Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Loha válasza DaSilva (#47) üzenetére


Loha
veterán

Minkét cikk, tuti hogy nem hatásvadász, főleg a mások linken a csillagászati.
Szerintem párszáz embernél több nem olvasta eddig... :U

(#52) gyufa


gyufa
tag

Szkíta vagyok, nem lappon!

(#53) zsiga667 válasza badbrother (#45) üzenetére


zsiga667
addikt

Igaz. De ennek a topicnak szerintem az lenne a célja, hogy értelmes, tudományosan megalapozott elméletekről vitatkozzunk, nem pedig az hogy áltudományos, Daniken-t alulmúlóan gagyi, minden logikus bizonyítást nélkülöző dolgokat kezeljünk valóságként. Engem is nagyon érdekel minden efféle dolog, hajlamos is vagyok hinni az ilyesmikben, de azért mindent nem veszek be.


Loha, bocsánatot kérek a kioktató hangnememért, de tényleg jóindulattal ''osztom az észt''.

(#54) concret_hp válasza concret_hp (#44) üzenetére


concret_hp
addikt

jah az kimaradt h vajon miért a bl*kk című igen szinvonalas napilap jutott eszembe ezeket olvasva? :DDD :C

#55 tedd be ide, nincs mitől félni :U

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55) gyufa


gyufa
tag

akit érdekel a téma dobjon egy mailt, sok linkem van a témával kapcsolatban. nem merem ide betenni mert rettegek a népharagtól

(#56) zsiga667 válasza Loha (#48) üzenetére


zsiga667
addikt

Idézet a linkelt oldalról:
''Az itt felsorolt elméleteket a tudomány mai állása alapján kétségbe vonják; egy részüket a tudomány elavultnak, más részüket tudományos alapokon nem bizonyíthatónak tartja.''
Majd ha egy magyar anyanyelvű, egyetemet végzett, tudományosan elismert nyelvész állítja azt hogy a sumérok a nyelvrokonaink, akkor elhiszem, addig nem.

(#57) Loha válasza zsiga667 (#49) üzenetére


Loha
veterán

Nem vagyok se csillagász, se nyelvész, de érdekel a táma.
Nibiruról, rengeteg cikk van a neten, amit linkeltem az gyakorlatilag nem saját szerzemény hanem külföldi cikkek fordítása és összefonása.
Rengeteg cikk, van csak a NASA hallgat róla:

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

(#58) Ra3 válasza Loha (#38) üzenetére


Ra3
őstag

az a baj hogy aki ilyen topicot nyit az olyan emberekre számit mint én, elolvasom, és megtartom magamnak a véleményemet (egyébként nem tartom az egészet hülyeségnek) . itt azonban többségében nem ilyen emberek vannak. pont olvastam amikor nyitottad, és 1 hsz volt a tiéden kivül, de biztos voltam benne hogy egyből idejönnek 20-an és leanyáznak, de legalábbis meggyőződésed ellenére megpróbálnak meggyőzni hogy hülyeség az egész. sok embernek az ilyen -provokátor- topik vörös posztó, valaki már irta elöttem, de nekem is az ugrott be hogy Pilóta szokott ilyeneket nyitni.
peace

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#59) zsiga667 válasza gyufa (#55) üzenetére


zsiga667
addikt

Nekem jöhet, mail az adataimnál.
Nem fogok visszaírni hogy hülyeség. ;)

(#60) badbrother válasza zsiga667 (#53) üzenetére


badbrother
aktív tag

Ja, egyetértünk. Szerintem sincs tudományosan megalapozva, csak a ''középiskolában már tanulhattad volna hogy nem úgy van, hanem így'' frázistól billentyüüzetet kellett ragadnom. Amúgy meg béke. :))

(#61) Loha válasza zsiga667 (#53) üzenetére


Loha
veterán

Innen érdemes szemezgetni: Bővebben: link

Köszönöm a jóindulattal osztot észt! :)

(#62) zsiga667 válasza Loha (#57) üzenetére


zsiga667
addikt

Sokmindenről írtak már sokhelyen, de ez nem jelenti azt hogy igaz.
Erről klepto egy mondata jutott eszembe, elnézést ha esetleg nem pontos az idézet: ''ez bepizonyított tény, a TV-ben is bemondták!''

