóÓl (#14) üzenetére


PeL
addikt

Változatosabb talán egy fokkal, jobbnak semmiképp nem mondanám, tele van bullshittel az egész játék.

(#16) DiszNóÓl válasza PeL (#15) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

mi a bullshit benne?
én nagyon élem azt, hogy nem mindig ugyan ott van a kör, bár a space centeres elég gyakori, a régi kis szigetes sanhok körre emlékeztet :DDD

HATER

(#17) PeL válasza DiszNóÓl (#16) üzenetére


PeL
addikt

Nem tudom, szubjektív, de nekem ez a szuper képességes téma nem jön be annyira, a PUBG sokkal "reálisabb". A Valorantot is pont emiatt nem játszom, mondjuk annak a rajzfilmszerű stílusa is távol áll tőlem.

(#18) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Aug 21-én végleg leállnak a serverek. [link]

/s

(#19) PeL válasza wjbhbdux (#18) üzenetére


PeL
addikt

Csoda hogy eddig húzta, amennyi probléma volt vele... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  SUPER PEOPLE
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.