Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Styfler blogja

Hozzászólások

(#1) Styfler


Styfler
csendes tag

Szóval, ha már törölték a naplómat, akkor csináltam egy blogot.(Remélem hogy ez kicsit hosszabb életű lesz 1 éjszakánál:)) :C

(#2) Styfler


Styfler
csendes tag

Ma egy csomót beszélgettem winner_Hun-nal,és azt mondta, hogy segít nekem gépet szerezni.:C Hát nemtom hogy ez milyen gyakori, de nem sok ilyen segítőkesz sráccal beszéltem még!!!!!!:) Remélem minden úgy lesz ahogy elterveztük!:))

(#3) Styfler


Styfler
csendes tag

Kíváncsi vagyok, hogy itt lessz e valaki aki tud segíteni windows-os gondjaimmal kapcsolatban.Eddig még senki sem tudott épkezláb ötletet adni vele kapcsolatban.Remélem igen, mert már elég idegesítő hogy nem akar működni!!!:(((:(((:(((:(((:(((

(#4) Styfler


Styfler
csendes tag

Na ma elkezdetem tanulni pótvizsgára!!:P De már most unom!!:D

(#5) Styfler


Styfler
csendes tag

Hát úgy néz ki, hogy jövőhónapban meglesz az új gépem!:C:C:C:C:C:C:C
Már alig várom!!:U:U:U

(#6) Styfler


Styfler
csendes tag

Lelkes újoncá váltam!!!!:C:C:C
Felemelő érzés!!!:DD:DD:DD De tényleg!:)

(#7) Styfler


Styfler
csendes tag

Húúúú!Holnap FeZeN 2005!!!Már alig várom hogy ott tomboljak valami jókis zúzós koncerten!Az viszont tényleg nem értem, hogy miért kell egy helyre különböző zenei ízlésű embereket tömöríteni!?Ennek szerintem megint nem lesz jó vége!De majd minden -ki derül!:DD:DD:DD:DD:DD

(#8) Styfler


Styfler
csendes tag

Hú!!!Nagyvolt már megint!Bár Csapda nem volt az igazi, de Junkies-on nagyot tomboltunk!:DD:DD:DD

(#9) Styfler


Styfler
csendes tag

Kár hogy egy egész évet kell megint várni, hogy ekkora paty legyen Fehérváron.:(((

(#10) Styfler


Styfler
csendes tag

Mivel megint meghúztak, megint új osztályba kerültem, és hát az igazat megvalva nem az igazi!!!!Tavaly legalább volt valami hangulat órákon, de most nincs kivel csinálni a hülyeséget!!Kár!Pedig az iskola erről szól!!!!:D

(#11) Styfler


Styfler
csendes tag

Én komolyan nem értem miért kell abból hobbit űzni, hogy másnak beszólogatnak eggyes autisták!!!???Ha ennyi szabadidőtök van verjétek ki vagy nemtudom, csak felejtsetek el!!!Mert már nagyon unom hogy legalább hetente betalál valaki az okos megjegyzéseivel!
Köszi!:o:o

(#12) Styfler


Styfler
csendes tag

Rohamosan megszaporodtak a hozzászólásaim!:C

(#13) Styfler válasza Styfler (#12) üzenetére


Styfler
csendes tag

Örülümk neki!:( Nem normális!Ilyet beírni?!

(#14) Styfler


Styfler
csendes tag

Az előző hsz volt a 100-adik!!!:C:C De jó!! Erre vártam már 42 napja!:DD

(#15) Styfler


Styfler
csendes tag

Hát nemtom!Most olvastam tiv83us blogját, és az árvízes képek után elgondolkodtató, hogy ha az amcsik még ha buták is(döntse el mindenki magában!) akkoris ez a hazaszeretet!!!
Ha itt nálunk lenne hasonló most csak képzeljük el mi lenne!!Jaj!Jó igaz hogy ott is fosztogatnak, meg csinálnak olyanokat amit nem kéne, de szerintem akkor is különbül viselkednek mint ahogy mi magyarok viselkednénk ugyanebben a helyzetben.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Styfler blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.