Az 51-es körzetről is azt mondják, hogy azért védik olyan nagyon, mert ott tartanak mindenféle lezuhant UFO-t, meg földönkívüli hullákat, ilyesmit. De érdekes módon az nem szokott felmerülni az UFO-hívőkben, hogy esetleg azért őrzik olyan nagyon, mert a legfontosabb amcsi katonai kutatóbázis, és sok olyan különleges fegyverprototípus lehet ott, ami nem biztos hogy jó helyen lenne a kínaiak vagy az észak-koreaiak kezében. Pl. a 2. VH idején Los Alamos is elég titkos volt, mégse volt ott semmi földönkívüli.

(#63) divot


divot
veterán

Nekem az a kedvenc elméletem (már nem tom, melyik agyalágyulttól származik), hogy az UFO-k magyarul beszélnek. :)

Persze, ha végül ennek az agyalágyultnak lesz igaza, akkor no problémo, ha világnyelv nem is, de világegyetemnyelv még lehetünk. Legalább nem kell galaktikus nyelvvizsgát tennünk. :DDD

(#64) badbrother válasza zsiga667 (#56) üzenetére


badbrother
aktív tag

Arra vigyázz, hogy: ''Majd ha egy magyar anyanyelvű, egyetemet végzett, tudományosan elismert nyelvész állítja azt hogy a sumérok a nyelvrokonaink, akkor elhiszem, addig nem.''
volt már ilyen ember, sajna nem tudom a nevét. Minden stimmelt, de miután ilyet állított már nem volt tudományosan elismert.
Mellesleg Einsten sem volt az, egy ideig.
Meg hát én sem vagyok az... :)) egy ideig még


[Szerkesztve]

(#65) zsiga667 válasza badbrother (#60) üzenetére


zsiga667
addikt

''''középiskolában már tanulhattad volna hogy nem úgy van, hanem így'' frázistól billentyüüzetet kellett ragadnom.
Igen, néha valóban nehezen tolerálható a stílusom, szóljatok rám nyugodtan. :)

(#66) concret_hp válasza divot (#63) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem ez nem így van,minden hooliwoodi filmben angolul beszélnek :P :DDD

szerk: #44-re vmi? :D

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#67) Sihto_


Sihto_
tag

Csak annyit tennék hozzá, hogy elég sokat találkozom külföldiekkel és egy ilyen találkozás alkalmával magyarul beszéltem olyan emberekkel, akik egy félévet tanultak magyarul. Valami ortmorduriak voltak, az a lényege, hogy onnan származnak, ahol a kalasnyikovot feltalálták. MIután tökéletes volt a kiejtésük először azt hittem magyarok, a nyelvtani rendszer nagyban hasonlít, talán a legjobban a finnugor nyelvcsaládból, sok közös ősi szavunk van pl.: a személyes névmások egy része. Nekem ezenkivül nem kell bizonyíték, most, hogy ők már alig vannak 40ezren és oroszországban leledzenek nem sokáig lesznek még elő bizonyítékia a nyelvrokonságnak, de engem meggyőztek.
A másik volt egy barátnőm, aki észt volt, és magyarul tanult, amikor összejöttünk még nem tudott beszélni magyarul, ma már tökéletesen beszél, folyékonyan, az egyik föiskolán tanít, persze már nem vagyunk együtt, de ő mindig a fejét fogta az ilyen mindenféle más nyelvrokonság miatt, csak egy példa a magyarban 20 fönévi eset van az észtben 16 a finnben meg talán 12.
A másik a nyelvrokonság nem mindig esik egybe a genetikai kapcsolattal pl.: ha egy népet leigáznak háborúban, az asszonyokat nem fogják megölni, hanem elviszik haza, és ők fognak gyerekeket szülni, akik természetes az anyák nyelvét fogják jobban megtanulni és így gyakorlatilag a győztesek adják fel a saját nyelvüket és kulturájuk egy részét.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#68) zsiga667 válasza badbrother (#64) üzenetére


zsiga667
addikt

''Minden stimmelt, de miután ilyet állított már nem volt tudományosan elismert.''
Lehet hogy azért, mert az elmélete részletezésébe nem vitt túl nagy tudományos igényességet? :)

''Mellesleg Einsten sem volt az, egy ideig.''
Einstein egy egyszerű kis egyetemi fizikatanár volt amíg meg nem jelent a 3 cikke, amiknek a hatására elég hamar elismert fizikus lett belőle. Az elméleteit meg éppen annyira kérdőjelezték meg akkor mint ma.

