Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Sulinet+ram (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Elkelne némi segitség... Vala ugye a sulinet... Eddig ok. Vettem 256 Mb DDR ramot,aminek a pontos típusa Veritech vm256ddr400. 400 Mhz es, ez ok, én akartan 400ast. Tudja valaki,hogy milyen időzítésekkel rendelkezik ez a ram (cl??) stb.. Meg egyáltalán Mennyire jó márka ez a veritech?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#2) SylverBullet válasza CactuS (#1) üzenetére


SylverBullet
tag

Kingston-al jobban jártál volna!

***AMD*** Forever......

(#3) Gorneck válasza CactuS (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Én még nem hallottam róla! Google mit mutat?!

Gorneck#1239

(#4) Flashy válasza CactuS (#1) üzenetére


Flashy
veterán

időzítését Aida megmondja. de hogy mit bír valójában azt neked kell kipróbálnod. ha már megvetted akkor a márka fikázása vagy istenítése már tök fölösleges.

(#5) beeboy válasza Flashy (#4) üzenetére


beeboy
addikt

alaplap/SPD-nél lenne?
(mert nálam üres)

amúgy mi mutatja meg, hogy mennyin megy a RAM?
(most nem szorozni akarok, fsb*szorzó*2, mert van fix beállítás az alaplapomon, és kíváncsi vagyok, hogy tényleg hozza-e)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#6) Flashy válasza beeboy (#5) üzenetére


Flashy
veterán

alaplap/spdnél lenne hogy mennyit tud, alaplap/lapkakészletnél vagy osszegzes/tulhajtasnal hogy mennyin megy. hogy hol mi latszik vagy nem latszik az alaplapfuggo. alaplap/alaplapnál van hogy mekkora frekin megy a memoria bár ez nálam bugos mert 400 helyett 474et ír.

(#7) beeboy válasza Flashy (#6) üzenetére


beeboy
addikt

köszi, ezt még nem is néztem, megvan.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#8) CactuS válasza Gorneck (#3) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Google+ többi kereső nem sokat. A honlapját megtaláltam,de ott össz vissz az van,hogy van 1 felismerhetetlen kép 1 ram ram modulról,és irják,hogy gyártanak 256/512es modulokat is... Szal gagyi az oldal... Sajna nem választhattam a ramok közül szorított az idő. Aidás tippet köfi

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9) CactuS válasza Flashy (#4) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No, hátha valaki hasonló cipőben jár, mint én, ezért leirom amit az aida irt. Szal a RAMok CAS 2,5@ 200 Mhz... Ami nem is rossz, mert akkor valszeg 2,0@166ot tud, ami nekem pont kéne (Sajna a másik ramom csak 333as az 2,5et tud csak 166on :( ) Köszönet mindenkinek!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#10) BluEyes válasza CactuS (#9) üzenetére


BluEyes
őstag

Nekem is van ilyen ramom, duálban, fsb166, tudja a 3-2-2-2-t. Ráadásul a
''párja'' egy samsung.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Sulinet+ram (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.