Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Szeretnék véleményeket hallani erről a Táp márkáról! Super Flower!?? Egyik haveromnak van neki nagyon bevált de szeretnék hallani más vélemyényeket! Köszi

(#2) perempe


perempe
addikt

Már sajnálom, hogy nem ilyet vettem a 360-as duplaventis Chieftec helyett. Magyarországon csak egyféle, 12cm-es ventivel szerelt változata kap6ó. (A ventit hőszabályzó irányítja.) 3 év gar van rájuk.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3) Gleatcher válasza AMD Power (#1) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Hi!
Én is csak annyit hallottam, hogy nem rosszak, de súlyra biztos meghatározható.
Nekem akkor is síftek rulla!!!

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#4) gege71.hu válasza Gleatcher (#3) üzenetére


gege71.hu
addikt

egy darabig én is így gondoltam. ct423a ''síftek rulla) 7 hónap után kifeküdt...
Szerencsére nem vitt magával semmit..szal no comment.
Címben szereplő tápról amúgy csak jókat olvastam...eddig

(#5) gege71.hu válasza gege71.hu (#4) üzenetére


gege71.hu
addikt

ct420a...... bocsesz elírtam

(#6) Boci_83


Boci_83
őstag

Ebból a topicból sem sokmindent tudtam meg akkor... 3,5 éve volt az utolsó hsz. :DDD

mod: Ha esetleg vagyunk néhányan akik rendelkezünk ilyen táppal, véleményeket szivesen olvasnék.

[ Szerkesztve ]

**********

(#7) SurgeonHS


SurgeonHS
csendes tag

Egy hónapja cseréltem le a SuperFlower SF- 500TA tápomat egy Corsair HX520-ra, mert modulárisat szerettem volna. Az SF-fel a 3 év alatt semmi gond nem volt, a 14 centis ventije nagyon halk volt, de feltekerve sem volt nagyon hangos. A terhelhetősége is rendben van, főleg, ha azt nézi az ember,hogy nem idei konstrukció, 12V-s ágon 30A és ha jól olvastam a doksit, akkor egyesítve. Most egyelőre tartalék tápként áll itt, gondolkodom, hogy eladjam. Amúgy a régebbi SF-ek, mint az enyém is, Enermax belűek, ami több mint jó.

(#8) Boci_83 válasza SurgeonHS (#7) üzenetére


Boci_83
őstag

Az én tápom is ilyesmi, én is elégedett vagyok vele, az újabbakról mintha megoszlanának a vélemények.
Igazából az érdekelne engem, hogy miért lehet az hogy ha nincs folyamatos terhelés alatt a gép, akkor ugrál a teljesítmény felvétel a fogyasztás mérő műszeren!?? Nagyon nagy az ingadozás, most konkrétumokat nem tudok irni, mert munkából vagyok, de nagymértékű ingadozást tapasztaltam, folyamatos terhelésnél, pl játék közben nincs ingadozás, legalábbis elhanyagolható, ami akár mérési pontatlanság is lehet.
De lehet hogy ezzel a témával kapcsolatban egy másik topicot fogok megkeresni, konktrét adatokkal.

**********

(#9) aphra2


aphra2
aktív tag

Hali.
Nálam is egy super flower táp dolgozik, 450-es black diamond,14cm-es kék led-es ventivel.
Kb két éves,nem túl hangos de azért halható,autómata szabályozásra van téve,sajna a videókártya a leghangosabb a gépbe.Teljesen ismeretlen volt számomra de a haverom aki hozta esküdözött hogy ez egy jó márka.Van külön VGA kábele is 4 pin-es,de a mostani VGA-mhoz 6pin-es kell. Eddig kifogástalanul müködik, remélem még sokáig.
Kérdés: van egy 2 vezetékes 3pin-es csatija ami olyan mint a proci venti csatlakozó,ha az alaplapra dugnám akkor onnan menne a venti szabályozás? de akkor 3 vezetékesnek kéne lenni nem, vagy minek van?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#10) SurgeonHS válasza aphra2 (#9) üzenetére


SurgeonHS
csendes tag

Az a 2 vezetékes 3 pines csati azért van, hogy alaplap azon keresztül érzekelje a tápventi fordulatszámát. Ha állítottál be fordulatszámcsökkenés-figyelést a BIOS-ban, akkor nem feltétlenül érdemes rákötni, mert a 900 körüli alapfordulatot már kevésnek érzékeli és riaszthat.