De most mennem kell, kb. 2 óra és jövök.

(#69) Loha válasza Ra3 (#58) üzenetére


Loha
veterán

Nekem nem meggyőződésem, egyik elmélet sem, de abban biztos, vagyok hogy a suliban tanult Urálos változat nem állja meg a helyét...

A Nibiru meg jön, és következményei lesznek. Hogy milyenek az majd elválik.
Ez tény. Ezen nincs mit kételkedni. Suméroknak irásos emlékeik vannak arról, hogy a Nibiru világos nappal, vörös napként látható volt az égen.

(#70) dabadab válasza divot (#63) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem meg a kilencszer csavarodott DNS uberelhetetlen :D

DRM is theft

(#71) divot válasza dabadab (#70) üzenetére


divot
veterán

A kilencszer csavarodott DNS egyáltalán nem zárja ki, hogy az UFO-k magyarul beszéltek, sőt. ;)

(#72) Florida


Florida
tag

Ez kurva érdekes!
Megnézem a 2. linket..

(#73) Den válasza Loha (#10) üzenetére


Den
veterán

ha megnézred a letelepedett életmóddal kapcsolatos szavainkat akkor azok többnyire német, szláv eredetüek akárcsak a földműveléssel, st, valszeg azért mert pl egy sátorlakó vándor népnek nem volt szava a házra, ami feltünően hasonlít a ház szó német megfelelőjére... :) és még sorolhatnánk...

www.simson4t.hu

(#74) lao ce válasza divot (#71) üzenetére


lao ce
aktív tag

''A kilencszer csavarodott DNS egyáltalán nem zárja ki, hogy az UFO-k magyarul beszéltek, sőt''

errol ez az anekdota ugrott be:
ket filozofus beszelget a lehetseges intelligen eletrol a foldon kivul.
az egyik a mellett ervel hogy valoszinuleg sokkal fejlettebbek lennenek az emberisegnel es mar meglatogattak volna a foldet, ''de hol van a bizonyitek erre?'' kerdezte.
a masik odahajolt hozza es a fulebe sugta: ''pszt! itt mi magyaroknak nevezzuk magunkat!''

eleg elterjedt tortenet, szoval meg igaz is lehet :)

nicht kompot

(#75) yerico válasza Sihto_ (#67) üzenetére


yerico
senior tag

1: A Kalasnyikovot nem feltalálták, hanem ki, mégpedig egy bizonyos Kalasnyikov elvtárs. :)
2. A magyarok a történelmük folyamán párezer évig kóvályogtak valahonnan Mongólia környékéről ide, a Kárpát-medencébe. Ezen idő alatt együttéltek, keveredtek nemzettekkel. Jöttek szavak a törökből, perzsából ( lsd. sumér), bolgárból, egyéb szláv nyelvekből. A finnektől elég hamar elváltak, de a nyelv gyökere közös. Azonban a keveredés miatt sok a jövevényszó, amik alapvető dolgokat jelölnek. A magyar azért rettentő bonyolult, mert mindig ráhatással fejlődött, mindenki hozzátett picit, formálta, alakította. Rokon a japán nyelvvel az elő és utónév sorrendjében, a ragozásban. Rokon a finnel a szerkezetét, hangzóvilágát tekintve.
Ebből adódóan a magyar egy rendkívüli módon keveredett nemzet, szinte mindenki magába olvasztott már: mongolt, törököt, perzsát, bolgárt, avart, kunt. németet, tótot, románt, szerbet, és még sorolhatnánk. Talán ez a fajta keveredés a magyarok nagy előnye, mindenhol gyorsal feltalálják magukat, hogy aztán találmányokat találjanak fel :)
3. Szerintem jellemző a keveredésre a magyarok ruházata és fegyverzete is. A honfoglalók ruházata egyértelműen ázsiai eredetű, a lovaik kistermetű ázsiai lovak voltak, a hitvilág sokban megegyezett a perzsa hitvilággal, a fegyverzetük a klasszikus ''visszacsapó'', avagy reflexíj, ami szintén ázsiai forma. Az európaiak a hagyományos longbow-t favorizálták.

