Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sulinet + mistral cw (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Hal!

Na most néztem, hogy lehet kapni a Mistralban Sulinetes egész fasza kis VGA kártyákat. Vélemény? Mire jók ezek? Korrekt az áruk. Karácsonyra estleg meglepni magatokat vele? Meg amúgy is...
Szóljatok!

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) Johnny


Johnny
senior tag

Egy kis reklám ;]

(#3) Sick Boy válasza Johnny (#2) üzenetére


Sick Boy
őstag

nem reklám, de nem nagyon lehet kapni vga-t sulinetben, gondoltam érdekel vkit. engem igen.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#4) Szeke


Szeke
senior tag

Érdekes, tegnap néztem az érintett cég árlistáját és akkor még nem volt ez. Mától él? Hmm. Az a 9600XT nem is drága....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) c*


c*
aktív tag

m*stral & sulinet nah jobbnal jobb poenok igy hajnalban :C

(#6) tildy


tildy
nagyúr

huhu bluetooth:)Tegnap mennyit kerestem bluetooth adapter.jippi:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Casement


Casement
tag

Az a kérdés, hogy szállítják-e idén, vagy csak jövőre...
Tényleg, van valakinek gexcube kártyája? :)

(#8) anulu


anulu
félisten

Pont tegnap dumáltam haverommal, és panaszkodtam, hogy nincs brutális VGA kártya SEx-ben. És tessék! :) Két évi adóm helye megvan... Már csak 1x ki kéne fizetni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Hatamoto


Hatamoto
tag

Hmm, és ki mit tud a Mistral sulinet-sumákságáról? Tudtommal nincsenek benne a Sulinet adatbázisban és nem szándékoznak a számlára adószámot írni. Így pedig nem jár kedvezmény... :(( Vásárolt már valaki náluk sulinetre?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sulinet + mistral cw (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.