(#11) aphra2 válasza SurgeonHS (#10) üzenetére


aphra2
aktív tag

Értem, tehát nem az alaplap vezérli, csak érzékeli a fordulatot....köszi.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#12) mmdms


mmdms
addikt

nekem egy régi Aurora dolgozik a gépben (asszem 4 éve), meg lehet nézni hogy 400w-os és a kora ellenére mien konfigot visz...
annak idelyén ugy néz ki jó vételt csináltam...
szerintem nagyon jó tápok, az összes tesztben azt lehet olvasni hogy a 3,3V-os ága atomstabil, a 12V-os ága terheletlenül tényleg a kelleténél picit jobban, de terhelés hatására már nem ingadozik.
súlyra is azért lehet érezni rajtuk hogy nem egy noskill kategória...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#13) virkir


virkir
veterán

Akkor csatlakozok a dicsérők táborához.
Nekem már 5+ éve van SF tápom, jelenleg egy 450-es moduláris van a gépben.
Az előző 430-as kétventis túlélt egy villámcsapást úgy, hogy megvédte a gépemet, miközben a bekapcsolva felejtett nyomtató elhalálozott csak 1 kondi púposodott fel benne amit az esemény után jó fél évvel vettem észre egy portalanítás alkalmával.
A kondit kicseréltem a tápot eladtam az új tulaj boldogan használja azóta is.
Én bízom bennük, bár mostanában már elég sok jóminőségű tápból lehet válogatni hasonló áron.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14) thunder1991


thunder1991
tag

Hali mindenkinek !!
----------------------------
Olyan kérdésem lenne hogy nemrég vettem egy Super Flower Atlas 400Wattos tápot,nos ez a táp kiszólgál egy X1950XTX-et??
Mert nekem volt egy 450Wattos M-Tech tápom az nem valami jól ment vele...meg is halt ez mivel csak 400Watos nem 450Wattos lehet hogy jobb mert márkásabb,ebben a tápban meglehet bízni??
:F :R :F
Kösz Bandi :R

[ Szerkesztve ]

(#15) Mrafi


Mrafi
csendes tag

Én is csak dicsérni tudom. Nekem egy 600w-os van és egy 2900xt miatt vettem annak idején. Nagyon megvagyok vele elégedve, jól látja el feladatát.

(#16) TomiLi


TomiLi
addikt

Én egy SuperFlower Aurora 1000W-os szörnyet hajtok, mostanáig.... Semmi panaszom nincs rá meg vagyok elégedve vele... Modding miatt cserélem le egy feket színűre, mert az enyém barna....Nagyon szép kis ékszerek, és amelett megbízhatóak is!

Bogyóka

(#17) TomiLi


TomiLi
addikt

Csináltam képeket is, egy kicsit átalakítottam a gyári harisnyát :C

Bogyóka

(#18) pzolika9512 válasza TomiLi (#17) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

látom kihalt ez a topik :) de nekem is van egy Atlas Superflower AT-400x12P tápom :) már vagy 5 éve gond nélkül megy, igaz már a ventije nem a régi, mert induláskor fura hangja van, de semmi gond vele :)) Megbirkózott már egy 8800GTS-el, egy HD4850-el, és most jön bele egy GTS250 :) Mellette egy 65wattos proci van, egy microATX lap, és egy SATA-s hdd :) Imádom :) annyi gondom van vele, hogy nem aktív PFC-s :)

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#19) Compika


Compika
aktív tag

Itt vannak az új HX szériás tápok nem tűnek rossznak és az áruk is baráti még itthon is.

Teszt a 650-esről

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#20) MMIX


MMIX
addikt

Computex 2014: www.coolenjoy.net


Leadex Titanium


Leadex 2000W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.