(#76) dabadab válasza Loha (#1) üzenetére


dabadab
titán

''A sumérok tudtak arról, hogy van egy 10. bolygó a naprendszerben, az pedig a Nibiru, amit ők Marduk főistenként emlegetnek.''

Azert mielott nagyon elmerulnenk ebben a 10. bolygo dologban, meg kell emlitenem, hogy szegeny Pluto bolygo-lete folott is megy neha a vita, amugy meg eleg gyakran szoktak regebben is bejelenteni, hogy megtalaltak a 10. bolygot, am ezeknek nem szoktak ''hivatalosan'' is bolygonak minosulni, visszadobjak oket, mint mereten alulikat. Ugyanis a Kuipert-ovben rengeteg kisebb-nagyobb kodarab van, a most eppen megtalalt 10. bolygo is ezek kozul egy, ez konkretan egy nagyobb darab.

DRM is theft

(#77) dabadab válasza yerico (#75) üzenetére


dabadab
titán

''Rokon a japán nyelvvel az elő és utónév sorrendjében''

Bar hozza kell tenni, hogy a csaladnev, mint olyan, csak a tizenvalahanyadik szazadban alakult ki, amikor eppen nem volt tul sok kapcsolatunk a japanokkal.

DRM is theft

(#78) Loha válasza yerico (#75) üzenetére


Loha
veterán

A Kalasnyikov pedig feltünően hasonlít, a német MP44-esre, amit az oroszok egy elmélet szerint 2.VH. után lenyúltak, és ennek alapján fejlesztették ki a késöbbi Kalasnyikovot. COD-osok tudják nagyon jól, hogy mennyi a hasonlóság van a 2 fegyver között... :U

(#79) divot válasza Loha (#1) üzenetére


divot
veterán

Komolyra fordítva a szót: Ha nem létezne tömegkommunikáció, akkor a Cunami túlélői joggal hihetnék, hogy épp egy bibliai árvízen vannak túl. Bár ez csak érintőlegesen tartozik a témához, és csak azért jutott eszembe, mert hogy mennyire viszonylagos minden, és nem kell ahhoz tizedik bolygó, hogy valaki átélje a világvégét.

A USA pedig egy használható retúr világűr-járatot sem tud összehozni, nem hogy Mars, meg mittomén még mi. Az oroszok pedig el sem tudnak indulni a világűrbe, ha nem találnak épp egy amerikai milliárdos stoppost. Második űrverseny, mi? :DDD

(#80) faster válasza dabadab (#76) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is az ugrott be, hogy mintha már nem ez lenne az első bejelentett ''tizedik'' bolygó. Csak már rég olvastam erről.

(#81) Loha


Loha
veterán

Találtam még1 cikket a Nibiruról:
Bővebben: link

Érdekes... :U

Ilyen például a Naprendszer eddig ismert legtávolabbi tagja, a Plútó, amelyet 1930-ban fedeztek fel, holdját, a Kharónt pedig közel ötven évvel késõbb, 1978-ban. Ennek a két égitestnek a szokatlan pályája, valamint az Uránusz és a Neptunusz mozgásában jelentkezõ megmagyarázhatatlan „himbálózás” oka egy nagyméretû, de jelenleg a Plútónál is távolabb elhelyezkedõ bolygó tömegvonzása lehet. Állítólag az IRAS (Infrared Astronomical Satellite) elnevezésû mûhold 1983-ban olyan bizonyítékot tárt fel a tizedik bolygóról, hogy a projecten dolgozó egyik asztronómus szerint „már csak a keresztelõ maradt hátra”. Miután a Voyager és a Pioneer ûrszondák megerõsítették ezt az észlelést, és kiderült, hogy a távoli óriásbolygó olyan elnyújtott ellipszis mentén mozog, amely idõnként „betör” a Naprendszer belsõ tartományaiba, az indokolatlan pánik elkerülése miatt a felfedezést titkosították. Az idõnként felröppenõ híresztelések ellenére a mai napig nincs kézzelfogható bizonyíték a rejtélyes égitest létezésérõl vagy mozgásáról.


[Szerkesztve]

(#82) Loha válasza faster (#80) üzenetére


Loha
veterán

SZVSZ ugyan erről a bolygóról szóló hírek röppennek fel időről időre...

(#83) Tithian


Tithian
őstag

A ''halszagú ősökhöz'' köt az alapnyelvi szókészlet hasonlósága, a szabályos hangmegfeleltetés érvényesülése, a rokon értelmű szavak fogalomkörének hasonlósága és még néhány nyelvtani hasonlóság (pl. ragozás).
A sumér nyelv messze nem hasonlít annyira a miénkre, mint mondjuk a finn, vagy az (obi-)ugor. A nyelvrokonságra nem jelentős bizonyíték az, ha néhány szó szó szerint egyezik a két nyelvben.
Persze volt már magyar-japán, magyar-héber, magyar-angol, és még sok másik nyelvhasonítási kísérlet, de azokat, akárcsak a magyar-sumért, nem a tudomány, hanem valamilyen érdek vezérelte (pl. a magyar nyelv mindennél ősibb mivoltának bizonyítása).
Szerk.: ha abból indulunk ki, hogy mindkét nyelv agglutináló és vannak közös szavaink, akkor magyar-török viszonyról is beszélhetnénk, de nem beszélünk, szerencsére.


Egyébként magyar égre magyar ufót!

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#84) Drótszamár válasza Loha (#40) üzenetére


Drótszamár
őstag

Szupernova? Az lehet olyan fényes, hogy nappal is látható.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#85) dabadab válasza Loha (#81) üzenetére


dabadab
titán

Es ha en arrol irok cikket, hogy Elvis el, es egy marokkoi faluban villanyszerelo, csak ezt a CIA titkositotta, akkor azt is be fogod idezni?...

DRM is theft

(#86) faster válasza Loha (#82) üzenetére


faster
nagyúr

Szerintem meg a külső övben sok bolygó van. Nem tíz bolygó kering a Nap körül, hanem sok millió. Már csak nevet kell találni nekik, természetesen magyart. :)

(#87) divot válasza dabadab (#85) üzenetére


divot
veterán

Ha a villanyszerelő magyarul beszél egyébként, akkor igen. ;)

(#88) dabadab válasza Tithian (#83) üzenetére


dabadab
titán

''A nyelvrokonságra nem jelentős bizonyíték az, ha néhány szó szó szerint egyezik a két nyelvben.''

Sot, a rokon nyelvekben nem is szokott ''szo szerint'' :DD hasonlitani az azonos szo, sot, ugyanabban a nyelvben sem (lsd pl Halotti beszed). Az csak alulmuvelt halyogkovacsok szokasa, hogy ''hasonlo'' szavakat talalnak, mindenfele rendszer nelkul, a hangvaltozasok szabalyait figyelmen kivul hagyva - es persze a szavak jelenteset erosen megeroszakolva.


DRM is theft

(#89) dabadab válasza Drótszamár (#84) üzenetére


dabadab
titán

Vagy ustokos, azokban legalabb tenyleg van hajlam a visszateresre.

DRM is theft

(#90) Loha


Loha
veterán

Van Sumér-Magyar topik origon is: Bővebben: link

(#91) dabadab válasza Loha (#90) üzenetére


dabadab
titán

Ujabb bizonyitek! ;)

DRM is theft

(#92) Florida


Florida
tag

No,végigrágtam.
Amit esetleg valószínűnek tartok:van egy ilyen égitest,ami lehet,hogy néha tényleg közeljön a földhöz,és akkor van valami.És ezt az égitestet régen felfedezte a NASA..Azon se lepődöm meg hogy nem beszélnek róla,az amik már csak ilyenek,titkolóznak ha kell,ha nem.

Ami hülyeség:sumér-magyar rokonság,az hogy a nefilimek visszaszálltak az űrhajóra majd elhúztak,atlantisz létezése,és az hogy a sumérok ezt a nagy gravitációjú bolygót a saját szemükkel látták ugyanis ha látótávon belül lett volna,beszippantja az egész naprendszert kb.:D

(#93) Tithian


Tithian
őstag

Ez tényleg korrekt oldalnak tűnik (bár nem webdesign győztes):
Bővebben: link

Egyébként ha egy olyan banda, mint a Zetatalk.com hisz benne, az már (rossz) jel...

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#94) Loha válasza dabadab (#85) üzenetére


Loha
veterán

Elvisről nem írtak sem a sumérok sem az egyiptomiak, ha jól tudom.
Itt arról van szó , hogy a Voyager és a Pioneer űrszondák adatai kikerültek amikor megerősítették a Nibiru közeledését, és után eltüntették az egészet(titkosították).

Most volt egy hír arról, hogy elsüllyedt 7 emberrel az Orosz kutató tengeralattjátó.
Utólag kiderült, hogy csak azért tudtunk róla, mert véletlenül elkapott egy segélyhívást vmelyik nem orosz katonai hajó, és így kiderült. Ha ez nincs, ott haltak volan meg, mind a 7-en, a tenger mélyén, és az egészről nem tudnál semmit, azért mert vmi titkos cucc volt a hajón.


Ha a Nibiru tényleg közeljön a földhöz, és tényleg természeti katasztrófákat fog okozni, akkor ezt szerintetek 30 évvel előre simán bemondanák a tévében?
Biztos, hogy nem mondanák bemert pánik lenne, főleg az amcsiknál.
Majd akkor ismerik el, amikor majd egy mezei távcsővel is lehet majd látni...

(#95) Sihto_ válasza yerico (#75) üzenetére


Sihto_
tag

A kalasnyikovot feltalálták azért, mert egy merőben uj dolog volt meg így használja mindenki
ime a linkek:
http://www.freeweb.hu/beluard/index4_20.htm
itt a Magyar Nemzet:
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=67049
stb.

de ha beirod a google-ba, hogy kalasnyikov feltalálója lesz egy halom találat, míg a kitalálóval szemben, ami nem ilyen összefüggésben van semmi.
de hogy ilyen dolgokba belekötni, hallod (?)

és itt van még egy cikk, ahol együtt szerepel a kalasnyikov meg az udmurtiak, mert végül is udmurti volt Kalasnyikov is.
http://www.altonova.hu/forszazs/friss/hirek.php?start=1261&stop=1290
És nekem mondhatsz akármilyen keveredést a magyar nyelveben a legnehezebb a nyelvtan és a kiejtés, ezek mind ősi dolgok. Egy német nagyon nehezen fog megtanulni magyarul, mert számára nehéz a kiejtés, egy finn vagy észtnek meg nem kell tanulni. Az hogy jövevényszavakat felvettünk csak azt bizonyítja, hogy a sumér abc pl nem állja meg a helyét, mert pl.: az Isten szavunk nem ősi szó, ugyhogy az ezzel való hasonlóság nem bizonyít semmit sem.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#96) Florida válasza Loha (#94) üzenetére


Florida
tag

Előtte felesleges paráztatni a népet,főleg hogy semmit sem tudunk tenni ellene.:D

(#97) dabadab válasza Tithian (#93) üzenetére


dabadab
titán

''Ez tényleg korrekt oldalnak tűnik (bár nem webdesign győztes)''

Es korrektul beszamol, hogy 2003-ban megsem pusztitotta el a Foldet a Niburu, mert ide se jott.

DRM is theft

(#98) faster


faster
nagyúr

Ha mégsem jön a Nibiru, kit kell megverni hülyeség terjesztéséért? Mert érdekes, az ilyen álhíreknek utólag, mikor bebizonyosodik, hogy nem igaz (már jópár világvégének kellet volna jönnie), sosincs gazdája.

[Szerkesztve]

(#99) dabadab válasza Loha (#94) üzenetére


dabadab
titán

''Itt arról van szó , hogy a Voyager és a Pioneer űrszondák adatai kikerültek amikor megerősítették a Nibiru közeledését, és után eltüntették az egészet(titkosították).''

Es ez tenyleg megtortent, vagy csak azok allitjak, akik szerint a Niburu 2003-ban elpusztitja a Foldet?

DRM is theft

(#100) Loha válasza Florida (#92) üzenetére


Loha
veterán

és az hogy a sumérok ezt a nagy gravitációjú bolygót a saját szemükkel látták ugyanis ha látótávon belül lett volna,beszippantja az egész naprendszert kb

[kép]
[kép]

A képeken Marduk isten (Nibiru) látható.
(Azt a csillagszerű bigyót kell nézni)

Szerintem kizárt, hogy ezek Photoshopos hamisítványok lennének.



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.